EA Service s. r. o.
Podhorie · Služby poskytované v lesníctve
36 128 €tržby 2025 ▼ 39 %−29 213 €strata 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -244 €
- 21 : tržby 47 049 €, výsledok hospodárenia 2 077 €
- 22 : tržby 32 385 €, výsledok hospodárenia 860 €
- 23 : tržby 54 313 €, výsledok hospodárenia 6 064 €
- 24 : tržby 59 428 €, výsledok hospodárenia -414 €
- 25 : tržby 36 128 €, výsledok hospodárenia -29 213 €
EA Service s. r. o. (IČO 53226259) mala v roku 2025 tržby 36 128 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EA Service
EA Service má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 799 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 799 € | — |
| 2024 | — | 1 849 € | — |
| 2023 | — | 384 € | — |
| 2022 | — | 1 713 € | — |
| 2021 | — | 1 302 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ EA Service
Podľa Registra právnických osôb koná za EA Service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník EA Service
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EA Service
Za rok 2025 má EA Service v závierke tržby 36 128 €, o 39,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −29 213 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 59 428 €.
Výkaz ziskov a strát EA Service
Najvyššie tržby: rok 2024, 59 428 €. Najnižšie: rok 2022, 32 385 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 36 128 € |
| 2024 | 59 428 € |
| 2023 | 54 313 € |
| 2022 | 32 385 € |
| 2021 | 47 049 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −20 870 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −29 213 € |
| 2024 | −414 € |
| 2023 | 6 064 € |
| 2022 | 860 € |
| 2021 | 2 077 € |
| 2020 | −244 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EA Service
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −80,9 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EA Service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −80,9 % | +15,8 % |
| 2024 | −0,7 % | +12,9 % |
| 2023 | +11,2 % | +11,8 % |
| 2022 | +2,7 % | +18,1 % |
| 2021 | +4,4 % | +16,4 % |
| 2020 | — | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+67,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −39,2 % |
| 2024 | +9,4 % |
| 2023 | +67,7 % |
| 2022 | −31,2 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EA Service
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 59 114 €, vlastné imanie 14 131 € a záväzky 44 983 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 59 114 € | 14 131 € | 44 983 € |
| 2024 | 59 895 € | 13 344 € | 46 551 € |
| 2023 | 50 769 € | 13 757 € | 37 012 € |
| 2022 | 39 107 € | 7 693 € | 31 414 € |
| 2021 | 25 063 € | 6 833 € | 18 230 € |
| 2020 | 13 813 € | 4 756 € | 9 057 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EA Service (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 128 € | −29 213 € | 59 114 € | 14 131 € | 44 983 € | −6 121 € | −80,9 % |
| 2024 | 59 428 € | −414 € | 59 895 € | 13 344 € | 46 551 € | 14 633 € | −0,7 % |
| 2023 | 54 313 € | 6 064 € | 50 769 € | 13 757 € | 37 012 € | 19 226 € | +11,2 % |
| 2022 | 32 385 € | 860 € | 39 107 € | 7 693 € | 31 414 € | 9 792 € | +2,7 % |
| 2021 | 47 049 € | 2 077 € | 25 063 € | 6 833 € | 18 230 € | 5 012 € | +4,4 % |
| 2020 | — | −244 € | 13 813 € | 4 756 € | 9 057 € | −244 € | — |
Riziko: zaplatí EA Service?
EA Service a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom EA Service v objeme 234 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Hôrky: 186 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 96 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 45 € |
| 2024 | 1 | 45 € |
| 2023 | 1 | 48 € |
| 2022 | 2 | 96 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EA Service
Dátum vzniku EA Service je 19. 8. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75402/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121310851
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 13 813 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Brezany, hodnota zmluvy 48 €. Firma vznikla 19. 8. 2020.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 36 128 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EA Service
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
EA Service v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
EA Service je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), EA Service má 36 128 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 345 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EA Service 70. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| EA Service | 36 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EA Service
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EA Service s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EA Service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 36 128 € | 24 499 € |
| 2024 | 59 428 € | 23 973 € |
| 2023 | 54 313 € | 24 589 € |
| 2022 | 32 385 € | 26 919 € |
| 2021 | 47 049 € | 20 660 € |
| 2020 | — | 53 780 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EA Service | 36 128 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 32 777 € |
| medián kraja | 53 496 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MAKRA SK s. r. o.Žilina · tržby 90 108 € (2025)
- FOREST WOOD TRADE s.r.o.Šuňava · tržby 90 081 € (2025)
- DEVANA spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 057 € (2025)
- OKRÚHLICA pozemkové spoločenstvo ZázriváZázrivá · tržby 90 045 € (2025)
- Real Timber s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- Urbár - pozemkové spoločenstvo Dolné KočkovceDolné Kočkovce · tržby 89 950 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo BuzitkaBuzitka · tržby 89 820 € (2025)
- UNITRANSPORT s.r.o.Dolná Ves · tržby 89 790 € (2024)
- Urbár Kamenná Vechec, p. s.Vechec · tržby 89 734 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EA Service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EA Service: Podhorie
EA Service sídli na adrese Podhorie 112, 013 18 Podhorie, okres Žilina. V obci Podhorie je 142 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948.
Podhorie: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
EA Service: IČO, sídlo a základné údaje
EA Service s. r. o. (IČO 53226259) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podhorie, okres Žilina. Dátum vzniku je 19. 8. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Erik Adamko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 128 € a výsledok hospodárenia −29 213 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 8. 2020 |
| Obec | Podhorie |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) EA Service s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 128 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy EA Service
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EA Service
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EA Service
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy236zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 880 tis. €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Podhorietypický nepokrytý dopyt 80 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever551 zmlúv za 3 roky · 38 759 250 € · naposledy 15. 10. 2026Mestské lesy Košice a.s.494 zmlúv za 3 roky · 6 857 € · naposledy 6. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra471 zmlúv za 3 roky · 13 152 987 € · naposledy 28. 5. 2026 Všetkých 391 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Podhorie
HT- design, s.r.o.M-Design Central Europe, s.r.o.ELDAS, s.r.o.OPALTRANS, s. r. o.Hydro KS, s.r.o.Všetky firmy v obci Podhorie ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Žilina
Drevinvest, s.r.o.LG TRADEX s. r. o.DREVODOM ŽILINA, s. r. o.A.Rybárik, s. r. o.RM FOREST s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.