Pflege daheim 18 s.r.o.
Komárno · Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
38 691 €tržby 2021 ▲ 274 %+1 975 €zisk 2021Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 10 336 €, výsledok hospodárenia 5 022 €
- 21 : tržby 38 691 €, výsledok hospodárenia 1 975 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -67 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -528 €
Pflege daheim 18 s.r.o. (IČO 53204280), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 8. 8. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pflege daheim 18
osobné náklady v roku 2021 boli 9 796 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 9 796 € | 7 246 € |
| 2020 | — | 2 102 € | 1 555 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2021
- Mzdy 74 % 7 246 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 2 550 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konatelia Pflege daheim 18
Podľa Registra právnických osôb konajú za Pflege daheim 18 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločníci Pflege daheim 18
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- László András Benác50,0 %
- László Iván Benác50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| László András Benácod 8. 8. 2020 | 2 500 € | 50,0 % |
| László Iván Benácod 8. 8. 2020 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Pflege daheim 18
Za rok 2021 má Pflege daheim 18 v závierke tržby 38 691 €, o 274,3 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +1 975 €. Závierky máme za 4 roky (2020 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2021: 38 691 €.
Výkaz ziskov a strát Pflege daheim 18
Najvyššie tržby: rok 2021, 38 691 €. Najnižšie: rok 2020, 10 336 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 38 691 € |
| 2020 | 10 336 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 6 402 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −528 € |
| 2022 | −67 € |
| 2021 | 1 975 € |
| 2020 | 5 022 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pflege daheim 18
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,1 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pflege daheim 18 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | — | +1,5 % |
| 2021 | +5,1 % | +2,6 % |
| 2020 | +48,6 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pflege daheim 18
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 5 481 €, vlastné imanie 11 402 € a záväzky −5 921 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 5 481 € | 11 402 € | −5 921 € |
| 2022 | 5 730 € | 11 930 € | −6 200 € |
| 2021 | 5 797 € | 11 997 € | −6 200 € |
| 2020 | 11 549 € | 10 022 € | 1 527 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pflege daheim 18 (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −528 € | 5 481 € | 11 402 € | −5 921 € | −500 € | — |
| 2022 | — | −67 € | 5 730 € | 11 930 € | −6 200 € | — | — |
| 2021 | 38 691 € | 1 975 € | 5 797 € | 11 997 € | −6 200 € | 12 201 € | +5,1 % |
| 2020 | 10 336 € | 5 022 € | 11 549 € | 10 022 € | 1 527 € | 8 011 € | +48,6 % |
Riziko: zaplatí Pflege daheim 18?
Peniaze od štátu: Pflege daheim 18
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pflege daheim 18
Dátum vzniku Pflege daheim 18 je 8. 8. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51988/N
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121306275 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 10 336 € · majetok 11 549 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pflege daheim 18
- Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Pflege daheim 18 v odvetví sprostredkovanie práce
Pflege daheim 18 je v registri v odvetví Sprostredkovanie práce (SK NACE 78), činnosť činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 49 793 € (630 závierok), Pflege daheim 18 má 38 691 €, čo je 78 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 45 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pflege daheim 18 7. z 13.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 897 €, polovica do 49 793 €, tri štvrtiny do 392 213 €; 10 % firiem má viac než 1 802 431 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 897 € |
| medián | 49 793 € |
| horný kvartil | 392 213 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 802 431 € |
| Pflege daheim 18 | 38 691 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pflege daheim 18
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pflege daheim 18 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pflege daheim 18 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 68 876 € |
| 2022 | — | 62 317 € |
| 2021 | 38 691 € | 49 793 € |
| 2020 | 10 336 € | 55 152 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Pflege daheim 18 | 38 691 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 29 700 € |
| medián kraja | 38 075 € |
| medián Slovenska | 49 793 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Regebit Solution s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 89 853 € (2025)
- LB Facility s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 89 109 € (2025)
- Cattle Market s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 88 668 € (2025)
- Stars Placement s.r.o.Vyšný Čaj · tržby 87 038 € (2025)
- Persea, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 85 576 € (2025)
- IT PROUD s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 84 756 € (2025)
- DL-Solutions s. r. o.Rimavská Sobota · tržby 83 313 € (2025)
- D.I.SEVEN Services, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 82 858 € (2025)
- CGA Consulting, s.r.o.Ružomberok · tržby 82 540 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pflege daheim 18, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pflege daheim 18: Komárno
Pflege daheim 18 sídli na adrese Tržničné námestie 4810, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 813. Na tej istej adrese je zapísaných 141 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Pflege daheim 18: IČO, sídlo a základné údaje
Pflege daheim 18 s.r.o. (IČO 53204280) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 8. 8. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú László András Benác a László Iván Benác. Za rok 2021 sú v závierke tržby 38 691 € a výsledok hospodárenia +1 975 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania (SK NACE 7810) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 8. 2020 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví sprostredkovanie práce (SK NACE 78) Pflege daheim 18 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 38 691 €, typická firma odvetvia 49 793 € (medián z 630 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Sprostredkovanie práce: tržby a mzdy ›Sprostredkovanie práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Pflege daheim 18
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pflege daheim 18
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pflege daheim 18
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 340 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 168 tis. €
- Končiace zmluvy5zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 60 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny49 zmlúv za 3 roky · 648 967 € · naposledy 8. 10. 2026Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť12 zmlúv za 3 roky · 3 052 270 € · naposledy 11. 11. 2025Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.9 zmlúv za 3 roky · 134 339 € · naposledy 12. 6. 2026 Všetkých 78 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Pflege daheim 1 s.r.o.Pflege daheim 27 s.r.o.Pflege daheim 10 s.r.o.Pflege daheim & trans s.r.o.Nurse4U s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 78.10) v okrese Komárno
DEALCO s.r.o.EuroLine Quality s.r.o.OK-MK s.r.o.MEDIATA s.r.o.BAKURA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.