Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. v likvidácii
Gerlachov · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
5 748 €tržby 2021 ▼ 83 %−3 377 €strata 2021zaniknutá 28. 1. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 1. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 33 043 €, výsledok hospodárenia 104 €
- 21 : tržby 5 748 €, výsledok hospodárenia -3 377 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -483 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 260 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -213 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -930 €
- 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -930 €
Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. v likvidácii (IČO 53194209), sídlo Gerlachov, je v registri zapísaná od 14. 8. 2020 do 28. 1. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
osobné náklady v roku 2021 boli 7 183 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 7 183 € | — |
| 2020 | — | 13 356 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Za rok 2021 má Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. v závierke tržby 5 748 €, o 82,6 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −3 377 €. Závierky máme za 7 rokov (2020 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2020: 33 043 €.
Výkaz ziskov a strát Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2020, 33 043 €. Najnižšie: rok 2021, 5 748 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 5 748 € |
| 2020 | 33 043 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −5 569 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | −930 € |
| 2025 | −930 € |
| 2024 | −213 € |
| 2023 | 260 € |
| 2022 | −483 € |
| 2021 | −3 377 € |
| 2020 | 104 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −58,8 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | +3,0 % |
| 2025 | — | +6,7 % |
| 2024 | — | +4,4 % |
| 2023 | — | +2,8 % |
| 2022 | — | +2,3 % |
| 2021 | −58,8 % | +2,6 % |
| 2020 | +0,3 % | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 318 €, vlastné imanie 318 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 318 € | 318 € | — |
| 2025 | 318 € | 318 € | — |
| 2024 | 1 248 € | 1 248 € | — |
| 2023 | 1 504 € | 1 504 € | — |
| 2022 | 2 152 € | 1 244 € | 908 € |
| 2021 | 2 635 € | 1 727 € | 908 € |
| 2020 | 5 278 € | 5 104 € | 174 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | −930 € | 318 € | 318 € | — | −930 € | — |
| 2025 | — | −930 € | 318 € | 318 € | — | −930 € | — |
| 2024 | — | −213 € | 1 248 € | 1 248 € | — | −100 € | — |
| 2023 | — | 260 € | 1 504 € | 1 504 € | — | −100 € | — |
| 2022 | — | −483 € | 2 152 € | 1 244 € | 908 € | −330 € | — |
| 2021 | 5 748 € | −3 377 € | 2 635 € | 1 727 € | 908 € | 3 977 € | −58,8 % |
| 2020 | 33 043 € | 104 € | 5 278 € | 5 104 € | 174 € | 13 537 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.?
Peniaze od štátu: Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Dátum vzniku Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. je 14. 8. 2020. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40803/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 33 043 € · majetok 5 278 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 7.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 37 641 € (3 449 závierok), Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. má 5 748 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 102 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. 31. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 411 €, polovica do 37 641 €, tri štvrtiny do 98 132 €; 10 % firiem má viac než 324 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 901 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 411 € |
| medián | 37 641 € |
| horný kvartil | 98 132 € |
| 10 % firiem má viac než | 324 584 € |
| Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. | 5 748 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | 21 473 € |
| 2025 | — | 46 441 € |
| 2024 | — | 43 184 € |
| 2023 | — | 41 916 € |
| 2022 | — | 41 197 € |
| 2021 | 5 748 € | 37 641 € |
| 2020 | 33 043 € | 36 958 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. | 5 748 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 30 687 € |
| medián kraja | 36 467 € |
| medián Slovenska | 37 641 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Peter Varga s. r. o.Vranov nad Topľou · tržby 12 742 € (2025)
- G-Salutem s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 12 742 € (2025)
- Proclean BL s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 12 729 € (2025)
- DIMAX GROUP, s.r.o.Čadca · tržby 12 727 € (2025)
- GreyBlue s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 720 € (2025)
- Dantes Brewing Company s. r. o.Trnava · tržby 12 717 € (2025)
- CLEAN HOME, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 12 700 € (2025)
- BeLiBe s.r.o.Veľký Meder · tržby 12 687 € (2025)
- Cleaning Home HA s. r. o.Handlová · tržby 12 673 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Obecný podnik Gerlachov, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.: Gerlachov
Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. sídli na adrese Gerlachov 56, 086 04 Gerlachov, okres Bardejov. V obci Gerlachov je 167 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 668.
Gerlachov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
Obecný podnik Gerlachov, s.r.o. v likvidácii (IČO 53194209) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gerlachov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 14. 8. 2020, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 1. 2026, po 5 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 5 748 € a výsledok hospodárenia −3 377 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130) |
| Vznik | 14. 8. 2020 |
| Zánik | 28. 1. 2026 |
| Obec | Gerlachov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Obecný podnik Gerlachov, s.r.o.
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy144zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Gerlachovtypický nepokrytý dopyt 101 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen885 zmlúv za 3 roky · 27 984 272 € · naposledy 8. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra197 zmlúv za 3 roky · 2 981 440 € · naposledy 11. 12. 2025Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves137 zmlúv za 3 roky · 16 357 129 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 5 922 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Gerlachov
M&E Bau Europe s. r. o.DOD - ART, s. r. o.DOMIR SK s.r.o.HOOK SLOVAKIA, s.r.o.STEMEL, s. r. o.Všetky firmy v obci Gerlachov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Bardejov
ARBEIT, s. r. o.OP Varadka, s. r. o., r. s. p.REGO-BAU, s. r. o.Služby Šarišské Čierne s.r.o.EKONTRADE - STAV, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.