DINATOS, s.r.o.
Sokolovce · Prevádzka športových zariadení
19 298 €tržby 2025 ▼ 78 %+3 181 €zisk 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 2 358 €, výsledok hospodárenia 288 €
- 22 : tržby 64 002 €, výsledok hospodárenia 1 111 €
- 23 : tržby 113 458 €, výsledok hospodárenia 1 532 €
- 24 : tržby 88 981 €, výsledok hospodárenia 388 €
- 25 : tržby 19 298 €, výsledok hospodárenia 3 181 €
DINATOS, s.r.o. (IČO 53190696) mala v roku 2025 tržby 19 298 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DINATOS
V roku 2025 mala DINATOS priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 281 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 12 281 € | — |
| 2024 | — | 60 807 € | — |
| 2023 | — | 71 407 € | — |
| 2022 | — | 28 460 € | — |
| 2021 | — | 681 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ DINATOS
Podľa Registra právnických osôb koná za DINATOS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník DINATOS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Andrej Ištok100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Andrej Ištokod 31. 7. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DINATOS
Za rok 2025 má DINATOS v závierke tržby 19 298 €, o 78,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 181 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 113 458 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 353 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DINATOS
Najvyššie tržby: rok 2023, 113 458 €. Najnižšie: rok 2021, 2 358 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 19 298 € |
| 2024 | 88 981 € |
| 2023 | 113 458 € |
| 2022 | 64 002 € |
| 2021 | 2 358 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 181 € |
| 2024 | 388 € |
| 2023 | 1 532 € |
| 2022 | 1 111 € |
| 2021 | 288 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DINATOS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +16,5 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DINATOS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +16,5 % | +3,5 % |
| 2024 | +0,4 % | +2,6 % |
| 2023 | +1,4 % | +1,6 % |
| 2022 | +1,7 % | +0,4 % |
| 2021 | +12,2 % | +0,3 % |
| 2020 | — | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+77,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −78,3 % |
| 2024 | −21,6 % |
| 2023 | +77,3 % |
| 2022 | +2 614,2 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DINATOS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 906 €, vlastné imanie 11 283 € a záväzky 1 623 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 906 € | 11 283 € | 1 623 € |
| 2024 | 29 855 € | 8 318 € | 21 537 € |
| 2023 | 30 181 € | 7 931 € | 22 250 € |
| 2022 | 21 659 € | 6 399 € | 15 260 € |
| 2021 | 6 575 € | 5 288 € | 1 287 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DINATOS (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 298 € | 3 181 € | 12 906 € | 11 283 € | 1 623 € | 18 963 € | +16,5 % |
| 2024 | 88 981 € | 388 € | 29 855 € | 8 318 € | 21 537 € | 65 965 € | +0,4 % |
| 2023 | 113 458 € | 1 532 € | 30 181 € | 7 931 € | 22 250 € | 77 058 € | +1,4 % |
| 2022 | 64 002 € | 1 111 € | 21 659 € | 6 399 € | 15 260 € | 31 045 € | +1,7 % |
| 2021 | 2 358 € | 288 € | 6 575 € | 5 288 € | 1 287 € | 1 072 € | +12,2 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí DINATOS?
DINATOS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom DINATOS z rokov 2022 až 2023.
Rok s najväčším objemom: 2022, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy DINATOS
Dátum vzniku DINATOS je 31. 7. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47254/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Andrej IštokSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Fakulta zdravotníckych vied. Firma vznikla 31. 7. 2020.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 19 298 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DINATOS
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu , služieb a výroby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Sťahovacie služby
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Služby požičovní
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- wellness masérske služby
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: špecializovaná ambulancia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
DINATOS v odvetví šport, zábava a rekreácia
DINATOS je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), DINATOS má 19 298 €, čo je 98 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 336 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DINATOS 46. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| DINATOS | 19 298 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DINATOS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DINATOS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DINATOS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 19 298 € | 19 760 € |
| 2024 | 88 981 € | 17 500 € |
| 2023 | 113 458 € | 16 417 € |
| 2022 | 64 002 € | 13 990 € |
| 2021 | 2 358 € | 11 645 € |
| 2020 | — | 24 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DINATOS | 19 298 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 23 764 € |
| medián kraja | 20 118 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Telovýchovná jednota Sokol LiesekLiesek · tržby 44 860 € (2025)
- Makeperfekt s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 820 € (2025)
- TERA TOURS, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 44 812 € (2021)
- ROYAL plavecký klub, o.z.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 758 € (2025)
- Futbalový klub SoľSoľ · tržby 44 726 € (2025)
- Slim Fitness s.r.o.Prievidza · tržby 44 651 € (2025)
- Športový klub HSC PiešťanyPiešťany · tržby 44 596 € (2025)
- DAVAJ MAKAJ občianske združenieKošice - mestská časť Juh · tržby 44 577 € (2025)
- Slovenský zväz JudoBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DINATOS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DINATOS: Sokolovce
DINATOS sídli na adrese Piešťanská 272/102, 922 31 Sokolovce, okres Piešťany. V obci Sokolovce je 212 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484.
Sokolovce: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
DINATOS: IČO, sídlo a základné údaje
DINATOS, s.r.o. (IČO 53190696) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sokolovce, okres Piešťany. Dátum vzniku je 31. 7. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Andrej Ištok. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 298 € a výsledok hospodárenia +3 181 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 7. 2020 |
| Obec | Sokolovce |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 353 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) DINATOS, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 298 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy DINATOS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DINATOS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DINATOS
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy203zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Sokolovcetypický nepokrytý dopyt 59 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
fyzická osoba396 zmlúv za 3 roky · 81 891 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice173 zmlúv za 3 roky · 1 347 330 € · naposledy 24. 7. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.55 zmlúv za 3 roky · 26 351 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 1 055 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sokolovce
EXCEL MIX, s.r.o.TZB produkt, s.r.o.TZB produkt SK, s. r. o.PIVOT + QARI, spol. s r.o.LUCAS – Stav, s.r.o.Všetky firmy v obci Sokolovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.11) v okrese Piešťany
MG FIT s.r.o.STASIN, s.r.o.SKMV DENT s.r.o.MR7, s.r.o.MILUDO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.