Sz&B Agro s.r.o.
Veľké Kapušany · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
1 050 606 €tržby 2025 ▼ 30 %−39 843 €strata 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 31 728 €, výsledok hospodárenia 1 506 €
- 21 : tržby 1 443 344 €, výsledok hospodárenia 41 476 €
- 22 : tržby 3 145 131 €, výsledok hospodárenia 94 777 €
- 23 : tržby 5 270 020 €, výsledok hospodárenia 218 625 €
- 24 : tržby 1 493 560 €, výsledok hospodárenia -102 081 €
- 25 : tržby 1 050 606 €, výsledok hospodárenia -39 843 €
Sz&B Agro s.r.o. (IČO 53172906) mala v roku 2025 tržby 1 050 606 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Sz&B Agro
V roku 2025 mala Sz&B Agro priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 474 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 474 € | — |
| 2023 | — | 2 376 € | — |
| 2022 | — | 2 639 € | — |
| 2021 | — | 2 123 € | — |
| 2020 | — | 901 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Sz&B Agro
Podľa Registra právnických osôb koná za Sz&B Agro 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Sz&B Agro
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- János Richárd Basa100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| János Richárd Basaod 7. 6. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Sz&B Agro
Za rok 2025 má Sz&B Agro v závierke tržby 1 050 606 €, o 29,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −39 843 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 5 270 020 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Sz&B Agro
Najvyššie tržby: rok 2023, 5 270 020 €. Najnižšie: rok 2020, 31 728 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 050 606 € |
| 2024 | 1 493 560 € |
| 2023 | 5 270 020 € |
| 2022 | 3 145 131 € |
| 2021 | 1 443 344 € |
| 2020 | 31 728 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 2 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 214 460 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −39 843 € |
| 2024 | −102 081 € |
| 2023 | 218 625 € |
| 2022 | 94 777 € |
| 2021 | 41 476 € |
| 2020 | 1 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Sz&B Agro
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,8 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sz&B Agro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −3,8 % | +6,7 % |
| 2024 | −6,8 % | +4,4 % |
| 2023 | +4,1 % | +2,8 % |
| 2022 | +3,0 % | +2,3 % |
| 2021 | +2,9 % | +2,6 % |
| 2020 | +4,7 % | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+117,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −29,7 % |
| 2024 | −71,7 % |
| 2023 | +67,6 % |
| 2022 | +117,9 % |
| 2021 | +4 449,1 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Sz&B Agro
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 475 910 €, vlastné imanie 219 458 € a záväzky 256 452 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 475 910 € | 219 458 € | 256 452 € |
| 2024 | 581 395 € | 259 302 € | 322 093 € |
| 2023 | 645 302 € | 361 383 € | 283 919 € |
| 2022 | 1 037 092 € | 142 759 € | 894 333 € |
| 2021 | 428 380 € | 47 982 € | 380 398 € |
| 2020 | 116 844 € | 6 506 € | 110 338 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Sz&B Agro (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 050 606 € | −39 843 € | 475 910 € | 219 458 € | 256 452 € | −27 986 € | −3,8 % |
| 2024 | 1 493 560 € | −102 081 € | 581 395 € | 259 302 € | 322 093 € | 32 112 € | −6,8 % |
| 2023 | 5 270 020 € | 218 625 € | 645 302 € | 361 383 € | 283 919 € | 296 989 € | +4,1 % |
| 2022 | 3 145 131 € | 94 777 € | 1 037 092 € | 142 759 € | 894 333 € | 120 962 € | +3,0 % |
| 2021 | 1 443 344 € | 41 476 € | 428 380 € | 47 982 € | 380 398 € | 61 976 € | +2,9 % |
| 2020 | 31 728 € | 1 506 € | 116 844 € | 6 506 € | 110 338 € | 2 743 € | +4,7 % |
Riziko: zaplatí Sz&B Agro?
Peniaze od štátu: Sz&B Agro
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Sz&B Agro
Dátum vzniku Sz&B Agro je 17. 7. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49405/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121293295
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 31 728 € · majetok 116 844 €
- Nový štatutár: János Richárd BasaKonateľ
- Nový spoločník: János Richárd BasaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 1 050 606 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Sz&B Agro
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie jaslí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Dizajnérske činnosti
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby požičovní
- Textilná výroba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Sz&B Agro v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Sz&B Agro je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), Sz&B Agro má 1 050 606 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 239 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sz&B Agro 4. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 534 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 388 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 647 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 534 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 388 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| Sz&B Agro | 1 050 606 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Sz&B Agro
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Sz&B Agro s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sz&B Agro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 050 606 € | 46 441 € |
| 2024 | 1 493 560 € | 43 149 € |
| 2023 | 5 270 020 € | 41 925 € |
| 2022 | 3 145 131 € | 41 197 € |
| 2021 | 1 443 344 € | 37 619 € |
| 2020 | 31 728 € | 36 927 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Sz&B Agro | 1 050 606 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 45 298 € |
| medián kraja | 47 653 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TreeGuard Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 556 860 € (2025)
- AREA Šamorín, s.r.o.Šamorín · tržby 2 554 237 € (2025)
- VALIN s. r. o.Žilina · tržby 2 541 177 € (2025)
- TP Business Service Partner s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 2 528 128 € (2025)
- eLogica s.r.o.Žilina · tržby 2 511 159 € (2025)
- Mestský podnik služieb Prešov, s. r. o.Prešov · tržby 2 510 098 € (2025)
- SAVYZA, s. r. o.Dolné Vestenice · tržby 2 451 472 € (2025)
- Scandi Haus SK s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 444 233 € (2017)
- Ružinovský podnik verejno - prospešných služieb, a.s. v konkurzeBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 427 608 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sz&B Agro, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Sz&B Agro: Veľké Kapušany
Sz&B Agro sídli na adrese Veškovská 2044/50, 079 01 Veľké Kapušany, okres Michalovce. V obci Veľké Kapušany je 830 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Veľké Kapušany: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Sz&B Agro: IČO, sídlo a základné údaje
Sz&B Agro s.r.o. (IČO 53172906) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Kapušany, okres Michalovce. Dátum vzniku je 17. 7. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je János Richárd Basa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 050 606 € a výsledok hospodárenia −39 843 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 7. 2020 |
| Obec | Veľké Kapušany |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Sz&B Agro s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 050 606 €, typická firma odvetvia 46 441 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy Sz&B Agro
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Sz&B Agro
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Sz&B Agro
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy145zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 34 tis. €
- Výhry konkurentov85firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 124 tis. €
- Diery na trhu20odvetví chýba v meste Veľké Kapušanytypický nepokrytý dopyt 358 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen868 zmlúv za 3 roky · 27 611 819 € · naposledy 5. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra197 zmlúv za 3 roky · 2 981 440 € · naposledy 11. 12. 2025Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves137 zmlúv za 3 roky · 16 357 129 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 5 871 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľké Kapušany
RB STEEL s.r.o.RB, Veľké Kapušany s.r.o.Roľnícke družstvo Veľké KapušanyPharmax LH, s.r.o.Euroko, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Veľké Kapušany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Michalovce
Ernte spol. s r. o.RAVOZA s.r.o.JRD Rakovec, družstvoMK AGRO, s.r.o.MP5, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.