BYTY BELUŠA, s.r.o.
Nimnica · Výstavba obytných a neobytných budov
aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk
BYTY BELUŠA, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
BYTY BELUŠA, s.r.o. (IČO 53149823), sídlo Nimnica, je v registri zapísaná od 20. 8. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BYTY BELUŠA
V roku 2025 mala BYTY BELUŠA priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ BYTY BELUŠA
Podľa Registra právnických osôb koná za BYTY BELUŠA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník BYTY BELUŠA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BYTY BELUŠA
Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát BYTY BELUŠA
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 218 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −5 769 € |
| 2022 | −180 € |
| 2021 | −266 € |
| 2020 | −323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BYTY BELUŠA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 213 €, vlastné imanie −2 219 € a záväzky 2 432 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 213 € | −2 219 € | 2 432 € |
| 2024 | 4 433 € | −1 879 € | 6 312 € |
| 2023 | 4 225 € | −1 539 € | 5 764 € |
| 2022 | 9 850 € | 4 230 € | 5 620 € |
| 2021 | 10 170 € | 4 411 € | 5 759 € |
| 2020 | 5 187 € | 4 677 € | 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BYTY BELUŠA (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 213 € | −2 219 € | 2 432 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 4 433 € | −1 879 € | 6 312 € | — | — |
| 2023 | — | −5 769 € | 4 225 € | −1 539 € | 5 764 € | −360 € | — |
| 2022 | — | −180 € | 9 850 € | 4 230 € | 5 620 € | −180 € | — |
| 2021 | — | −266 € | 10 170 € | 4 411 € | 5 759 € | −266 € | — |
| 2020 | — | −323 € | 5 187 € | 4 677 € | 510 € | −323 € | — |
Riziko: zaplatí BYTY BELUŠA?
Peniaze od štátu: BYTY BELUŠA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BYTY BELUŠA
Dátum vzniku BYTY BELUŠA je 20. 8. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40541/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 187 €
- Nový spoločník: Ing. Miloš PechoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BYTY BELUŠA
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
BYTY BELUŠA v odvetví výstavba budov
BYTY BELUŠA je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Púchov je v tomto odvetví 151 aktívnych subjektov.
Sídlo BYTY BELUŠA: Nimnica
BYTY BELUŠA sídli na adrese Nimnica 181, 020 71 Nimnica, okres Púchov. V obci Nimnica je 90 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nimnica: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›
BYTY BELUŠA: IČO, sídlo a základné údaje
BYTY BELUŠA, s.r.o. (IČO 53149823) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nimnica, okres Púchov. Dátum vzniku je 20. 8. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Miloš Pecho.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 8. 2020 |
| Obec | Nimnica |
| Okres | Okres Púchov |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BYTY BELUŠA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BYTY BELUŠA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BYTY BELUŠA
- Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Nimnica
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
NOVÉ STAVBY, s.r.o.Byty pod vežou s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Nimnica
Kúpele Nimnica, a.s.Karimtech, s. r. o.BEJAX, s. r. o.selimbasha s.r.o.MOBIKO Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Nimnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Púchov
STAVBYT - LR, s.r.o.K&L CAPITAL, s.r.o.DIPLOMATIC, s.r.o.HKK, s. r. o.TOXTA s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.