HU -BAU Group s.r.o.
Bratislava - Rača · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
444 817 €tržby 2023 ▲ 19 %+24 106 €zisk 2023aktívna 6 rokov7 zamestnancov (2023)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 006 €
- 21 : tržby 145 809 €, výsledok hospodárenia 30 161 €
- 22 : tržby 372 991 €, výsledok hospodárenia 23 787 €
- 23 : tržby 444 817 €, výsledok hospodárenia 24 106 €
HU -BAU Group s.r.o. (IČO 53147570), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 3. 7. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HU -BAU Group
V roku 2023 mala HU -BAU Group priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 98 162 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 864 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III bola v roku 2023 2 009 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 7 | 98 162 € | — |
| 2022 | — | 100 334 € | — |
| 2021 | — | 32 272 € | — |
| 2020 | — | 861 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2023 a priemerná hrubá mzda
- HU -BAU Group, odhad zo závierky864 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III2 009 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 022 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku1 983 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2023, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ HU -BAU Group
Podľa Registra právnických osôb koná za HU -BAU Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník HU -BAU Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Attila Petrovic100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Attila Petrovicod 8. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HU -BAU Group
Za rok 2023 má HU -BAU Group v závierke tržby 444 817 €, o 19,3 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +24 106 €. Závierky máme za 4 roky (2020 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2023: 444 817 €.
Výkaz ziskov a strát HU -BAU Group
Najvyššie tržby: rok 2023, 444 817 €. Najnižšie: rok 2021, 145 809 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 444 817 € |
| 2022 | 372 991 € |
| 2021 | 145 809 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 77 048 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 24 106 € |
| 2022 | 23 787 € |
| 2021 | 30 161 € |
| 2020 | −1 006 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HU -BAU Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,4 %, medián odvetvia +6,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HU -BAU Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +5,4 % | +6,9 % |
| 2022 | +6,4 % | +6,5 % |
| 2021 | +20,7 % | +6,7 % |
| 2020 | — | +7,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HU -BAU Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 83 776 €, vlastné imanie 82 048 € a záväzky 1 728 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 83 776 € | 82 048 € | 1 728 € |
| 2022 | 72 884 € | 57 942 € | 14 942 € |
| 2021 | 42 963 € | 34 155 € | 8 808 € |
| 2020 | 5 152 € | 3 994 € | 1 158 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HU -BAU Group (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 444 817 € | 24 106 € | 83 776 € | 82 048 € | 1 728 € | 136 964 € | +5,4 % |
| 2022 | 372 991 € | 23 787 € | 72 884 € | 57 942 € | 14 942 € | 142 548 € | +6,4 % |
| 2021 | 145 809 € | 30 161 € | 42 963 € | 34 155 € | 8 808 € | 75 307 € | +20,7 % |
| 2020 | — | −1 006 € | 5 152 € | 3 994 € | 1 158 € | −140 € | — |
Riziko: zaplatí HU -BAU Group?
Peniaze od štátu: HU -BAU Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HU -BAU Group
Dátum vzniku HU -BAU Group je 3. 7. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné mená: south west - A s. r. o., MD -HSC Group s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/148017/B
- Zmena obchodného menaPredtým south west - A s. r. o., odvtedy MD -HSC Group s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 152 €
- Nový štatutár: Attila PetrovicKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MD -HSC Group s. r. o., odvtedy HU -BAU Group s.r.o.
- Nový spoločník: Attila PetrovicSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HU -BAU Group
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- 2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- 3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- 4. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- 5. Reklamné a marketingové služby
- 6. Administratívne služby
- 7. Prieskum trhu a verejnej mienky
- 8. Prenájom hnuteľných vecí
- 9. Vedenie účtovníctva
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné prácepri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Čistiace a upratovacie služby
- Sťahovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Faktoring a forfaiting
- Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov a počítačové služby
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
HU -BAU Group v odvetví právne a účtovnícke činnosti
HU -BAU Group je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 438 € (9 326 závierok), HU -BAU Group má 444 817 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HU -BAU Group 52. z 652.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 615 €, polovica do 41 438 €, tri štvrtiny do 89 426 €; 10 % firiem má viac než 244 331 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 960 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 615 € |
| medián | 41 438 € |
| horný kvartil | 89 426 € |
| 10 % firiem má viac než | 244 331 € |
| HU -BAU Group | 444 817 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HU -BAU Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HU -BAU Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HU -BAU Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 444 817 € | 41 438 € |
| 2022 | 372 991 € | 38 792 € |
| 2021 | 145 809 € | 36 062 € |
| 2020 | — | 35 049 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| HU -BAU Group | 444 817 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 053 € |
| medián kraja | 46 200 € |
| medián Slovenska | 41 438 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IMPORT KLIMA s.r.o.Zvolen · tržby 1 113 095 € (2025)
- HLogistic, s.r.o. „v reštrukturalizácii“Mokrá Lúka · tržby 1 106 513 € (2025)
- Podhorský & Partners, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 105 949 € (2025)
- WxW, s.r.o.Bardejov · tržby 1 103 068 € (2025)
- Rödl Tax, k. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 101 160 € (2025)
- BackDOT Consulting s. r. o.Bardejov · tržby 1 091 633 € (2025)
- SUMA Consulting, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 091 574 € (2025)
- Squire Patton Boggs s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 087 224 € (2025)
- IBG & Partners s.r.o.Komárno · tržby 1 078 898 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HU -BAU Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo HU -BAU Group: Bratislava - Rača
HU -BAU Group sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 3 560 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
HU -BAU Group: IČO, sídlo a základné údaje
HU -BAU Group s.r.o. (IČO 53147570) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 3. 7. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Attila Petrovic. Za rok 2023 sú v závierke tržby 444 817 € a výsledok hospodárenia +24 106 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 7. 2020 |
| Skoršie názvy | south west - A s. r. o. MD -HSC Group s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) HU -BAU Group s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2023 mala 444 817 €, typická firma odvetvia 41 438 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 9 326 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy HU -BAU Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HU -BAU Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HU -BAU Group
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 900 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy262zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava III
Mondelez European Business Services Centre…KONE Business Services, s.r.o.DaneTax, s. r. o.LO2 s. r. o.SATH Consulting s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.