FORTESA, s.r.o.
Hlohovec · Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
77 829 €tržby 2025 ▲ 67 %+10 653 €zisk 2025aktívna 6 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 35 047 €, výsledok hospodárenia 8 227 €
- 23 : tržby 47 051 €, výsledok hospodárenia 16 771 €
- 24 : tržby 46 478 €, výsledok hospodárenia 11 259 €
- 25 : tržby 77 829 €, výsledok hospodárenia 10 653 €
FORTESA, s.r.o. (IČO 53118731) mala v roku 2025 tržby 77 829 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FORTESA
V roku 2025 mala FORTESA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 25 512 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 25 512 € | — |
| 2024 | — | 9 548 € | — |
| 2023 | — | 5 141 € | — |
| 2022 | — | 752 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ FORTESA
Podľa Registra právnických osôb koná za FORTESA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník FORTESA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Michaela Blštáková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Michaela Blštákováod 20. 6. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FORTESA
Za rok 2025 má FORTESA v závierke tržby 77 829 €, o 67,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 653 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 77 829 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 184 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FORTESA
Najvyššie tržby: rok 2025, 77 829 €. Najnižšie: rok 2022, 35 047 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 77 829 € |
| 2024 | 46 478 € |
| 2023 | 47 051 € |
| 2022 | 35 047 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 46 910 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 653 € |
| 2024 | 11 259 € |
| 2023 | 16 771 € |
| 2022 | 8 227 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FORTESA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,7 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FORTESA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,7 % | +2,6 % |
| 2024 | +24,2 % | +2,2 % |
| 2023 | +35,6 % | +1,3 % |
| 2022 | +23,5 % | +0,7 % |
| 2021 | — | +0,5 % |
| 2020 | — | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+67,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +67,5 % |
| 2024 | −1,2 % |
| 2023 | +34,3 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FORTESA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 68 712 €, vlastné imanie 45 310 € a záväzky 23 402 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 68 712 € | 45 310 € | 23 402 € |
| 2024 | 53 412 € | 39 657 € | 13 755 € |
| 2023 | 33 591 € | 29 998 € | 3 593 € |
| 2022 | 14 973 € | 13 227 € | 1 746 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FORTESA (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77 829 € | 10 653 € | 68 712 € | 45 310 € | 23 402 € | 38 849 € | +13,7 % |
| 2024 | 46 478 € | 11 259 € | 53 412 € | 39 657 € | 13 755 € | 24 398 € | +24,2 % |
| 2023 | 47 051 € | 16 771 € | 33 591 € | 29 998 € | 3 593 € | 24 974 € | +35,6 % |
| 2022 | 35 047 € | 8 227 € | 14 973 € | 13 227 € | 1 746 € | 10 526 € | +23,5 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí FORTESA?
Peniaze od štátu: FORTESA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FORTESA
Dátum vzniku FORTESA je 20. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: O&A Bakery s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46987/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Mgr. Michaela BlštákováKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Michaela BlštákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým O&A Bakery s.r.o., odvtedy FORTESA, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121271724
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 77 829 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FORTESA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
FORTESA v odvetví výroba potravín
FORTESA je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 611 € (2 787 závierok), FORTESA má 77 829 €, čo je 94 % mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FORTESA 16. z 22.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 590 €, polovica do 82 611 €, tri štvrtiny do 420 480 €; 10 % firiem má viac než 1 768 189 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 984 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 590 € |
| medián | 82 611 € |
| horný kvartil | 420 480 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 768 189 € |
| FORTESA | 77 829 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FORTESA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FORTESA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FORTESA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 77 829 € | 82 611 € |
| 2024 | 46 478 € | 73 589 € |
| 2023 | 47 051 € | 69 410 € |
| 2022 | 35 047 € | 67 669 € |
| 2021 | — | 59 879 € |
| 2020 | — | 62 663 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FORTESA | 77 829 € |
|---|---|
| medián okresu Hlohovec | 185 898 € |
| medián kraja | 112 456 € |
| medián Slovenska | 82 611 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- POchlebe, s. r. o.Prešov · tržby 181 361 € (2025)
- Trenpes s. r. o.Opatovce · tržby 181 165 € (2025)
- Cukráreň SLÁVKA, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 180 863 € (2025)
- ANABAB s.r.o.Komárno · tržby 180 162 € (2025)
- L.U.C. s. r .o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 179 975 € (2022)
- MD Power s.r.o.Komárno · tržby 179 659 € (2016)
- Marek Kulošťák, s. r. o.Námestovo · tržby 179 173 € (2025)
- AJRon, s.r.o.Trenčianska Teplá · tržby 178 606 € (2025)
- LUCIA - výroba, cukráreň, kaviareň s.r.o.Prešov · tržby 178 489 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FORTESA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FORTESA: Hlohovec
FORTESA sídli na adrese Hošták 4009/6, 920 01 Hlohovec, okres Hlohovec. V obci Hlohovec je 2 810 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 495. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Hlohovec: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›
FORTESA: IČO, sídlo a základné údaje
FORTESA, s.r.o. (IČO 53118731) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 20. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Mgr. Michaela Blštáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 77 829 € a výsledok hospodárenia +10 653 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov (SK NACE 1071) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 6. 2020 |
| Skoršie názvy | O&A Bakery s.r.o. |
| Obec | Hlohovec |
| Okres | Okres Hlohovec |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 184 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) FORTESA, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 77 829 €, typická firma odvetvia 82 611 € (medián z 2 787 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Hlohovec ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Hlohovec ›
Sieť prepojení firmy FORTESA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FORTESA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FORTESA
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 267 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy240zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Hlohovectypický nepokrytý dopyt 5,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen456 zmlúv za 3 roky · 7 178 220 € · naposledy 14. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra116 zmlúv za 3 roky · 1 427 934 € · naposledy 10. 12. 2025Ministerstvo obrany SR71 zmlúv za 3 roky · 1 208 954 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 1 200 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FORTESSA, s.r.o.Tomašovič, s.r.o.CBD Residence s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Hlohovec
Bekaert Hlohovec, a.s.Saneca Pharmaceuticals a. s.Frutree s. r. o.COAVIS SLOVAKIA s. r. o.GPV Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hlohovec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.71) v okrese Hlohovec
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.