Fotela s. r. o.
Topoľčany · Nákladná cestná doprava
47 000 €tržby 2025 ▲ 924 %+35 366 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 083 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -305 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -317 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -448 €
- 24 : tržby 4 590 €, výsledok hospodárenia 3 988 €
- 25 : tržby 47 000 €, výsledok hospodárenia 35 366 €
Fotela s. r. o. (IČO 53118405) mala v roku 2025 tržby 47 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Fotela
Podľa Registra právnických osôb koná za Fotela 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Fotela
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lucia Hlavenková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lucia Hlavenkováod 6. 2. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Fotela
Za rok 2025 má Fotela v závierke tržby 47 000 €, o 924,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 366 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 47 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 930 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Fotela
Najvyššie tržby: rok 2025, 47 000 €. Najnižšie: rok 2024, 4 590 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 47 000 € |
| 2024 | 4 590 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 37 201 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 35 366 € |
| 2024 | 3 988 € |
| 2023 | −448 € |
| 2022 | −317 € |
| 2021 | −305 € |
| 2020 | −1 083 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Fotela
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +75,2 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fotela | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +75,2 % | +2,8 % |
| 2024 | +86,9 % | +2,0 % |
| 2023 | — | +1,5 % |
| 2022 | — | +1,5 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Fotela
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 46 280 €, vlastné imanie 42 200 € a záväzky 4 080 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 46 280 € | 42 200 € | 4 080 € |
| 2024 | 7 334 € | 6 834 € | 500 € |
| 2023 | 3 038 € | 2 847 € | 191 € |
| 2022 | 3 686 € | 3 295 € | 391 € |
| 2021 | 4 020 € | 3 612 € | 408 € |
| 2020 | 4 317 € | 3 917 € | 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Fotela (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 000 € | 35 366 € | 46 280 € | 42 200 € | 4 080 € | 39 392 € | +75,2 % |
| 2024 | 4 590 € | 3 988 € | 7 334 € | 6 834 € | 500 € | 4 422 € | +86,9 % |
| 2023 | — | −448 € | 3 038 € | 2 847 € | 191 € | −358 € | — |
| 2022 | — | −317 € | 3 686 € | 3 295 € | 391 € | −227 € | — |
| 2021 | — | −305 € | 4 020 € | 3 612 € | 408 € | −258 € | — |
| 2020 | — | −1 083 € | 4 317 € | 3 917 € | 400 € | −1 083 € | — |
Riziko: zaplatí Fotela?
Peniaze od štátu: Fotela
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Fotela
Dátum vzniku Fotela je 17. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51468/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 317 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 47 000 €.
- Nový štatutár: Lucia HlavenkováKonateľ
- Nový spoločník: Lucia HlavenkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Fotela
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Fotela v odvetví pozemná doprava
Fotela je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 932 závierok), Fotela má 47 000 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 230 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fotela 61. z 86.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 954 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 320 €; 10 % firiem má viac než 1 496 320 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 806 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 954 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 320 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 496 320 € |
| Fotela | 47 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Fotela
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Fotela s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fotela | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 47 000 € | 93 647 € |
| 2024 | 4 590 € | 96 301 € |
| 2023 | — | 100 417 € |
| 2022 | — | 99 124 € |
| 2021 | — | 93 018 € |
| 2020 | — | 87 114 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Fotela | 47 000 € |
|---|---|
| medián okresu Topoľčany | 120 788 € |
| medián kraja | 98 138 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Varga and Comp. s.r.o.Povoda · tržby 103 650 € (2025)
- Stahlmont s. r. o.Ľubotín · tržby 103 650 € (2025)
- osobna-preprava s.r.o.Lipany · tržby 103 405 € (2025)
- Zoras, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 395 € (2025)
- G SPEeD, s. r. o.Žilina · tržby 103 265 € (2015)
- PAMI CARGO s.r.o.Šindliar · tržby 103 182 € (2025)
- palddiss s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 007 € (2025)
- Prestige Fleet s.r.o.Štúrovo · tržby 102 957 € (2025)
- OC TRANS s.r.o.Cinobaňa · tržby 102 910 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fotela, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Fotela: Topoľčany
Fotela sídli na adrese Krušovská 4664/76, 955 01 Topoľčany, okres Topoľčany. V obci Topoľčany je 3 948 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 887. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Topoľčany: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›
Fotela: IČO, sídlo a základné údaje
Fotela s. r. o. (IČO 53118405) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, okres Topoľčany. Dátum vzniku je 17. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Lucia Hlavenková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 000 € a výsledok hospodárenia +35 366 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 6. 2020 |
| Obec | Topoľčany |
| Okres | Okres Topoľčany |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 930 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Fotela s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 000 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 932 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Topoľčany ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Topoľčany ›
Sieť prepojení firmy Fotela
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Fotela
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Fotela
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Topoľčanytypický nepokrytý dopyt 99 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 994 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Topoľčany
HYZA a.s.COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvoeuroplac s.r.o.Pankl Automotive Slovakia s.r.o.Nemocnica Topoľčany, a. s.Všetky firmy v obci Topoľčany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Topoľčany
TOPNAD, a.s.EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o.POLAR-M, s.r.o.ZAYML SK s. r. o.RUNNEX, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.