VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Eco-go s.r.o.

Vysoké Tatry · Športové činnosti i. n.

18 267 €tržby 2025 ▲ 7 %+13 489 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

18 267 €tržby 2025 ▲ 7 %
+13 489 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 9 331 €, výsledok hospodárenia 259 €
  2. 21 : tržby 3 725 €, výsledok hospodárenia -2 102 €
  3. 22 : tržby 18 844 €, výsledok hospodárenia 1 006 €
  4. 23 : tržby 23 324 €, výsledok hospodárenia 1 245 €
  5. 24 : tržby 17 122 €, výsledok hospodárenia -4 891 €
  6. 25 : tržby 18 267 €, výsledok hospodárenia 13 489 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Eco-go s.r.o. (IČO 53112385) mala v roku 2025 tržby 18 267 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Eco-go

Eco-go má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 631 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Eco-go

Podľa Registra právnických osôb koná za Eco-go 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Eco-go

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Eco-go

Za rok 2025 má Eco-go v závierke tržby 18 267 €, o 6,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 489 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 23 324 €.

Tržby 202518 tis. €▲ +6,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202513 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 2025965 €5,7 % majetku
Pridaná hodnota 20256 801 €
Zisková marža 2025+73,8 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 6 rokov9 006 €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát Eco-go

Súvaha Eco-go

Všetky čísla zo závierok Eco-go (6 rokov)
Čísla zo závierok Eco-go po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202518 267 €13 489 €17 073 €16 108 €965 €6 801 €+73,8 %
202417 122 €−4 891 €21 152 €2 619 €18 533 €7 612 €−28,6 %
202323 324 €1 245 €32 814 €7 510 €25 304 €10 144 €+5,3 %
202218 844 €1 006 €32 482 €6 265 €26 217 €10 426 €+5,3 %
20213 725 €−2 102 €11 482 €3 157 €8 325 €2 864 €−56,4 %
20209 331 €259 €13 428 €5 259 €8 169 €5 202 €+2,8 %

Riziko: zaplatí Eco-go?

Eco-go a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Eco-go z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202030. 12. 2020

História firmy Eco-go

Dátum vzniku Eco-go je 12. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40402/P
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 12. 6. 2020.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 9 331 € · majetok 13 428 €
  4. Nový spoločník: Mgr. Jakub StodolovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 18 267 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Eco-go

  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informačná činnosť
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Eco-go v odvetví šport, zábava a rekreácia

Eco-go je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), Eco-go má 18 267 €, čo je 92 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 679 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Eco-go 72. z 132.

V odvetví v okrese Poprad679aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 493Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Eco-go, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Poprad ›

Sídlo Eco-go: Vysoké Tatry

Eco-go sídli na adrese Tatranská Lomnica 14100, 059 60 Vysoké Tatry, okres Poprad. V obci Vysoké Tatry je 1 054 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098.

Subjektov v obci Vysoké Tatry1 054aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví679okres Poprad

Vysoké Tatry: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Eco-go: IČO, sídlo a základné údaje

Eco-go s.r.o. (IČO 53112385) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, okres Poprad. Dátum vzniku je 12. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Mgr. Jakub Stodolovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 267 € a výsledok hospodárenia +13 489 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieŠportové činnosti i. n. (SK NACE 9319)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 6. 2020
ObecVysoké Tatry
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Eco-go s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 267 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy Eco-go

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Eco-go

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Eco-go

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy153zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vysoké Tatrytypický nepokrytý dopyt 251 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vysoké Tatry

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.Národný ústav detskej tuberkulózy a…DOMÉNA, s.r.o.KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.BODOS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoké Tatry ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Poprad

Hokejový klub Poprad, a.s.The Restaurant s. r. o.Mountain Guiding s. r. o.TA&E s. r. o.A&D Company s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk