GEME service s. r. o.
Okoličná na Ostrove · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
40 359 €tržby 2025 ▲ 24 %+3 651 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 20 860 €, výsledok hospodárenia 829 €
- 21 : tržby 28 395 €, výsledok hospodárenia 1 697 €
- 22 : tržby 32 328 €, výsledok hospodárenia 3 165 €
- 23 : tržby 55 051 €, výsledok hospodárenia 4 709 €
- 24 : tržby 32 593 €, výsledok hospodárenia 10 683 €
- 25 : tržby 40 359 €, výsledok hospodárenia 3 651 €
GEME service s. r. o. (IČO 53054750) mala v roku 2025 tržby 40 359 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GEME service
V roku 2025 mala GEME service priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 274 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 274 € | — |
| 2023 | — | 53 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ GEME service
Podľa Registra právnických osôb koná za GEME service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník GEME service
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Gabriel Takacs100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Gabriel Takacsod 1. 5. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GEME service
Za rok 2025 má GEME service v závierke tržby 40 359 €, o 23,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 651 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 55 051 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 406 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GEME service
Najvyššie tržby: rok 2023, 55 051 €. Najnižšie: rok 2020, 20 860 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 40 359 € |
| 2024 | 32 593 € |
| 2023 | 55 051 € |
| 2022 | 32 328 € |
| 2021 | 28 395 € |
| 2020 | 20 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 24 734 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 651 € |
| 2024 | 10 683 € |
| 2023 | 4 709 € |
| 2022 | 3 165 € |
| 2021 | 1 697 € |
| 2020 | 829 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GEME service
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,0 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GEME service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,0 % | +4,2 % |
| 2024 | +32,8 % | +3,0 % |
| 2023 | +8,6 % | +2,0 % |
| 2022 | +9,8 % | +1,7 % |
| 2021 | +6,0 % | +1,6 % |
| 2020 | +4,0 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2023 (+70,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +23,8 % |
| 2024 | −40,8 % |
| 2023 | +70,3 % |
| 2022 | +13,9 % |
| 2021 | +36,1 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GEME service
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 83 888 €, vlastné imanie 29 735 € a záväzky 54 153 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 83 888 € | 29 735 € | 54 153 € |
| 2024 | 48 616 € | 21 375 € | 27 241 € |
| 2023 | 35 229 € | 15 401 € | 19 828 € |
| 2022 | 14 372 € | 10 692 € | 3 680 € |
| 2021 | 7 897 € | 7 526 € | 371 € |
| 2020 | 6 108 € | 5 829 € | 279 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GEME service (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 359 € | 3 651 € | 83 888 € | 29 735 € | 54 153 € | 4 264 € | +9,0 % |
| 2024 | 32 593 € | 10 683 € | 48 616 € | 21 375 € | 27 241 € | 11 235 € | +32,8 % |
| 2023 | 55 051 € | 4 709 € | 35 229 € | 15 401 € | 19 828 € | 7 370 € | +8,6 % |
| 2022 | 32 328 € | 3 165 € | 14 372 € | 10 692 € | 3 680 € | 3 936 € | +9,8 % |
| 2021 | 28 395 € | 1 697 € | 7 897 € | 7 526 € | 371 € | 2 145 € | +6,0 % |
| 2020 | 20 860 € | 829 € | 6 108 € | 5 829 € | 279 € | 1 156 € | +4,0 % |
Riziko: zaplatí GEME service?
Peniaze od štátu: GEME service
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GEME service
Dátum vzniku GEME service je 1. 5. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51143/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 20 860 € · majetok 6 108 €
- Nový spoločník: Gabriel TakacsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121240616
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 40 359 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GEME service
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Opravy vyhradených technických zariadení elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
GEME service v odvetví špecializované stavebné práce
GEME service je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), GEME service má 40 359 €, čo je 56 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 2 261 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GEME service 181. z 288.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 777 €, polovica do 71 977 €, tri štvrtiny do 269 120 €; 10 % firiem má viac než 853 144 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 774 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 777 € |
| medián | 71 977 € |
| horný kvartil | 269 120 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 144 € |
| GEME service | 40 359 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GEME service
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GEME service s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GEME service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 40 359 € | 71 977 € |
| 2024 | 32 593 € | 79 046 € |
| 2023 | 55 051 € | 84 747 € |
| 2022 | 32 328 € | 86 381 € |
| 2021 | 28 395 € | 76 841 € |
| 2020 | 20 860 € | 75 514 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GEME service | 40 359 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 69 244 € |
| medián kraja | 68 352 € |
| medián Slovenska | 71 977 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SMART STAV, s.r.o.Krásno nad Kysucou · tržby 90 231 € (2017)
- Smart Real, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 90 219 € (2015)
- M&S Holding s. r. o.Prešov · tržby 90 177 € (2023)
- ISOWorks s. r. o.Hurbanovo · tržby 90 148 € (2025)
- Milan Pittner s.r.o.Humenné · tržby 90 130 € (2025)
- TinyVila s.r.o.Malacky · tržby 90 077 € (2025)
- Boďo, s. r. o.Chynorany · tržby 90 061 € (2025)
- ML express s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 90 000 € (2022)
- FIRETECNO s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GEME service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GEME service: Okoličná na Ostrove
GEME service sídli na adrese Nitrianska 457, 946 13 Okoličná na Ostrove, okres Komárno. V obci Okoličná na Ostrove je 173 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814.
Okoličná na Ostrove: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
GEME service: IČO, sídlo a základné údaje
GEME service s. r. o. (IČO 53054750) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Okoličná na Ostrove, okres Komárno. Dátum vzniku je 1. 5. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Gabriel Takacs. Za rok 2025 sú v závierke tržby 40 359 € a výsledok hospodárenia +3 651 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 5. 2020 |
| Obec | Okoličná na Ostrove |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 406 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) GEME service s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 40 359 €, typická firma odvetvia 71 977 € (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy GEME service
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GEME service
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GEME service
- Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Okoličná na Ostrovetypický nepokrytý dopyt 187 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 005 971 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava709 zmlúv za 3 roky · 11 099 246 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Okoličná na Ostrove
SKITUS Automotive s.r.o.Poľnohospodárske družstvo ŠtúrováINTERCLEAN, s.r.o.SKITUS Production s.r.o.KF-STAV, s.r.o.Všetky firmy v obci Okoličná na Ostrove ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Komárno
G. Z. Bau, s.r.o.SYKY s. r. o.NN-Bau s.r.o.UNIMAL SK s.r.o.Gungl Industrial Services s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.