VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Stava IPS Bratislava, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Výstavba obytných a neobytných budov

502 677 €tržby 2025 ▲ 163 %+29 753 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

502 677 €tržby 2025 ▲ 163 %
+29 753 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 943 €, výsledok hospodárenia -541 €
  2. 21 : tržby 75 809 €, výsledok hospodárenia 511 €
  3. 22 : tržby 152 820 €, výsledok hospodárenia -16 269 €
  4. 23 : tržby 2 225 €, výsledok hospodárenia -36 337 €
  5. 24 : tržby 190 805 €, výsledok hospodárenia -7 766 €
  6. 25 : tržby 502 677 €, výsledok hospodárenia 29 753 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Stava IPS Bratislava, s.r.o. (IČO 53048822) mala v roku 2025 tržby 502 677 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Stava IPS Bratislava

Stava IPS Bratislava má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 662 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Stava IPS Bratislava

Podľa Registra právnických osôb konajú za Stava IPS Bratislava 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník Stava IPS Bratislava

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Stava IPS Bratislava
Podiely spoločníkov na vkladoch Stava IPS Bratislava Ing. Mária Szekérová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Mária Szekérová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Mária Szekérová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Mária Szekérováod 16. 6. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Stava IPS Bratislava

Za rok 2025 má Stava IPS Bratislava v závierke tržby 502 677 €, o 163,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +29 753 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 502 677 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025503 tis. €▲ +163,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202530 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025354 tis. €
Vlastné imanie 2025−26 tis. €
Záväzky 2025379 tis. €107,2 % majetku
Pridaná hodnota 202552 tis. €
Zisková marža 2025+5,9 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−31 tis. €2020 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Stava IPS Bratislava

Súvaha Stava IPS Bratislava

Všetky čísla zo závierok Stava IPS Bratislava (6 rokov)
Čísla zo závierok Stava IPS Bratislava po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025502 677 €29 753 €353 845 €−25 649 €379 494 €52 026 €+5,9 %
2024190 805 €−7 766 €248 368 €−55 402 €303 770 €16 799 €−4,1 %
20232 225 €−36 337 €228 777 €−47 636 €276 413 €−6 098 €−1 633,1 %
2022152 820 €−16 269 €149 208 €−11 299 €160 507 €12 039 €−10,6 %
202175 809 €511 €162 337 €4 971 €157 366 €12 755 €+0,7 %
2020943 €−541 €4 989 €4 459 €530 €−541 €−57,4 %

Riziko: zaplatí Stava IPS Bratislava?

Peniaze od štátu: Stava IPS Bratislava

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Stava IPS Bratislava

Dátum vzniku Stava IPS Bratislava je 16. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: RD MP s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/145805/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 943 € · majetok 4 989 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121269260
  4. Zmena obchodného menaPredtým RD MP s. r. o., odvtedy Stava IPS Bratislava, s.r.o.
  5. Nový štatutár: Ing. Veronika JanegováKonateľ
  6. Nový spoločník: Ing. Mária SzekérováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 502 677 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Stava IPS Bratislava

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho
  • Výkon činnosti stavebného dozoru
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Finančný lízing
  • Faktoring a forfaiting
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Stava IPS Bratislava v odvetví výstavba budov

Stava IPS Bratislava je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), Stava IPS Bratislava má 502 677 €, čo je 8,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 367 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Stava IPS Bratislava 113. z 695.

V odvetví v okrese Bratislava III2 367aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Stava IPS Bratislava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava III ›

Sídlo Stava IPS Bratislava: Bratislava - Nové Mesto

Stava IPS Bratislava sídli na adrese Pri Bielom kríži 3, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 596aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví2 367okres Bratislava III
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Stava IPS Bratislava: IČO, sídlo a základné údaje

Stava IPS Bratislava, s.r.o. (IČO 53048822) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Ing. Mária Szekérová a Ing. Veronika Janegová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 502 677 € a výsledok hospodárenia +29 753 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 6. 2020
Skoršie názvyRD MP s. r. o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Stava IPS Bratislava, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 502 677 €, typická firma odvetvia 61 759 €, čo je 8,1-násobok mediánu (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Stava IPS Bratislava

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Stava IPS Bratislava

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Stava IPS Bratislava

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava III

KAMI PROFIT, s.r.o.ise, s.r.o.VI GROUP Verdena, s.r.o.MONIERS GROUP spol. s r.o.PERFEKTMONT, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk