VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PRO PARTNER s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

2 787 €tržby 2025 ▼ 51 %+734 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 787 €tržby 2025 ▼ 51 %
+734 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 7 272 €, výsledok hospodárenia -3 069 €
  2. 21 : tržby 31 458 €, výsledok hospodárenia 2 917 €
  3. 22 : tržby 29 050 €, výsledok hospodárenia 3 922 €
  4. 23 : tržby 7 572 €, výsledok hospodárenia 222 €
  5. 24 : tržby 5 674 €, výsledok hospodárenia 946 €
  6. 25 : tržby 2 787 €, výsledok hospodárenia 734 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PRO PARTNER s. r. o. (IČO 53042697) mala v roku 2025 tržby 2 787 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ PRO PARTNER

Podľa Registra právnických osôb koná za PRO PARTNER 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník PRO PARTNER

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PRO PARTNER
Podiely spoločníkov na vkladoch PRO PARTNER TAXAS s. r. o. 100,0 %. Spolu 5 000 €. TAXAS s. r. o.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • TAXAS s. r. o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
TAXAS s. r. o.od 17. 4. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PRO PARTNER

Za rok 2025 má PRO PARTNER v závierke tržby 2 787 €, o 50,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +734 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 31 458 €.

Tržby 20252 787 €▼ −50,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025734 €zisk
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 2025340 €3,1 % majetku
Pridaná hodnota 20251 086 €
Zisková marža 2025+26,3 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 6 rokov5 672 €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát PRO PARTNER

Súvaha PRO PARTNER

Všetky čísla zo závierok PRO PARTNER (6 rokov)
Čísla zo závierok PRO PARTNER po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 787 €734 €11 012 €10 672 €340 €1 086 €+26,3 %
20245 674 €946 €10 788 €9 938 €850 €97 €+16,7 %
20237 572 €222 €9 165 €8 990 €175 €202 €+2,9 %
202229 050 €3 922 €13 761 €8 769 €3 688 €4 357 €+13,5 %
202131 458 €2 917 €10 392 €4 847 €807 €3 313 €+9,3 %
20207 272 €−3 069 €6 199 €1 931 €1 354 €−3 070 €−42,2 %

Riziko: zaplatí PRO PARTNER?

PRO PARTNER a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PRO PARTNER z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20202. 10. 2020

História firmy PRO PARTNER

Dátum vzniku PRO PARTNER je 24. 4. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné mená: ECO DOG PARTNER, s. r. o., PRO ECO PARTNER, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/144551/B
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR. Firma vznikla 24. 4. 2020.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 7 272 € · majetok 6 199 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým ECO DOG PARTNER, s. r. o., odvtedy PRO ECO PARTNER, s. r. o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 2 787 €.
  6. Nový štatutár: Mgr. Michal HynekKonateľ
  7. Nový spoločník: TAXAS s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Zmena obchodného menaPredtým PRO ECO PARTNER, s. r. o., odvtedy PRO PARTNER s. r. o.
  9. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121239241

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PRO PARTNER

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informačná činnosť
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Dizajnérske činnosti
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Keramická výroba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

PRO PARTNER v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

PRO PARTNER je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), PRO PARTNER má 2 787 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 212 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PRO PARTNER 397. z 421.

V odvetví v okrese Bratislava II1 212aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PRO PARTNER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo PRO PARTNER: Bratislava - Ružinov

PRO PARTNER sídli na adrese Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 585 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví1 212okres Bratislava II
Na tej istej adrese585aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

PRO PARTNER: IČO, sídlo a základné údaje

PRO PARTNER s. r. o. (IČO 53042697) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 4. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Mgr. Michal Hynek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 787 € a výsledok hospodárenia +734 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 4. 2020
Skoršie názvyECO DOG PARTNER, s. r. o.
PRO ECO PARTNER, s. r. o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) PRO PARTNER s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 787 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy PRO PARTNER

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PRO PARTNER

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PRO PARTNER

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy145zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 34 tis. €
  • Výhry konkurentov85firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 124 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Methods and Planning, s.r.o.ADELAIDE s. r. o.MARKETERO, s. r. o.VIANCA s. r. o.ONE REALITY s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Bratislava II

ATALIAN SK s. r. o.ALTIMSO s.r.o.IZY VAPE CE s. r. o.Záhrady a závlahy, s. r. o.AEGLA, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk