Florentis, s. r. o.
Dunajská Streda · Výroba vrchného ošatenia
93 426 €tržby 2025 ▼ 3 %−7 163 €strata 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 36 437 €, výsledok hospodárenia -65 €
- 21 : tržby 54 901 €, výsledok hospodárenia -888 €
- 22 : tržby 67 074 €, výsledok hospodárenia 474 €
- 23 : tržby 84 893 €, výsledok hospodárenia -31 €
- 24 : tržby 96 014 €, výsledok hospodárenia -787 €
- 25 : tržby 93 426 €, výsledok hospodárenia -7 163 €
Florentis, s. r. o. (IČO 53028678) mala v roku 2025 tržby 93 426 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Florentis
V roku 2025 mala Florentis priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 7 353 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 7 353 € | — |
| 2024 | — | 7 999 € | — |
| 2023 | — | 4 811 € | — |
| 2022 | — | 3 386 € | — |
| 2021 | — | 1 995 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Florentis
Podľa Registra právnických osôb koná za Florentis 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Florentis
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Florentis
Za rok 2025 má Florentis v závierke tržby 93 426 €, o 2,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −7 163 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 96 014 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Florentis
Najvyššie tržby: rok 2024, 96 014 €. Najnižšie: rok 2020, 36 437 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 93 426 € |
| 2024 | 96 014 € |
| 2023 | 84 893 € |
| 2022 | 67 074 € |
| 2021 | 54 901 € |
| 2020 | 36 437 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −8 460 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −7 163 € |
| 2024 | −787 € |
| 2023 | −31 € |
| 2022 | 474 € |
| 2021 | −888 € |
| 2020 | −65 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Florentis
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,7 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Florentis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −7,7 % | +3,5 % |
| 2024 | −0,8 % | +2,6 % |
| 2023 | 0,0 % | +1,6 % |
| 2022 | +0,7 % | +1,6 % |
| 2021 | −1,6 % | +1,0 % |
| 2020 | −0,2 % | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+50,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,7 % |
| 2024 | +13,1 % |
| 2023 | +26,6 % |
| 2022 | +22,2 % |
| 2021 | +50,7 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Florentis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 660 €, vlastné imanie −3 461 € a záväzky 18 121 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 660 € | −3 461 € | 18 121 € |
| 2024 | 17 858 € | 3 703 € | 14 155 € |
| 2023 | 19 176 € | 4 490 € | 14 686 € |
| 2022 | 21 094 € | 4 521 € | 16 573 € |
| 2021 | 17 158 € | 4 047 € | 13 111 € |
| 2020 | 11 676 € | 4 935 € | 6 741 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Florentis (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 93 426 € | −7 163 € | 14 660 € | −3 461 € | 18 121 € | 3 585 € | −7,7 % |
| 2024 | 96 014 € | −787 € | 17 858 € | 3 703 € | 14 155 € | 11 465 € | −0,8 % |
| 2023 | 84 893 € | −31 € | 19 176 € | 4 490 € | 14 686 € | 8 605 € | 0,0 % |
| 2022 | 67 074 € | 474 € | 21 094 € | 4 521 € | 16 573 € | 6 834 € | +0,7 % |
| 2021 | 54 901 € | −888 € | 17 158 € | 4 047 € | 13 111 € | 3 440 € | −1,6 % |
| 2020 | 36 437 € | −65 € | 11 676 € | 4 935 € | 6 741 € | 1 854 € | −0,2 % |
Riziko: zaplatí Florentis?
Peniaze od štátu: Florentis
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Florentis
Dátum vzniku Florentis je 25. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46499/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121222785
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 36 437 € · majetok 11 676 €
- Nový spoločník: Ingrid KovácsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 93 426 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Florentis
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Vedenie účtovníctva
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Odevná výroba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Florentis v odvetví výroba odevov
Florentis je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), Florentis má 93 426 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 86 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Florentis 10. z 22.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| Florentis | 93 426 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Florentis
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Florentis s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Florentis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 93 426 € | 41 364 € |
| 2024 | 96 014 € | 41 594 € |
| 2023 | 84 893 € | 37 887 € |
| 2022 | 67 074 € | 35 114 € |
| 2021 | 54 901 € | 33 542 € |
| 2020 | 36 437 € | 31 390 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Florentis | 93 426 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 51 932 € |
| medián kraja | 76 841 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GEN, s. r. o.Žilina · tržby 205 672 € (2025)
- corneille s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 204 720 € (2025)
- TOP - BIKE s.r.o.Gemerská Poloma · tržby 204 197 € (2025)
- ANBS s.r.o.Zvolen · tržby 202 886 € (2025)
- ASV Systems s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 202 123 € (2025)
- CA-ZAHRA s.r.o.Čadca · tržby 201 828 € (2025)
- MKLSK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 199 072 € (2025)
- LAKO spol. s r.o.Malý Kamenec · tržby 195 231 € (2025)
- Lady Di, s.r.o.Sabinov · tržby 193 368 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Florentis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Florentis: Dunajská Streda
Florentis sídli na adrese Nám. priateľstva 2170/25, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 636 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Florentis: IČO, sídlo a základné údaje
Florentis, s. r. o. (IČO 53028678) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 25. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ingrid Kovács. Za rok 2025 sú v závierke tržby 93 426 € a výsledok hospodárenia −7 163 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 3. 2020 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) Florentis, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 93 426 €, typická firma odvetvia 41 364 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Florentis
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Florentis
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Florentis
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 100 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 100 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava187 zmlúv za 3 roky · 2 212 126 € · naposledy 13. 10. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR55 zmlúv za 3 roky · 1 797 097 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.20 zmlúv za 3 roky · 37 502 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 294 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.19) v okrese Dunajská Streda
CARNEVAL INTERNATIONAL, s.r.o.Rodema s.r.o.ESOLINE FASHION, s.r.o.Activis s.r.o.LS Store s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.