VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ProEkoma s. r. o.

Dukovce · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

21 238 €tržby 2025 ▲ 61 %+4 001 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

21 238 €tržby 2025 ▲ 61 %
+4 001 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 121 €, výsledok hospodárenia -41 €
  2. 21 : tržby 752 €, výsledok hospodárenia 337 €
  3. 22 : tržby 2 378 €, výsledok hospodárenia 1 051 €
  4. 23 : tržby 5 618 €, výsledok hospodárenia 1 704 €
  5. 24 : tržby 13 232 €, výsledok hospodárenia 3 162 €
  6. 25 : tržby 21 238 €, výsledok hospodárenia 4 001 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ProEkoma s. r. o. (IČO 53014405) mala v roku 2025 tržby 21 238 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ProEkoma

ProEkoma má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 244 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ ProEkoma

Podľa Registra právnických osôb koná za ProEkoma 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník ProEkoma

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ProEkoma
Podiely spoločníkov na vkladoch ProEkoma Viera Kendrová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Viera Kendrová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Viera Kendrová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Viera Kendrováod 31. 3. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ProEkoma

Za rok 2025 má ProEkoma v závierke tržby 21 238 €, o 60,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 001 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 21 238 €.

Tržby 202521 tis. €▲ +60,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 001 €zisk
Majetok (aktíva) 202534 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 202521 tis. €63,3 % majetku
Pridaná hodnota 202515 tis. €
Zisková marža 2025+18,8 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 6 rokov10 tis. €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát ProEkoma

Súvaha ProEkoma

Všetky čísla zo závierok ProEkoma (6 rokov)
Čísla zo závierok ProEkoma po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202521 238 €4 001 €33 539 €12 317 €21 222 €14 978 €+18,8 %
202413 232 €3 162 €38 699 €11 213 €27 486 €8 300 €+23,9 %
20235 618 €1 704 €8 964 €8 052 €912 €3 338 €+30,3 %
20222 378 €1 051 €6 600 €6 347 €253 €1 374 €+44,2 %
2021752 €337 €5 355 €5 296 €59 €398 €+44,8 %
2020121 €−41 €4 959 €4 959 €—−41 €−33,9 %

Riziko: zaplatí ProEkoma?

ProEkoma a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ProEkoma z roku 2024.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20241. 10. 2024

História firmy ProEkoma

Dátum vzniku ProEkoma je 31. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40084/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 121 € · majetok 4 959 €
  3. Nový spoločník: Viera KendrováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121226822
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Dukovce. Firma vznikla 31. 3. 2020.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 21 238 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ProEkoma

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ProEkoma v odvetví právne a účtovnícke činnosti

ProEkoma je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), ProEkoma má 21 238 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 110 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ProEkoma 22. z 29.

V odvetví v okrese Svidník110aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ProEkoma, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Svidník ›

Sídlo ProEkoma: Dukovce

ProEkoma sídli na adrese 37, 086 44 Dukovce, okres Svidník. V obci Dukovce je 53 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371.

Subjektov v obci Dukovce53aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 371aktívnych
V tom istom odvetví110okres Svidník

Dukovce: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

ProEkoma: IČO, sídlo a základné údaje

ProEkoma s. r. o. (IČO 53014405) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dukovce, okres Svidník. Dátum vzniku je 31. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Viera Kendrová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 238 € a výsledok hospodárenia +4 001 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 3. 2020
ObecDukovce
OkresOkres Svidník
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) ProEkoma s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 238 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›

Sieť prepojení firmy ProEkoma

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ProEkoma

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ProEkoma

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Dukovce

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dukovce

JJ. Fleisch s.r.o.SPAN SK, s.r.o.LB - Mont SK s. r. o.LB - Mont Slovakia k. s.KOPLASTAV, s.r.o.Všetky firmy v obci Dukovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Svidník

ROBIVA s.r.o.Heima s.r.o.DATA-SK, s. r. o.ML - audit, s. r. o.A&T CONSULT s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk