Palác Jeney, s.r.o.
Košice - Staré Mesto · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
630 €tržby 2025 ▼ 8 %−67 041 €strata 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 35 584 €, výsledok hospodárenia -26 417 €
- 22 : tržby 13 252 €, výsledok hospodárenia -48 168 €
- 23 : tržby 687 €, výsledok hospodárenia -23 792 €
- 24 : tržby 687 €, výsledok hospodárenia -16 011 €
- 25 : tržby 630 €, výsledok hospodárenia -67 041 €
Palác Jeney, s.r.o. (IČO 53013557) mala v roku 2025 tržby 630 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Palác Jeney
V roku 2022 mala Palác Jeney priemerne 0 zamestnancov.
- Počet zamestnancov
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | — | — |
| 2021 | 0 | — | — |
| 2020 | 0 | — | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Palác Jeney
Podľa Registra právnických osôb koná za Palác Jeney 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Palác Jeney
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- TatraBerg, s.r.o.85,0 %
- mamma, s.r.o.15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| TatraBerg, s.r.o.od 31. 1. 2026 | 4 250 € | 85,0 % |
| mamma, s.r.o.od 31. 1. 2026 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Palác Jeney
Za rok 2025 má Palác Jeney v závierke tržby 630 €, o 8,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −67 041 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 35 584 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Palác Jeney
Najvyššie tržby: rok 2021, 35 584 €. Najnižšie: rok 2025, 630 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 630 € |
| 2024 | 687 € |
| 2023 | 687 € |
| 2022 | 13 252 € |
| 2021 | 35 584 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −181 429 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −67 041 € |
| 2024 | −16 011 € |
| 2023 | −23 792 € |
| 2022 | −48 168 € |
| 2021 | −26 417 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 4 roky, najviac v roku 2024 (0,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −8,3 % |
| 2024 | 0,0 % |
| 2023 | −94,8 % |
| 2022 | −62,8 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Palác Jeney
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 154 622 €, vlastné imanie −176 430 € a záväzky 3 331 052 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 154 622 € | −176 430 € | 3 331 052 € |
| 2024 | 2 803 865 € | −109 389 € | 2 913 254 € |
| 2023 | 1 896 948 € | −93 377 € | 1 990 325 € |
| 2022 | 1 912 015 € | −69 585 € | 1 981 600 € |
| 2021 | 1 857 333 € | −21 417 € | 1 878 750 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Palác Jeney (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 630 € | −67 041 € | 3 154 622 € | −176 430 € | 3 331 052 € | −23 160 € | −10 641,4 % |
| 2024 | 687 € | −16 011 € | 2 803 865 € | −109 389 € | 2 913 254 € | −17 277 € | −2 330,6 % |
| 2023 | 687 € | −23 792 € | 1 896 948 € | −93 377 € | 1 990 325 € | 272 € | −3 463,2 % |
| 2022 | 13 252 € | −48 168 € | 1 912 015 € | −69 585 € | 1 981 600 € | −9 889 € | −363,5 % |
| 2021 | 35 584 € | −26 417 € | 1 857 333 € | −21 417 € | 1 878 750 € | −9 424 € | −74,2 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | 0 € | — |
Riziko: zaplatí Palác Jeney?
Palác Jeney a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Palác Jeney v objeme 1 575 € z rokov 2021 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s.: 1 575 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2021, 1 575 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2021 | 1 | 1 575 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Palác Jeney
Dátum vzniku Palác Jeney je 19. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: GREF Smokovec s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48603/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým GREF Smokovec s.r.o., odvtedy Palác Jeney, s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s., hodnota zmluvy 1 575 €. Firma vznikla 19. 3. 2020.
- Nový štatutár: Ing. Ladislav LazárKonateľ
- Nový spoločník: TatraBerg, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121224567
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 630 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Palác Jeney
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Palác Jeney v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Palác Jeney je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), Palác Jeney má 630 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 502 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Palác Jeney 193. z 194.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 872 €, polovica do 51 363 €, tri štvrtiny do 162 397 €; 10 % firiem má viac než 541 626 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 560 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 872 € |
| medián | 51 363 € |
| horný kvartil | 162 397 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 626 € |
| Palác Jeney | 630 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Palác Jeney
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Palác Jeney s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Palác Jeney | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 630 € | 51 363 € |
| 2024 | 687 € | 49 631 € |
| 2023 | 687 € | 49 318 € |
| 2022 | 13 252 € | 48 100 € |
| 2021 | 35 584 € | 46 521 € |
| 2020 | — | 44 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Palác Jeney | 630 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 61 541 € |
| medián kraja | 50 267 € |
| medián Slovenska | 51 363 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Atelier InArch s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 564 € (2025)
- PROARCH Ružomberok, s.r.o.Ružomberok · tržby 1 550 € (2025)
- GEOTOP, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 540 € (2025)
- PRO HABITAT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 525 € (2025)
- Trigonometric, s. r. o.Trnava · tržby 1 524 € (2025)
- Estate management, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 1 500 € (2023)
- PEMA.graphic, s. r. o.Nová Ves nad Váhom · tržby 1 500 € (2025)
- BaloghQT s. r. o.Malé Kosihy · tržby 1 492 € (2025)
- Y11 Projekt, s.r.o.Prešov · tržby 1 460 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Palác Jeney, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Palác Jeney: Košice - Staré Mesto
Palác Jeney sídli na adrese Štefánikova 6, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Palác Jeney: IČO, sídlo a základné údaje
Palác Jeney, s.r.o. (IČO 53013557) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 19. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Ladislav Lazár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 630 € a výsledok hospodárenia −67 041 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 3. 2020 |
| Skoršie názvy | GREF Smokovec s.r.o. |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Palác Jeney, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 630 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy Palác Jeney
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Palác Jeney
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Palác Jeney
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 605 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 27 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava258 zmlúv za 3 roky · 3 422 653 € · naposledy 29. 9. 2026STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, a. s.195 zmlúv za 3 roky · 2 331 022 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.174 zmlúv za 3 roky · 225 059 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 009 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
QHome, s. r. o.Qh Pezinok, s. r. o.Qh Bojnická, s.r.o.Centrum park, s. r. o.EUROCAMP DEVELOP s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Košice I
SUDOP Košice a.s.KOBIVA a.s.VIGS s. r. o.sudop TRADE project s.r.o.GEODETICCA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.