VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ad Deus s.r.o.

Dunajská Lužná · Prekladateľské a tlmočnícke činnosti

133 €tržby 2024−18 152 €strata 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

133 €tržby 2024
−18 152 €strata 2024
  1. 20 : tržby 17 408 €, výsledok hospodárenia -17 186 €
  2. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -25 742 €
  3. 22 : tržby 50 025 €, výsledok hospodárenia 12 637 €
  4. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -29 363 €
  5. 24 : tržby 133 €, výsledok hospodárenia -18 152 €
  6. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 284 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Ad Deus s.r.o. (IČO 53002741) mala v roku 2024 tržby 133 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Ad Deus

V roku 2025 mala Ad Deus priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Ad Deus

Podľa Registra právnických osôb konajú za Ad Deus 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník Ad Deus

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Ad Deus

Za rok 2024 má Ad Deus v závierke tržby 133 €, a výsledok hospodárenia −18 152 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 50 025 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2024133 €
Výsledok hospodárenia 2024−18 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202521 tis. €
Vlastné imanie 2025−83 tis. €
Záväzky 2025104 tis. €492,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025−7 998 €
Zisková marža 2024−13 648,1 %medián odvetvia +5,3 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−88 tis. €2020 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Ad Deus

Súvaha Ad Deus

Všetky čísla zo závierok Ad Deus (6 rokov)
Čísla zo závierok Ad Deus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−10 284 €21 150 €−83 091 €104 241 €−7 998 €—
2024133 €−18 152 €29 015 €−72 806 €101 821 €−7 572 €−13 648,1 %
2023—−29 363 €48 186 €−54 654 €102 840 €−6 536 €—
202250 025 €12 637 €85 891 €−25 291 €111 182 €39 082 €+25,3 %
2021—−25 742 €63 592 €−37 928 €101 520 €−4 273 €—
202017 408 €−17 186 €98 529 €−12 186 €110 715 €−2 140 €−98,7 %

Riziko: zaplatí Ad Deus?

Peniaze od štátu: Ad Deus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Ad Deus

Dátum vzniku Ad Deus je 17. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: ADEUS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/144413/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým ADEUS s.r.o., odvtedy Ad Deus s.r.o.
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121217142
  4. Nový štatutár: Mgr. Zuzana MončekováKonateľ
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 17 408 € · majetok 98 529 €
  6. Nový spoločník: Mgr. Zuzana MončekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.
  8. Nový štatutár: Ing. Vojtech ČervenkaKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ad Deus

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prekladateľské a tlmočnícke služby: z/do francúzskeho jazyka
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: francúzsky jazyk
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Fotografické služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Ad Deus v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

Ad Deus je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť prekladateľské a tlmočnícke činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 544 € (3 794 závierok), Ad Deus má 133 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 382 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ad Deus 103. z 102.

V odvetví v okrese Senec382aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 794Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+5,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ad Deus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Sídlo Ad Deus: Dunajská Lužná

Ad Deus sídli na adrese Lipová 41, 900 42 Dunajská Lužná, okres Senec. V obci Dunajská Lužná je 1 746 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.

Subjektov v obci Dunajská Lužná1 746aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví382okres Senec

Dunajská Lužná: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Ad Deus: IČO, sídlo a základné údaje

Ad Deus s.r.o. (IČO 53002741) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Lužná, okres Senec. Dátum vzniku je 17. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Mgr. Zuzana Mončeková a Ing. Vojtech Červenka. Za rok 2024 sú v závierke tržby 133 € a výsledok hospodárenia −18 152 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 3. 2020
Skoršie názvyADEUS s.r.o.
ObecDunajská Lužná
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) Ad Deus s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 133 €, typická firma odvetvia 39 544 € (medián z 3 794 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy Ad Deus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ad Deus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ad Deus

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
  • Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Dunajská Lužnátypický nepokrytý dopyt 565 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dunajská Lužná

BONI FRUCTI, spol. s r.o.Ovocinárske družstvo BonumLOG systems, s.r.o.DANUBIUS FRUCT, spol. s r.o.ÚSVIT pri Dunaji, Poľnohospodárske družstvoVšetky firmy v obci Dunajská Lužná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.30) v okrese Senec

Kiosoft s. r. o.SENSE SLOVAKIA, s.r.o.EF, s.r.o.Sanzaru s.r.o.Centrum Dr. Sindelar s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk