VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STARDEX s. r. o.

Turie · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

53 236 €tržby 2025 ▲ 13 %−18 757 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

53 236 €tržby 2025 ▲ 13 %
−18 757 €strata 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 20 : tržby 3 838 €, výsledok hospodárenia -19 853 €
  3. 21 : tržby 89 336 €, výsledok hospodárenia -42 108 €
  4. 22 : tržby 123 501 €, výsledok hospodárenia -36 821 €
  5. 23 : tržby 77 970 €, výsledok hospodárenia -51 549 €
  6. 24 : tržby 47 150 €, výsledok hospodárenia -20 229 €
  7. 25 : tržby 53 236 €, výsledok hospodárenia -18 757 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STARDEX s. r. o. (IČO 52996093) mala v roku 2025 tržby 53 236 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ STARDEX

Podľa Registra právnických osôb koná za STARDEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník STARDEX

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch STARDEX
Podiely spoločníkov na vkladoch STARDEX Filip Rzeszoto 100,0 %. Spolu 10 000 €. Filip Rzeszoto: 10 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Filip Rzeszoto100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Filip Rzeszotood 23. 10. 2021 10 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok STARDEX

Za rok 2025 má STARDEX v závierke tržby 53 236 €, o 12,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −18 757 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 123 501 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202553 tis. €▲ +12,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−19 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202537 tis. €
Vlastné imanie 2025−8 757 €
Záväzky 202546 tis. €123,6 % majetku
Pridaná hodnota 20255 183 €
Zisková marža 2025−35,2 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−189 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát STARDEX

Súvaha STARDEX

Všetky čísla zo závierok STARDEX (7 rokov)
Čísla zo závierok STARDEX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202553 236 €−18 757 €37 051 €−8 757 €45 808 €5 183 €−35,2 %
202447 150 €−20 229 €50 991 €−10 229 €61 220 €3 634 €−42,9 %
202377 970 €−51 549 €70 968 €−41 549 €112 517 €−28 497 €−66,1 %
2022123 501 €−36 821 €79 333 €−26 821 €106 154 €−29 517 €−29,8 %
202189 336 €−42 108 €35 707 €−32 108 €67 815 €−33 626 €−47,1 %
20203 838 €−19 853 €44 182 €−14 853 €59 035 €−15 794 €−517,3 %
2019——5 267 €5 000 €267 €——

Riziko: zaplatí STARDEX?

STARDEX a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom STARDEX v objeme 14 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Obec Turie, Turie 214, 013 12: 14 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv14 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202220. 12. 2022

História firmy STARDEX

Dátum vzniku STARDEX je 10. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 267 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74308/L
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121213820
  4. Nový spoločník: Filip RzeszotoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Turie, Turie 214, 013 12, hodnota zmluvy 14 €. Firma vznikla 10. 3. 2020.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 53 236 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STARDEX

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

STARDEX v odvetví špecializované stavebné práce

STARDEX je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 701 € (14 527 závierok), STARDEX má 53 236 €, čo je 74 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 6 440 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STARDEX 509. z 839.

V odvetví v okrese Žilina6 440aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 527Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STARDEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Žilina ›

Sídlo STARDEX: Turie

STARDEX sídli na adrese 43, 013 12 Turie, okres Žilina. V obci Turie je 278 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.

Subjektov v obci Turie278aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví6 440okres Žilina

Turie: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

STARDEX: IČO, sídlo a základné údaje

STARDEX s. r. o. (IČO 52996093) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Turie, okres Žilina. Dátum vzniku je 10. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Filip Rzeszoto. Za rok 2025 sú v závierke tržby 53 236 € a výsledok hospodárenia −18 757 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie10 000 €
Vznik10. 3. 2020
ObecTurie
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) STARDEX s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 53 236 €, typická firma odvetvia 71 701 € (medián z 14 527 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy STARDEX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu STARDEX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STARDEX

  • Tendre105súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
  • Výhry konkurentov409firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Turietypický nepokrytý dopyt 60 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Turie

BG tech, s.r.o.J.Ch. real invest s. r. o.Kostad BG, s. r. o.MS-BETON, spol. s r.o.KOLLÁR, s.r.o.Všetky firmy v obci Turie ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Žilina

P.S. in, a.s.XENEX design, s.r.o.SVL company, s.r.o.MS-MONT s.r.o.ABC Systém s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk