KinezioPro s.r.o.
Bratislava - Rača · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
1 375 €tržby 2025 ▼ 97 %−26 310 €strata 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 700 €
- 21 : tržby 97 €, výsledok hospodárenia -14 406 €
- 22 : tržby 28 866 €, výsledok hospodárenia 7 135 €
- 23 : tržby 75 951 €, výsledok hospodárenia 8 156 €
- 24 : tržby 46 169 €, výsledok hospodárenia -7 399 €
- 25 : tržby 1 375 €, výsledok hospodárenia -26 310 €
KinezioPro s.r.o. (IČO 52990966) mala v roku 2025 tržby 1 375 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KinezioPro
KinezioPro má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 725 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 10 725 € | — |
| 2024 | — | 3 138 € | — |
| 2023 | — | 9 427 € | — |
| 2022 | — | 495 € | — |
| 2021 | — | 12 892 € | — |
| 2020 | — | 12 700 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ KinezioPro
Podľa Registra právnických osôb koná za KinezioPro 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník KinezioPro
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Yevhen Tymoshenko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Yevhen Tymoshenkood 14. 5. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KinezioPro
Za rok 2025 má KinezioPro v závierke tržby 1 375 €, o 97,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −26 310 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 75 951 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KinezioPro
Najvyššie tržby: rok 2023, 75 951 €. Najnižšie: rok 2021, 97 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 375 € |
| 2024 | 46 169 € |
| 2023 | 75 951 € |
| 2022 | 28 866 € |
| 2021 | 97 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −45 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −26 310 € |
| 2024 | −7 399 € |
| 2023 | 8 156 € |
| 2022 | 7 135 € |
| 2021 | −14 406 € |
| 2020 | −12 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KinezioPro
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −16,0 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KinezioPro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,5 % |
| 2024 | −16,0 % | +3,1 % |
| 2023 | +10,7 % | +1,2 % |
| 2022 | +24,7 % | +0,7 % |
| 2021 | — | −0,3 % |
| 2020 | — | −0,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+163,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −97,0 % |
| 2024 | −39,2 % |
| 2023 | +163,1 % |
| 2022 | +29 658,8 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KinezioPro
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 635 €, vlastné imanie −40 524 € a záväzky 59 159 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 635 € | −40 524 € | 59 159 € |
| 2024 | 29 815 € | −14 214 € | 44 029 € |
| 2023 | 42 423 € | 41 997 € | 426 € |
| 2022 | 8 741 € | 7 519 € | 1 222 € |
| 2021 | 1 418 € | 384 € | 1 034 € |
| 2020 | 132 € | −7 700 € | 7 832 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KinezioPro (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 375 € | −26 310 € | 18 635 € | −40 524 € | 59 159 € | −3 005 € | −1 913,5 % |
| 2024 | 46 169 € | −7 399 € | 29 815 € | −14 214 € | 44 029 € | 9 655 € | −16,0 % |
| 2023 | 75 951 € | 8 156 € | 42 423 € | 41 997 € | 426 € | 25 625 € | +10,7 % |
| 2022 | 28 866 € | 7 135 € | 8 741 € | 7 519 € | 1 222 € | 8 139 € | +24,7 % |
| 2021 | 97 € | −14 406 € | 1 418 € | 384 € | 1 034 € | −1 458 € | −14 851,5 % |
| 2020 | — | −12 700 € | 132 € | −7 700 € | 7 832 € | — | — |
Riziko: zaplatí KinezioPro?
Peniaze od štátu: KinezioPro
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KinezioPro
Dátum vzniku KinezioPro je 14. 5. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/144934/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 132 €
- Nový spoločník: Yevhen TymoshenkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 1 375 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KinezioPro
- Masérske služby
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela.
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí.
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.
- Činnosť informačných kancelárií.
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti.
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení.
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.
- Skladovanie.
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom.
- Sťahovacie služby.
- Čistiace a upratovacie služby.
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
- Prenájom hnuteľných vecí.
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
- Administratívne služby.
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
KinezioPro v odvetví ostatné osobné služby
KinezioPro je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), KinezioPro má 1 375 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 008 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KinezioPro 260. z 276.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 709 €, tri štvrtiny do 60 683 €; 10 % firiem má viac než 193 677 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 709 € |
| horný kvartil | 60 683 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 677 € |
| KinezioPro | 1 375 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KinezioPro
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KinezioPro s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KinezioPro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 375 € | 29 709 € |
| 2024 | 46 169 € | 28 360 € |
| 2023 | 75 951 € | 26 344 € |
| 2022 | 28 866 € | 24 030 € |
| 2021 | 97 € | 19 902 € |
| 2020 | — | 20 799 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KinezioPro | 1 375 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 31 447 € |
| medián kraja | 30 805 € |
| medián Slovenska | 29 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- The New Wave s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 109 € (2025)
- EBRUCK s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 3 103 € (2025)
- THERAPEA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 100 € (2025)
- melro s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 100 € (2022)
- Collagen Studio s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 3 094 € (2025)
- Katarína Darázs Baloghová - Pedikúra KerubinTvrdošovce · tržby 3 077 € (2024)
- Konceptsteny s. r. o.Žarnovica · tržby 3 062 € (2025)
- SVET TERAPIÍ, s. r. o.Žilina · tržby 3 058 € (2025)
- TA Beauty s. r. o.Košice - mestská časť Šebastovce · tržby 3 050 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KinezioPro, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KinezioPro: Bratislava - Rača
KinezioPro sídli na adrese Pekná cesta 19, 831 52 Bratislava - Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 74 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
KinezioPro: IČO, sídlo a základné údaje
KinezioPro s.r.o. (IČO 52990966) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 5. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Yevhen Tymoshenko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 375 € a výsledok hospodárenia −26 310 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 5. 2020 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) KinezioPro s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 375 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy KinezioPro
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KinezioPro
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KinezioPro
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 055 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Bratislava III
CANADA 2015 s.r.o.Sport Management Company, spol. s r. o.Bohdal RAJ s. r. o.ELEKAT SLOVAKIA, s. r. o.Alexia Clinic, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.