IZOFEMA PLUS s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
404 992 €tržby 2022 ▲ 170 %+12 180 €zisk 2022aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 61 759 €, výsledok hospodárenia 2 194 €
- 21 : tržby 150 165 €, výsledok hospodárenia 9 207 €
- 22 : tržby 404 992 €, výsledok hospodárenia 12 180 €
IZOFEMA PLUS s.r.o. (IČO 52985954), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 11. 3. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IZOFEMA PLUS
IZOFEMA PLUS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 4 385 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 4 385 € | 3 251 € |
| 2021 | — | 4 137 € | 2 917 € |
| 2020 | — | 1 908 € | 1 250 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2022
- Mzdy 74 % 3 251 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 134 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ IZOFEMA PLUS
Podľa Registra právnických osôb koná za IZOFEMA PLUS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník IZOFEMA PLUS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Matej Ferko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Matej Ferkood 11. 3. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IZOFEMA PLUS
Za rok 2022 má IZOFEMA PLUS v závierke tržby 404 992 €, o 169,7 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +12 180 €. Závierky máme za 3 roky (2020 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2022: 404 992 €.
Výkaz ziskov a strát IZOFEMA PLUS
Najvyššie tržby: rok 2022, 404 992 €. Najnižšie: rok 2020, 61 759 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 404 992 € |
| 2021 | 150 165 € |
| 2020 | 61 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 23 581 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 12 180 € |
| 2021 | 9 207 € |
| 2020 | 2 194 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IZOFEMA PLUS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,0 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IZOFEMA PLUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | +3,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +6,1 % | +4,4 % |
| 2020 | +3,6 % | +3,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IZOFEMA PLUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 43 352 €, vlastné imanie 28 581 € a záväzky 14 771 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 43 352 € | 28 581 € | 14 771 € |
| 2021 | 24 301 € | 16 401 € | 7 900 € |
| 2020 | 25 166 € | 7 194 € | 17 972 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IZOFEMA PLUS (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 404 992 € | 12 180 € | 43 352 € | 28 581 € | 14 771 € | 20 093 € | +3,0 % |
| 2021 | 150 165 € | 9 207 € | 24 301 € | 16 401 € | 7 900 € | 17 200 € | +6,1 % |
| 2020 | 61 759 € | 2 194 € | 25 166 € | 7 194 € | 17 972 € | 4 541 € | +3,6 % |
Riziko: zaplatí IZOFEMA PLUS?
IZOFEMA PLUS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom IZOFEMA PLUS v objeme 22 884 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom MESTO DETVA: 22 884 € v 1 zmluve.
História firmy IZOFEMA PLUS
Dátum vzniku IZOFEMA PLUS je 11. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/167236/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 61 759 € · majetok 25 166 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ MESTO DETVA, hodnota zmluvy 22 884 €. Firma vznikla 11. 3. 2020.
- Nový spoločník: Matej FerkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IZOFEMA PLUS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
IZOFEMA PLUS v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
IZOFEMA PLUS je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 137 € (15 503 závierok), IZOFEMA PLUS má 404 992 €, čo je 10-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IZOFEMA PLUS 274. z 1 728.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 636 €, polovica do 39 137 €, tri štvrtiny do 121 542 €; 10 % firiem má viac než 453 648 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 618 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 636 € |
| medián | 39 137 € |
| horný kvartil | 121 542 € |
| 10 % firiem má viac než | 453 648 € |
| IZOFEMA PLUS | 404 992 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IZOFEMA PLUS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IZOFEMA PLUS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IZOFEMA PLUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 404 992 € | 39 137 € |
| 2021 | 150 165 € | 36 517 € |
| 2020 | 61 759 € | 38 849 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| IZOFEMA PLUS | 404 992 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 42 306 € |
| medián Slovenska | 39 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Berenika, s. r. o.Trnava · tržby 968 502 € (2025)
- KOGEN SERVICES s.r.o., v likvidáciiBratislava - mestská časť Devín · tržby 968 241 € (2022)
- Orot Bratislava s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 967 820 € (2025)
- Ambulancie Poliklinika Váš Lekár, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 962 967 € (2025)
- KMG Real, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 962 691 € (2025)
- Zemiansky dvor, a.s.Šúrovce · tržby 961 721 € (2025)
- AB Rybničná s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 961 078 € (2025)
- Sweet Harmony Company s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 959 271 € (2025)
- Cable, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 958 864 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IZOFEMA PLUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IZOFEMA PLUS: Bratislava - Ružinov
IZOFEMA PLUS sídli na adrese Súkennícka 1, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
IZOFEMA PLUS: IČO, sídlo a základné údaje
IZOFEMA PLUS s.r.o. (IČO 52985954) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Matej Ferko. Za rok 2022 sú v závierke tržby 404 992 € a výsledok hospodárenia +12 180 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 3. 2020 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) IZOFEMA PLUS s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2022 mala 404 992 €, typická firma odvetvia 39 137 €, čo je 10-násobok mediánu (medián z 15 503 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy IZOFEMA PLUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IZOFEMA PLUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IZOFEMA PLUS
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy440zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II
Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.