VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AVENES, s. r. o.

Žilina · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

27 347 €tržby 2025 ▲ 21 %−742 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 347 €tržby 2025 ▲ 21 %
−742 €strata 2025
  1. 20 : tržby 11 419 €, výsledok hospodárenia -592 €
  2. 21 : tržby 16 456 €, výsledok hospodárenia -255 €
  3. 22 : tržby 15 705 €, výsledok hospodárenia -236 €
  4. 23 : tržby 29 599 €, výsledok hospodárenia 1 094 €
  5. 24 : tržby 22 552 €, výsledok hospodárenia 1 057 €
  6. 25 : tržby 27 347 €, výsledok hospodárenia -742 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AVENES, s. r. o. (IČO 52983013) mala v roku 2025 tržby 27 347 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AVENES

AVENES má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 811 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ AVENES

Podľa Registra právnických osôb koná za AVENES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník AVENES

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AVENES
Podiely spoločníkov na vkladoch AVENES Mgr. Zuzana Vršanská 100,0 %. Spolu 7 500 €. Mgr. Zuzana Vršanská: 7 500 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Zuzana Vršanská100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Zuzana Vršanskáod 9. 11. 2021 7 500 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AVENES

Za rok 2025 má AVENES v závierke tržby 27 347 €, o 21,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −742 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 29 599 €.

Tržby 202527 tis. €▲ +21,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−742 €strata
Majetok (aktíva) 202513 tis. €
Vlastné imanie 20257 533 €
Záväzky 20255 440 €41,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025682 €
Zisková marža 2025−2,7 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 6 rokov326 €2020 až 2025

Výkaz ziskov a strát AVENES

Súvaha AVENES

Všetky čísla zo závierok AVENES (6 rokov)
Čísla zo závierok AVENES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 347 €−742 €12 973 €7 533 €5 440 €682 €−2,7 %
202422 552 €1 057 €12 235 €8 567 €3 668 €2 366 €+4,7 %
202329 599 €1 094 €8 544 €7 510 €1 034 €2 166 €+3,7 %
202215 705 €−236 €43 164 €6 417 €36 747 €501 €−1,5 %
202116 456 €−255 €17 012 €6 653 €10 359 €−66 €−1,5 %
202011 419 €−592 €16 191 €6 908 €9 283 €−314 €−5,2 %

Riziko: zaplatí AVENES?

Peniaze od štátu: AVENES

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AVENES

Dátum vzniku AVENES je 7. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74304/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121210795
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 11 419 € · majetok 16 191 €
  4. Nový spoločník: Mgr. Zuzana VršanskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 27 347 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AVENES

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Kuriérske služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

AVENES v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

AVENES je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), AVENES má 27 347 €, čo je 58 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 989 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AVENES 306. z 456.

V odvetví v okrese Žilina989aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AVENES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo AVENES: Žilina

AVENES sídli na adrese Vysokoškolákov 33/B, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 37 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 947aktívnych
V tom istom odvetví989okres Žilina
Na tej istej adrese37aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

AVENES: IČO, sídlo a základné údaje

AVENES, s. r. o. (IČO 52983013) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 7. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Mgr. Zuzana Vršanská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 347 € a výsledok hospodárenia −742 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie7 500 €
Vznik7. 3. 2020
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) AVENES, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 347 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy AVENES

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AVENES

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AVENES

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina

solution4U s. r. o.Slovexperta, s.r.o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk