HorHang s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Činnosti reklamných agentúr
42 563 €tržby 2024 ▼ 67 %+1 949 €zisk 2024aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 059 €
- 21 : tržby 51 638 €, výsledok hospodárenia -1 576 €
- 22 : tržby 219 180 €, výsledok hospodárenia 908 €
- 23 : tržby 127 295 €, výsledok hospodárenia 843 €
- 24 : tržby 42 563 €, výsledok hospodárenia 1 949 €
HorHang s. r. o. (IČO 52949966) mala v roku 2024 tržby 42 563 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HorHang
HorHang má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 1 851 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 1 851 € | — |
| 2023 | — | 3 529 € | — |
| 2022 | — | 3 529 € | — |
| 2021 | — | 3 486 € | — |
| 2020 | — | 1 059 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ HorHang
Podľa Registra právnických osôb koná za HorHang 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník HorHang
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dávid Hornyák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dávid Hornyákod 22. 1. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HorHang
Za rok 2024 má HorHang v závierke tržby 42 563 €, o 66,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 949 €. Závierky máme za 5 rokov (2020 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 219 180 €.
Výkaz ziskov a strát HorHang
Najvyššie tržby: rok 2022, 219 180 €. Najnižšie: rok 2024, 42 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 42 563 € |
| 2023 | 127 295 € |
| 2022 | 219 180 € |
| 2021 | 51 638 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 065 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 1 949 € |
| 2023 | 843 € |
| 2022 | 908 € |
| 2021 | −1 576 € |
| 2020 | −1 059 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HorHang
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,6 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HorHang | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +4,6 % | +4,5 % |
| 2023 | +0,7 % | +2,9 % |
| 2022 | +0,4 % | +3,0 % |
| 2021 | −3,1 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+324,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −66,6 % |
| 2023 | −41,9 % |
| 2022 | +324,5 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HorHang
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 21 924 €, vlastné imanie 6 065 € a záväzky 15 859 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 21 924 € | 6 065 € | 15 859 € |
| 2023 | 8 758 € | 4 116 € | 4 642 € |
| 2022 | 6 309 € | 3 273 € | 3 036 € |
| 2021 | 3 460 € | 2 365 € | 1 095 € |
| 2020 | 4 216 € | 3 941 € | 275 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HorHang (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42 563 € | 1 949 € | 21 924 € | 6 065 € | 15 859 € | 4 298 € | +4,6 % |
| 2023 | 127 295 € | 843 € | 8 758 € | 4 116 € | 4 642 € | 1 683 € | +0,7 % |
| 2022 | 219 180 € | 908 € | 6 309 € | 3 273 € | 3 036 € | 4 762 € | +0,4 % |
| 2021 | 51 638 € | −1 576 € | 3 460 € | 2 365 € | 1 095 € | 657 € | −3,1 % |
| 2020 | — | −1 059 € | 4 216 € | 3 941 € | 275 € | — | — |
Riziko: zaplatí HorHang?
HorHang a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom HorHang v objeme 15 774 € z rokov 2021 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom K 13 - Košické kultúrne centrá: 11 000 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 8 000 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 3 | 7 774 € |
| 2022 | 2 | 8 000 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy HorHang
Dátum vzniku HorHang je 20. 2. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Double Head Music s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/196466/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121187816 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 216 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra. Firma vznikla 20. 2. 2020.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 5, posledné tržby 42 563 €.
- Nový štatutár: Dávid HornyákKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Double Head Music s. r. o., odvtedy HorHang s. r. o.
- Nový spoločník: Dávid HornyákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HorHang
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
HorHang v odvetví reklama a prieskum trhu
HorHang je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 44 912 € (7 092 závierok), HorHang má 42 563 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HorHang 315. z 563.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 218 €, polovica do 44 912 €, tri štvrtiny do 139 861 €; 10 % firiem má viac než 469 724 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 429 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 218 € |
| medián | 44 912 € |
| horný kvartil | 139 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 469 724 € |
| HorHang | 42 563 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HorHang
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HorHang s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HorHang | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 42 563 € | 44 912 € |
| 2023 | 127 295 € | 43 528 € |
| 2022 | 219 180 € | 42 000 € |
| 2021 | 51 638 € | 38 418 € |
| 2020 | — | 35 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| HorHang | 42 563 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 48 951 € |
| medián kraja | 45 636 € |
| medián Slovenska | 44 912 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FOLBRAND s r. o.Most pri Bratislave · tržby 103 740 € (2025)
- Play Europe s. r. o.Vrútky · tržby 103 627 € (2025)
- Mebik s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 103 607 € (2025)
- exaGroup s.r.o.Nitra · tržby 103 596 € (2023)
- Digitalcare Marketing Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 558 € (2022)
- ART PRESS, spol. s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 103 477 € (2025)
- Firmdatabaze s.r.o.Komárno · tržby 103 442 € (2025)
- Motor Design Slovakia s. r. o.Drahovce · tržby 103 401 € (2025)
- Delicious MEDIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 103 329 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HorHang, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo HorHang: Bratislava - Petržalka
HorHang sídli na adrese Haanova 2601/46, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 194 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
HorHang: IČO, sídlo a základné údaje
HorHang s. r. o. (IČO 52949966) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 20. 2. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Dávid Hornyák. Za rok 2024 sú v závierke tržby 42 563 € a výsledok hospodárenia +1 949 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 2. 2020 |
| Skoršie názvy | Double Head Music s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) HorHang s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 42 563 €, typická firma odvetvia 44 912 € (medián z 7 092 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy HorHang
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HorHang
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HorHang
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 446 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
F1 CARS GROUP, spol. s r. o.KOLL UP, spol. s r.o.RBV Company s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava V
Media and Digital Services a.s.HAVAS MEDIA Slovakia, s. r. o.Sunflower Pharmacy, s.r.o.MACANO MEDIA s.r.o.VALEXP s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.