Gemerskí Diabli
Plešivec · Činnosti športových klubov
602 €tržby 2024 ▲ 174 %+602 €zisk 2024aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -594 €
- 22 : tržby 1 155 €, výsledok hospodárenia 767 €
- 23 : tržby 220 €, výsledok hospodárenia -136 €
- 24 : tržby 602 €, výsledok hospodárenia 602 €
Gemerskí Diabli (IČO 52940144) mala v roku 2024 tržby 602 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Gemerskí Diabli
Podľa Registra právnických osôb koná za Gemerskí Diabli 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Gemerskí Diabli
Za rok 2024 má Gemerskí Diabli v závierke tržby 602 €, o 173,6 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +602 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 1 155 €.
Výkaz ziskov a strát Gemerskí Diabli
Najvyššie tržby: rok 2022, 1 155 €. Najnižšie: rok 2023, 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 602 € |
| 2023 | 220 € |
| 2022 | 1 155 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 639 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 602 € |
| 2023 | −136 € |
| 2022 | 767 € |
| 2021 | −594 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Gemerskí Diabli
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +100,0 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Gemerskí Diabli | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +100,0 % | +2,6 % |
| 2023 | −61,8 % | +1,6 % |
| 2022 | +66,4 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Gemerskí Diabli
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 343 €, vlastné imanie 343 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2024 | 343 € | 343 € |
| 2023 | 145 € | 145 € |
| 2022 | 505 € | 505 € |
| 2021 | 332 € | 332 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Gemerskí Diabli (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 602 € | 602 € | 343 € | 343 € | — | — | +100,0 % |
| 2023 | 220 € | −136 € | 145 € | 145 € | — | — | −61,8 % |
| 2022 | 1 155 € | 767 € | 505 € | 505 € | — | — | +66,4 % |
| 2021 | — | −594 € | 332 € | 332 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Gemerskí Diabli?
Peniaze od štátu: Gemerskí Diabli
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Gemerskí Diabli
Dátum vzniku Gemerskí Diabli je 30. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-58554
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 332 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 602 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Gemerskí Diabli
- ŠK
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Gemerskí Diabli v odvetví šport, zábava a rekreácia
Gemerskí Diabli je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 17 505 € (4 628 závierok), Gemerskí Diabli má 602 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 225 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Gemerskí Diabli 19. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 4 478 €, polovica do 17 505 €, tri štvrtiny do 48 392 €; 10 % firiem má viac než 167 164 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 899 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 4 478 € |
| medián | 17 505 € |
| horný kvartil | 48 392 € |
| 10 % firiem má viac než | 167 164 € |
| Gemerskí Diabli | 602 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Gemerskí Diabli
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Gemerskí Diabli s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Gemerskí Diabli | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 602 € | 17 505 € |
| 2023 | 220 € | 16 417 € |
| 2022 | 1 155 € | 14 000 € |
| 2021 | — | 11 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Gemerskí Diabli | 602 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 5 983 € |
| medián kraja | 12 365 € |
| medián Slovenska | 17 505 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Šport pre všetkých Kežmarok, občianske združenieKežmarok · tržby 1 350 € (2025)
- Trnavskí Bíli AndeliTrnava · tržby 1 350 € (2025)
- Lukostrelecký klub MalinovoMalinovo · tržby 1 350 € (2024)
- Legendárny futbalový klub Akademického zboru učiteľov reamaterizovaných 64Nitra · tržby 1 346 € (2025)
- Centrum gymnastických športov PrievidzaKanianka · tržby 1 340 € (2025)
- Považská sokolská župa M.R. ŠtefánikaTrenčín · tržby 1 325 € (2025)
- HbC AVIONKošice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 1 319 € (2025)
- Športový klub COPY - SERVIS Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš · tržby 1 318 € (2025)
- Tenisový klub PodbrezováPodbrezová · tržby 1 318 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Gemerskí Diabli, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Gemerskí Diabli: Plešivec
Gemerskí Diabli sídli na adrese Hradná 0, 049 11 Plešivec, okres Rožňava. V obci Plešivec je 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 730. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Plešivec: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Gemerskí Diabli: IČO, sídlo a základné údaje
Gemerskí Diabli (IČO 52940144) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Plešivec, okres Rožňava. Dátum vzniku je 30. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Dávid Bodnár. Za rok 2024 sú v závierke tržby 602 € a výsledok hospodárenia +602 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 30. 1. 2020 |
| Obec | Plešivec |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Gemerskí Diabli má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 602 €, typická firma odvetvia 17 505 € (medián z 4 628 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy Gemerskí Diabli
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Gemerskí Diabli
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Gemerskí Diabli
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy964zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Plešivectypický nepokrytý dopyt 186 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 742 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Plešivec
FINAL PACK s.r.o.PE-GAS-SK s.r.o.CS - TRUCK, s. r. o.Poľnonákup Plešivec s.r.o.Concordia Components s.r.o.Všetky firmy v obci Plešivec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Rožňava
ŠK DOBŠINÁSNOW PARK ĽADOVÁKlub gemerských bedmintonistov 2010 RožňavaTAEKWONDO HAKIMI RožňavaTenisový klub mládeže Betliar
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.