ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Javlon Khasanov

Horovce

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Javlon Khasanov: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká6 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Javlon Khasanov (IČO 52929914), sídlo Horovce, je v registri zapísaný od 23. 5. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Javlon Khasanov: IČO, sídlo a základné údaje

Javlon Khasanov (IČO 52929914) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horovce, okres Púchov. Dátum vzniku je 23. 5. 2020, podniká 6 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Javlon Khasanov

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Javlon KhasanovNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

106,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Javlon Khasanov?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Javlon Khasanov z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Javlon Khasanov

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Javlon KhasanovNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Javlon Khasanov

Dátum vzniku Javlon Khasanov je 23. 5. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Javlon Khasanov. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Začiatok podnikaniaNešpecifikovaná právna forma · Po/11763/L
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Javlon Khasanov v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Javlon Khasanov je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). V okrese Púchov je v tomto odvetví 365 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Púchov365aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Púchov ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Javlon KhasanovNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

32,5 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Miesto podnikania: Horovce

Javlon Khasanov má miesto podnikania v obci Horovce, okres Púchov. V obci Horovce je 122 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 100.

Subjektov v obci Horovce122aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 100aktívnych
V tom istom odvetví365okres Púchov

Horovce: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

Údaje z registra
Obchodné menoJavlon Khasanov
Sídlo020 62 HorovcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vObchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel Po, vložka 11763/LRegister právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaNešpecifikovaná právna forma
OdvetvieSK NACE 25990
Vznik23. 5. 2020
Skoršie názvyJavlon Khasanov
ObecHorovce
OkresOkres Púchov
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Javlon KhasanovNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Javlon KhasanovNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

1,10 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Javlon KhasanovNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Stráženie a Excel: Javlon KhasanovNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk