MaDaNet s.r.o.
Koceľovce · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
145 255 €tržby 2025 ▼ 2 %+76 985 €zisk 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -579 €
- 21 : tržby 101 215 €, výsledok hospodárenia 79 348 €
- 22 : tržby 113 277 €, výsledok hospodárenia 59 381 €
- 23 : tržby 131 371 €, výsledok hospodárenia 75 781 €
- 24 : tržby 148 921 €, výsledok hospodárenia 86 532 €
- 25 : tržby 145 255 €, výsledok hospodárenia 76 985 €
MaDaNet s.r.o. (IČO 52911829) mala v roku 2025 tržby 145 255 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MaDaNet
MaDaNet má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 617 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 617 € | — |
| 2024 | — | 5 676 € | 350 € |
| 2023 | — | 5 587 € | — |
| 2022 | — | 5 071 € | 1 575 € |
| 2021 | — | 4 648 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 721 €
- Odmeny členom orgánov 74 % 4 896 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ MaDaNet
Podľa Registra právnických osôb koná za MaDaNet 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník MaDaNet
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Martin Danko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Martin Dankood 31. 5. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MaDaNet
Za rok 2025 má MaDaNet v závierke tržby 145 255 €, o 2,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +76 985 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 148 921 €.
Výkaz ziskov a strát MaDaNet
Najvyššie tržby: rok 2024, 148 921 €. Najnižšie: rok 2021, 101 215 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 145 255 € |
| 2024 | 148 921 € |
| 2023 | 131 371 € |
| 2022 | 113 277 € |
| 2021 | 101 215 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 377 448 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 76 985 € |
| 2024 | 86 532 € |
| 2023 | 75 781 € |
| 2022 | 59 381 € |
| 2021 | 79 348 € |
| 2020 | −579 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MaDaNet
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +53,0 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MaDaNet | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +53,0 % | +19,3 % |
| 2024 | +58,1 % | +12,5 % |
| 2023 | +57,7 % | +10,7 % |
| 2022 | +52,4 % | +9,6 % |
| 2021 | +78,4 % | +9,4 % |
| 2020 | — | +9,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+16,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,5 % |
| 2024 | +13,4 % |
| 2023 | +16,0 % |
| 2022 | +11,9 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MaDaNet
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 483 041 €, vlastné imanie 382 448 € a záväzky 100 593 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 483 041 € | 382 448 € | 100 593 € |
| 2024 | 465 710 € | 305 463 € | 160 247 € |
| 2023 | 396 262 € | 218 931 € | 177 331 € |
| 2022 | 342 566 € | 143 150 € | 199 416 € |
| 2021 | 298 768 € | 83 769 € | 214 999 € |
| 2020 | 77 601 € | 4 421 € | 73 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MaDaNet (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145 255 € | 76 985 € | 483 041 € | 382 448 € | 100 593 € | 128 689 € | +53,0 % |
| 2024 | 148 921 € | 86 532 € | 465 710 € | 305 463 € | 160 247 € | 135 922 € | +58,1 % |
| 2023 | 131 371 € | 75 781 € | 396 262 € | 218 931 € | 177 331 € | 120 183 € | +57,7 % |
| 2022 | 113 277 € | 59 381 € | 342 566 € | 143 150 € | 199 416 € | 96 810 € | +52,4 % |
| 2021 | 101 215 € | 79 348 € | 298 768 € | 83 769 € | 214 999 € | 96 829 € | +78,4 % |
| 2020 | — | −579 € | 77 601 € | 4 421 € | 73 180 € | −579 € | — |
Riziko: zaplatí MaDaNet?
Peniaze od štátu: MaDaNet
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MaDaNet
Dátum vzniku MaDaNet je 31. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48169/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121172262
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 77 601 €
- Nový spoločník: Ing. Martin DankoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 145 255 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MaDaNet
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
MaDaNet v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
MaDaNet je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), MaDaNet má 145 255 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 80 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MaDaNet 6. z 35.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| MaDaNet | 145 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MaDaNet
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MaDaNet s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MaDaNet | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 145 255 € | 53 914 € |
| 2024 | 148 921 € | 50 067 € |
| 2023 | 131 371 € | 49 305 € |
| 2022 | 113 277 € | 48 720 € |
| 2021 | 101 215 € | 46 823 € |
| 2020 | — | 45 727 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MaDaNet | 145 255 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 49 574 € |
| medián kraja | 52 120 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Business & IT Consulting, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 364 637 € (2025)
- PS Elektromont, s. r. o.Višňové · tržby 364 042 € (2025)
- Total Avengers s. r. o.Banská Bystrica · tržby 363 834 € (2025)
- Sira Europe s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 363 578 € (2025)
- VILADOMY s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 363 415 € (2025)
- GREENOX, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 363 230 € (2025)
- Webnato s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 362 625 € (2025)
- MATSUKO s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 362 520 € (2025)
- GAME CHANGE s. r. o.Malacky · tržby 361 921 € (2023)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MaDaNet, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MaDaNet: Koceľovce
MaDaNet sídli na adrese Koceľovce 12, 049 35 Koceľovce, okres Rožňava. V obci Koceľovce je 12 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 795.
Koceľovce: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
MaDaNet: IČO, sídlo a základné údaje
MaDaNet s.r.o. (IČO 52911829) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Koceľovce, okres Rožňava. Dátum vzniku je 31. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Martin Danko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 145 255 € a výsledok hospodárenia +76 985 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 1. 2020 |
| Obec | Koceľovce |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) MaDaNet s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 145 255 €, typická firma odvetvia 53 914 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy MaDaNet
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MaDaNet
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MaDaNet
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 100 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Koceľovcetypický nepokrytý dopyt 288 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Koceľovce
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…JATIX s.r.o.LS-AGRO s.r.o.Ľubomír Lukáč, s.r.o.Obec KoceľovceVšetky firmy v obci Koceľovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Rožňava
AIR-Optic Solutions s.r.o.Codefella s. r. o.OBIT s.r.o.fz telecom s.r.o.Vitamin VK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.