VášElektrikár s. r. o.
Bernolákovo · Elektrická inštalácia
9 973 €tržby 2025 ▼ 63 %+2 654 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -20 €
- 22 : tržby 27 456 €, výsledok hospodárenia 1 258 €
- 23 : tržby 22 040 €, výsledok hospodárenia 2 220 €
- 24 : tržby 26 858 €, výsledok hospodárenia 1 369 €
- 25 : tržby 9 973 €, výsledok hospodárenia 2 654 €
VášElektrikár s. r. o. (IČO 52907040) mala v roku 2025 tržby 9 973 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VášElektrikár
V roku 2025 mala VášElektrikár priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 342 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 342 € | 272 € |
| 2024 | — | 2 233 € | 1 775 € |
| 2023 | — | 2 087 € | 1 619 € |
| 2022 | — | 395 € | 291 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 80 % 272 €
- Odvody zamestnávateľa 20 % 68 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ VášElektrikár
Podľa Registra právnických osôb koná za VášElektrikár 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník VášElektrikár
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok VášElektrikár
Za rok 2025 má VášElektrikár v závierke tržby 9 973 €, o 62,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 654 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 27 456 €.
Výkaz ziskov a strát VášElektrikár
Najvyššie tržby: rok 2022, 27 456 €. Najnižšie: rok 2025, 9 973 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 973 € |
| 2024 | 26 858 € |
| 2023 | 22 040 € |
| 2022 | 27 456 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 654 € |
| 2024 | 1 369 € |
| 2023 | 2 220 € |
| 2022 | 1 258 € |
| 2021 | −20 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VášElektrikár
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +26,6 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VášElektrikár | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +26,6 % | +4,2 % |
| 2024 | +5,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +10,1 % | +2,0 % |
| 2022 | +4,6 % | +1,7 % |
| 2021 | — | +1,6 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+21,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −62,9 % |
| 2024 | +21,9 % |
| 2023 | −19,7 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VášElektrikár
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 393 €, vlastné imanie 12 481 € a záväzky 4 912 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 393 € | 12 481 € | 4 912 € |
| 2024 | 17 669 € | 9 827 € | 7 842 € |
| 2023 | 17 646 € | 8 458 € | 9 188 € |
| 2022 | 11 944 € | 6 238 € | 5 706 € |
| 2021 | 4 980 € | 4 980 € | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VášElektrikár (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 973 € | 2 654 € | 17 393 € | 12 481 € | 4 912 € | 3 410 € | +26,6 % |
| 2024 | 26 858 € | 1 369 € | 17 669 € | 9 827 € | 7 842 € | 4 157 € | +5,1 % |
| 2023 | 22 040 € | 2 220 € | 17 646 € | 8 458 € | 9 188 € | 5 257 € | +10,1 % |
| 2022 | 27 456 € | 1 258 € | 11 944 € | 6 238 € | 5 706 € | 2 772 € | +4,6 % |
| 2021 | — | −20 € | 4 980 € | 4 980 € | — | −20 € | — |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí VášElektrikár?
Peniaze od štátu: VášElektrikár
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VášElektrikár
Dátum vzniku VášElektrikár je 2. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné mená: Revízna inšpekcia s. r. o., Handystav spol, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/145460/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým Revízna inšpekcia s. r. o., odvtedy Handystav spol, s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Marek Jakubčo, MBASpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Handystav spol, s.r.o., odvtedy VášElektrikár s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 9 973 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VášElektrikár
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Informačná činnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Sťahovacie služby
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Služby požičovní
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Murárstvo
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Dizajnérske činnosti
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
VášElektrikár v odvetví špecializované stavebné práce
VášElektrikár je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), VášElektrikár má 9 973 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 565 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VášElektrikár 275. z 316.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 754 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 061 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 766 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 754 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 061 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| VášElektrikár | 9 973 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VášElektrikár
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VášElektrikár s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VášElektrikár | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 973 € | 71 954 € |
| 2024 | 26 858 € | 79 046 € |
| 2023 | 22 040 € | 84 804 € |
| 2022 | 27 456 € | 86 381 € |
| 2021 | — | 76 841 € |
| 2020 | — | 75 514 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VášElektrikár | 9 973 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 49 781 € |
| medián kraja | 67 817 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KVALITNÍ MAJSTRI s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 22 303 € (2025)
- ELG services, s.r.o.Trnava · tržby 22 303 € (2025)
- Bloomia s. r. o.Martin · tržby 22 273 € (2025)
- DOMALLFIN, s. r. o.Bardejov · tržby 22 250 € (2025)
- RADAK s. r. o.Družstevná pri Hornáde · tržby 22 249 € (2025)
- KAMIR STAV s. r. o.Tovarné · tržby 22 228 € (2025)
- Demon Steel, s.r.o.Neverice · tržby 22 218 € (2023)
- D-P-J s.r.o.Trebišov · tržby 22 215 € (2025)
- MM ENERGY PLATZ s. r. o.Kostolné Kračany · tržby 22 215 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VášElektrikár, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VášElektrikár: Bernolákovo
VášElektrikár sídli na adrese Konvalinková 6395/3, 900 27 Bernolákovo, okres Senec. V obci Bernolákovo je 1 827 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bernolákovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
VášElektrikár: IČO, sídlo a základné údaje
VášElektrikár s. r. o. (IČO 52907040) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bernolákovo, okres Senec. Dátum vzniku je 2. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Marek Jakubčo, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 973 € a výsledok hospodárenia +2 654 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 6. 2020 |
| Skoršie názvy | Revízna inšpekcia s. r. o. Handystav spol, s.r.o. |
| Obec | Bernolákovo |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) VášElektrikár s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 973 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy VášElektrikár
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VášElektrikár
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VášElektrikár
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Bernolákovotypický nepokrytý dopyt 648 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 268 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Bernolákovo
TEAS, spol. s r.o.HERZ, spol. s r.o.Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o.SEW-EURODRIVE SK s.r.o.KASTL s.r.o.Všetky firmy v obci Bernolákovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Senec
EL-TRAS spol. s r.o.ELEKTRO FILKÁSZ, s. r.o.HORTI Group s. r. o.VM Holding s.r.o.FeSys s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.