VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Facility Slovakia, s.r.o.

Bratislava - Vrakuňa · Prieskum trhu a verejnej mienky

325 753 €tržby 2023 ▼ 5 %+992 €zisk 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

325 753 €tržby 2023 ▼ 5 %
+992 €zisk 2023
  1. 20 : tržby 90 194 €, výsledok hospodárenia 241 €
  2. 21 : tržby 531 952 €, výsledok hospodárenia -613 €
  3. 22 : tržby 344 250 €, výsledok hospodárenia 798 €
  4. 23 : tržby 325 753 €, výsledok hospodárenia 992 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Facility Slovakia, s.r.o. (IČO 52900266), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaná od 1. 2. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Facility Slovakia

V roku 2023 mala Facility Slovakia priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Spoločník Facility Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Facility Slovakia

Za rok 2023 má Facility Slovakia v závierke tržby 325 753 €, o 5,4 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +992 €. Závierky máme za 4 roky (2020 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2021: 531 952 €.

Tržby 2023326 tis. €▼ −5,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023992 €zisk
Majetok (aktíva) 202363 tis. €
Vlastné imanie 20236 418 €
Záväzky 202357 tis. €89,9 % majetku
Pridaná hodnota 20231 256 €
Zisková marža 2023+0,3 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 4 roky1 418 €2020 až 2023

Výkaz ziskov a strát Facility Slovakia

Súvaha Facility Slovakia

Všetky čísla zo závierok Facility Slovakia (4 roky)
Čísla zo závierok Facility Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023325 753 €992 €63 384 €6 418 €56 966 €1 256 €+0,3 %
2022344 250 €798 €37 043 €5 426 €31 617 €1 010 €+0,2 %
2021531 952 €−613 €61 529 €4 628 €56 901 €−484 €−0,1 %
202090 194 €241 €9 060 €241 €8 819 €284 €+0,3 %

Riziko: zaplatí Facility Slovakia?

Peniaze od štátu: Facility Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Facility Slovakia

Dátum vzniku Facility Slovakia je 1. 2. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: BGT plus s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/145547/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým BGT plus s.r.o., odvtedy Facility Slovakia, s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 90 194 € · majetok 9 060 €
  4. Nový spoločník: THEIMER PRAHA s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Facility Slovakia

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Faktoring a forfaiting
  • Kuriérske služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Facility Slovakia v odvetví reklama a prieskum trhu

Facility Slovakia je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť prieskum trhu a verejnej mienky. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 43 528 € (7 103 závierok), Facility Slovakia má 325 753 €, čo je 7,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Facility Slovakia 210. z 1 047.

V odvetví v okrese Bratislava II2 414aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 103Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia44 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Facility Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Facility Slovakia: Bratislava - Vrakuňa

Facility Slovakia sídli na adrese Jedľová 3, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 50 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vrakuňa5 257aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví2 414okres Bratislava II
Na tej istej adrese50aktívnych subjektov

Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Facility Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Facility Slovakia, s.r.o. (IČO 52900266) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 2. 2020, na trhu je 6 rokov. Za rok 2023 sú v závierke tržby 325 753 € a výsledok hospodárenia +992 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 2. 2020
Skoršie názvyBGT plus s.r.o.
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Facility Slovakia, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2023 mala 325 753 €, typická firma odvetvia 43 528 €, čo je 7,5-násobok mediánu (medián z 7 103 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Facility Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Facility Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Facility Slovakia

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 600 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

STELAU s.r.o.LAUKOSTE s.r.o.LAUKOST s.r.o.Gopro, s. r. o.MidOcean, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa

GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.20) v okrese Bratislava II

ACNielsen Slovakia s.r.o.Medpharmacentrum, s.r.o.Seesame, s.r.o.ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r. o.Heleos s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk