Štatistiky Kompletné dáta o firme

Späť na nohy

Bošany · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 20. 10. 2026

Tržby a zisk

Späť na nohy: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu6 rokov
zmluvy so štátom0

Späť na nohy (IČO 52899977), sídlo Bošany, je v registri zapísaná od 17. 12. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Späť na nohy

Podľa Registra právnických osôb koná za Späť na nohy 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Späť na nohy

Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 202540 tis. €
Vlastné imanie 20251 901 €
Súčet výsledkov za 5 rokov38 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Späť na nohy

Súvaha Späť na nohy

Všetky čísla zo závierok Späť na nohy (5 rokov)
Čísla zo závierok Späť na nohy po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—680 €39 569 €1 901 €———
2024—1 665 €6 121 €1 221 €———
2023—1 427 €6 670 €−444 €———
2022—−1 538 €6 197 €−1 870 €———
2021—35 581 €35 591 €35 591 €———

Riziko: zaplatí Späť na nohy?

Peniaze od štátu: Späť na nohy

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Späť na nohy

Dátum vzniku Späť na nohy je 17. 12. 2019, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Slovenská organizácia Dar. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-58327
  2. Nový štatutár: Jana BelianskaIný štatutárny orgán
  3. Zmena obchodného menaPredtým Slovenská organizácia Dar, odvtedy Späť na nohy.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 35 591 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Späť na nohy

  • postihnutí zdravotne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.

Späť na nohy v odvetví členské organizácie

Späť na nohy je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 382 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Partizánske382aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Partizánske ›

Sídlo Späť na nohy: Bošany

Späť na nohy sídli na adrese Komenského 5, 956 18 Bošany, okres Partizánske. V obci Bošany je 498 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 051. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bošany498aktívnych
Subjektov v okrese Partizánske6 051aktívnych
V tom istom odvetví382okres Partizánske
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bošany: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›

Späť na nohy: IČO, sídlo a základné údaje

Späť na nohy (IČO 52899977) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bošany, okres Partizánske. Dátum vzniku je 17. 12. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Jana Belianska.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik17. 12. 2019
Skoršie názvySlovenská organizácia Dar
ObecBošany
OkresOkres Partizánske
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bošany

LOWA PRODUCTION s. r. o.BENCROS s. r. o.Peter Bezák - Industrie Montage, s. r. o.WOCHT EU s.r.o.BOGUMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Bošany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Partizánske

Malinová n.o.Spoločenstvo kresťanov Radostné srdce…RODINA PLUS o.z.Renesančný kaštieľ BošanyŠportový klub Harvard Partizánske

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk