VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Insevo holding, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Nákladná cestná doprava

134 355 €tržby 2021 ▼ 8 %+447 €zisk 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

134 355 €tržby 2021 ▼ 8 %
+447 €zisk 2021
  1. 20 : tržby 146 015 €, výsledok hospodárenia 618 €
  2. 21 : tržby 134 355 €, výsledok hospodárenia 447 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Insevo holding, s. r. o. (IČO 52850129), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 29. 1. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Insevo holding

osobné náklady v roku 2020 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ Insevo holding

Podľa Registra právnických osôb koná za Insevo holding 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník Insevo holding

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Insevo holding

Za rok 2021 má Insevo holding v závierke tržby 134 355 €, o 8,0 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +447 €. Závierky máme za 2 roky (2020 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2020: 146 015 €.

Tržby 2021134 tis. €▼ −8,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021447 €zisk
Majetok (aktíva) 20216 183 €
Vlastné imanie 20216 065 €
Záväzky 2021118 €1,9 % majetku
Pridaná hodnota 2021591 €
Zisková marža 2021+0,3 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky1 065 €2020 až 2021

Výkaz ziskov a strát Insevo holding

Súvaha Insevo holding

Všetky čísla zo závierok Insevo holding (2 roky)
Čísla zo závierok Insevo holding po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021134 355 €447 €6 183 €6 065 €118 €591 €+0,3 %
2020146 015 €618 €5 782 €5 618 €164 €937 €+0,4 %

Riziko: zaplatí Insevo holding?

Peniaze od štátu: Insevo holding

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Insevo holding

Dátum vzniku Insevo holding je 29. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: LINZI s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/161823/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 146 015 € · majetok 5 782 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 2, posledné tržby 134 355 €.
  4. Nový štatutár: Cintia GazsiKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým LINZI s. r. o., odvtedy Insevo holding, s. r. o.
  6. Nový spoločník: Cintia GazsiSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Insevo holding

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Insevo holding v odvetví pozemná doprava

Insevo holding je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 93 057 € (6 546 závierok), Insevo holding má 134 355 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 646 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Insevo holding 123. z 272.

V odvetví v okrese Bratislava I646aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 546Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Insevo holding, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Bratislava I ›

Sídlo Insevo holding: Bratislava - Staré Mesto

Insevo holding sídli na adrese Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 651 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví646okres Bratislava I
Na tej istej adrese651aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Insevo holding: IČO, sídlo a základné údaje

Insevo holding, s. r. o. (IČO 52850129) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Cintia Gazsi. Za rok 2021 sú v závierke tržby 134 355 € a výsledok hospodárenia +447 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 1. 2020
Skoršie názvyLINZI s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Insevo holding, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 134 355 €, typická firma odvetvia 93 057 € (medián z 6 546 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Insevo holding

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Insevo holding

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Insevo holding

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Stazin Group, s. r. o.exurpex spol. s r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava I

TN logistica SK, s.r.o.Polčin Transport, s.r.o.ADAMI SLOVENSKO s. r. o.LIEGL TRANSPORT s.r.o.MERCURIO SLOVENSKO s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk