ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Hugo Gaher

Zaniknutý 22. 8. 2026 · Svätý Jur · podnikal 2019 až 2026

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 8. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 24. 9. 2026

Tržby a zisk

Hugo Gaher: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

Hugo Gaher (IČO 52834867), sídlo Svätý Jur, je v registri zapísaný od 13. 12. 2019 do 22. 8. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 24. 9. 2026).

Financie a závierky Hugo Gaher

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre vhodné pre Hugo GaherNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Riziko: zaplatí Hugo Gaher?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Hugo Gaher z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Hugo Gaher

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Hugo GaherNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

138,4 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

História Hugo Gaher

Dátum vzniku Hugo Gaher je 13. 12. 2019.

  1. Začiatok podnikania101 · 130-27174
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Hugo Gaher v odvetví špecializované stavebné práce

Hugo Gaher je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 108 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Pezinok1 108aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Pezinok ›

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Hugo GaherNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

210,6 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Miesto podnikania: Svätý Jur

Hugo Gaher má miesto podnikania v obci Svätý Jur, okres Pezinok. V obci Svätý Jur je 1 115 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 390.

Subjektov v obci Svätý Jur1 115aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 390aktívnych
V tom istom odvetví1 108okres Pezinok

Svätý Jur: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

Hugo Gaher: IČO, sídlo a základné údaje

Hugo Gaher (IČO 52834867) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Svätý Jur, okres Pezinok. Dátum vzniku je 13. 12. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 8. 2026, po 6 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 24. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoHugo Gaher
Sídlo900 21 Svätý JurPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Pezinok, číslo 130-27174Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 24. 9. 2026 o 07:26.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Vznik13. 12. 2019
Zánik22. 8. 2026
ObecSvätý Jur
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Svätý Jur

Roman Khmarnyk ml.Roman KhmarnykMicount s. r. o.Oleksandr HotkoHavarijná služba 24, s.r.o.Daniel MinárikDionysii HotkoHP Elmo s. r. o.Svätý Jur v číslach ›

Diery na trhu v okrese firmy Hugo GaherNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Hugo GaherNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

1,50 mld. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Sieť prepojení firmy Hugo GaherNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk