VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PIKADA SKH s.r.o.

Lučenec

400 €tržby 2024 ▼ 58 %−4 217 €strata 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 4. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

400 €tržby 2024 ▼ 58 %
−4 217 €strata 2024
  1. 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 20 : tržby 125 133 €, výsledok hospodárenia -22 955 €
  3. 21 : tržby 186 548 €, výsledok hospodárenia -7 064 €
  4. 22 : tržby 81 939 €, výsledok hospodárenia 8 959 €
  5. 23 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia -3 971 €
  6. 24 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -4 217 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PIKADA SKH s.r.o. (IČO 52815374) mala v roku 2024 tržby 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci PIKADA SKH

osobné náklady v roku 2024 boli 3 166 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci PIKADA SKH

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok PIKADA SKH

Za rok 2024 má PIKADA SKH v závierke tržby 400 €, o 57,9 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −4 217 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 186 548 €.

Tržby 2024400 €▼ −57,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−4 217 €strata
Majetok (aktíva) 20249 439 €
Vlastné imanie 2024−24 tis. €
Záväzky 202434 tis. €356,9 % majetku
Pridaná hodnota 2024400 €
Zisková marža 2024−1 054,3 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−29 tis. €2019 až 2024

Výkaz ziskov a strát PIKADA SKH

Súvaha PIKADA SKH

Všetky čísla zo závierok PIKADA SKH (6 rokov)
Čísla zo závierok PIKADA SKH po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024400 €−4 217 €9 439 €−24 248 €33 687 €400 €−1 054,2 %
2023950 €−3 971 €10 986 €−20 031 €31 017 €−1 198 €−418,0 %
202281 939 €8 959 €45 270 €−16 060 €61 330 €10 772 €+10,9 %
2021186 548 €−7 064 €23 029 €−25 019 €48 048 €50 361 €−3,8 %
2020125 133 €−22 955 €22 921 €−17 955 €40 876 €1 436 €−18,3 %
20190 €0 €5 000 €5 000 €0 €0 €—

Riziko: zaplatí PIKADA SKH?

PIKADA SKH a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom PIKADA SKH v objeme 11 722 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok: 11 722 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv12 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202020. 5. 2020

História firmy PIKADA SKH

Dátum vzniku PIKADA SKH je 7. 12. 2019. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48108/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 0 € · majetok 5 000 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok. Firma vznikla 7. 12. 2019.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6, posledné tržby 400 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

PIKADA SKH v odvetví výroba potravín

PIKADA SKH je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10). Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 73 001 € (2 856 závierok), PIKADA SKH má 400 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 63 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PIKADA SKH 20. z 20.

V odvetví v okrese Lučenec63aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 856Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia73 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PIKADA SKH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Lučenec ›

Sídlo PIKADA SKH: Lučenec

PIKADA SKH sídli na adrese Rádayho 8, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Lučenec4 183aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví63okres Lučenec
Na tej istej adrese22aktívnych subjektov

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

PIKADA SKH: IČO, sídlo a základné údaje

PIKADA SKH s.r.o. (IČO 52815374) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 7. 12. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 4. 2025, po 5 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 400 € a výsledok hospodárenia −4 217 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 10710
Vznik7. 12. 2019
Zánik29. 4. 2025
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy PIKADA SKH

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PIKADA SKH

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PIKADA SKH

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 219 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy239zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.71) v okrese Lučenec

PEKÁREŇ, s.r.o.STARVYS, s.r.o.CRAFT BAKERY s.r.o.Pekárninka s. r. o.Panadéria s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk