VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SOLOX s. r. o.

Kežmarok · Tkanie textilu

18 627 €tržby 2025 ▼ 25 %+8 271 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

18 627 €tržby 2025 ▼ 25 %
+8 271 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -249 €
  2. 20 : tržby 4 680 €, výsledok hospodárenia -120 €
  3. 21 : tržby 10 616 €, výsledok hospodárenia 190 €
  4. 22 : tržby 27 164 €, výsledok hospodárenia 12 126 €
  5. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  6. 24 : tržby 24 856 €, výsledok hospodárenia 0 €
  7. 25 : tržby 18 627 €, výsledok hospodárenia 8 271 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SOLOX s. r. o. (IČO 52803350) mala v roku 2025 tržby 18 627 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SOLOX

SOLOX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 146 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ SOLOX

Podľa Registra právnických osôb koná za SOLOX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník SOLOX

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SOLOX
Podiely spoločníkov na vkladoch SOLOX Lucia Schwartzova 100,0 %. Spolu 5 000 €. Lucia Schwartzova: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Lucia Schwartzova100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Lucia Schwartzovaod 5. 12. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SOLOX

Za rok 2025 má SOLOX v závierke tržby 18 627 €, o 25,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 271 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 27 164 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 919 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202519 tis. €▼ −25,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 271 €zisk
Majetok (aktíva) 202522 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 20251 221 €5,6 % majetku
Pridaná hodnota 202511 tis. €
Zisková marža 2025+44,4 %medián odvetvia +3,6 %
Súčet výsledkov za 7 rokov20 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov919 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SOLOX

Súvaha SOLOX

Všetky čísla zo závierok SOLOX (7 rokov)
Čísla zo závierok SOLOX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202518 627 €8 271 €21 844 €20 623 €1 221 €11 485 €+44,4 %
202424 856 €0 €0 €12 352 €5 233 €3 163 €0,0 %
2023—0 €0 €————
202227 164 €12 126 €15 520 €11 947 €3 573 €14 402 €+44,6 %
202110 616 €190 €2 027 €−179 €2 206 €1 833 €+1,8 %
20204 680 €−120 €1 479 €−369 €1 848 €478 €−2,6 %
2019—−249 €51 €−249 €300 €−249 €—

Riziko: zaplatí SOLOX?

Peniaze od štátu: SOLOX

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SOLOX

Dátum vzniku SOLOX je 5. 12. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39449/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 51 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 18 627 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SOLOX

  • Textilná výroba
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prevádzkovanie úschovní
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

SOLOX v odvetví výroba textilu

SOLOX je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť tkanie textilu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 36 880 € (744 závierok), SOLOX má 18 627 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 23 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SOLOX 4. z 6.

V odvetví v okrese Kežmarok23aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou744Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SOLOX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Kežmarok ›

Sídlo SOLOX: Kežmarok

SOLOX sídli na adrese Tehelňa 887/43, 060 01 Kežmarok, okres Kežmarok. V obci Kežmarok je 2 547 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.

Subjektov v obci Kežmarok2 547aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 425aktívnych
V tom istom odvetví23okres Kežmarok

Kežmarok: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

SOLOX: IČO, sídlo a základné údaje

SOLOX s. r. o. (IČO 52803350) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 5. 12. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Lucia Schwartzová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 627 € a výsledok hospodárenia +8 271 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTkanie textilu (SK NACE 1320)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 12. 2019
ObecKežmarok
OkresOkres Kežmarok
Vyrubená daň z príjmov919 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) SOLOX s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 627 €, typická firma odvetvia 36 880 € (medián z 744 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›

Sieť prepojení firmy SOLOX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SOLOX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SOLOX

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 100 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
  • Končiace zmluvy9zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 900 €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 100 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Kežmaroktypický nepokrytý dopyt 220 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kežmarok

Tatranská mliekareň a.s.TANKER, s.r.o.Podtatranská s.r.o.TESCA SLOVAKIA s.r.o.Deltrian Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Kežmarok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 13.20) v okrese Kežmarok

Tatraľan, s.r.o.VIVI STORY s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk