RAIZON, s.r.o.
Dunajská Streda · Nešpecializovaný veľkoobchod
29 200 €tržby 2021 ▲ 168 %+1 691 €zisk 2021aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -168 €
- 20 : tržby 10 905 €, výsledok hospodárenia 514 €
- 21 : tržby 29 200 €, výsledok hospodárenia 1 691 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -568 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 871 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
RAIZON, s.r.o. (IČO 52789403), sídlo Dunajská Streda, je v registri zapísaná od 3. 12. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RAIZON
V roku 2024 mala RAIZON priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ RAIZON
Podľa Registra právnických osôb koná za RAIZON 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník RAIZON
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok RAIZON
Za rok 2021 má RAIZON v závierke tržby 29 200 €, o 167,8 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +1 691 €. Závierky máme za 7 rokov (2018 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 29 200 €.
Výkaz ziskov a strát RAIZON
Najvyššie tržby: rok 2021, 29 200 €. Najnižšie: rok 2020, 10 905 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 29 200 € |
| 2020 | 10 905 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −742 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −1 871 € |
| 2022 | −568 € |
| 2021 | 1 691 € |
| 2020 | 514 € |
| 2019 | −168 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RAIZON
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,8 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RAIZON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | — | +2,1 % |
| 2021 | +5,8 % | +2,0 % |
| 2020 | +4,7 % | +1,6 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RAIZON
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 5 593 €, vlastné imanie 4 660 € a záväzky 933 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5 593 € | 4 660 € | 933 € |
| 2023 | 446 940 € | 3 129 € | 443 811 € |
| 2022 | 417 331 € | 4 432 € | 412 899 € |
| 2021 | 412 798 € | 307 037 € | 105 761 € |
| 2020 | 416 598 € | 5 346 € | 411 252 € |
| 2019 | 4 832 € | 4 832 € | — |
| 2018 | 5 165 € | 5 000 € | 165 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RAIZON (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 5 593 € | 4 660 € | 933 € | — | — |
| 2023 | — | −1 871 € | 446 940 € | 3 129 € | 443 811 € | −430 € | — |
| 2022 | — | −568 € | 417 331 € | 4 432 € | 412 899 € | −130 € | — |
| 2021 | 29 200 € | 1 691 € | 412 798 € | 307 037 € | 105 761 € | 2 073 € | +5,8 % |
| 2020 | 10 905 € | 514 € | 416 598 € | 5 346 € | 411 252 € | 702 € | +4,7 % |
| 2019 | — | −168 € | 4 832 € | 4 832 € | — | −168 € | — |
| 2018 | — | — | 5 165 € | 5 000 € | 165 € | — | — |
Riziko: zaplatí RAIZON?
Peniaze od štátu: RAIZON
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RAIZON
Dátum vzniku RAIZON je 3. 12. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 165 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45758/T
- Nový štatutár: Rajmund FrizóriaKonateľ
- Nový spoločník: Rajmund FrizóriaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 7.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RAIZON
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- čistiace a upratovacie služby
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prenájom hnuteľných vecí
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
RAIZON v odvetví veľkoobchod
RAIZON je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 117 726 € (15 614 závierok), RAIZON má 29 200 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 866 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RAIZON 237. z 318.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 164 €, polovica do 117 726 €, tri štvrtiny do 672 278 €; 10 % firiem má viac než 3 273 132 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 250 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 164 € |
| medián | 117 726 € |
| horný kvartil | 672 278 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 273 132 € |
| RAIZON | 29 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RAIZON
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RAIZON s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RAIZON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 139 355 € |
| 2023 | — | 134 610 € |
| 2022 | — | 133 200 € |
| 2021 | 29 200 € | 117 726 € |
| 2020 | 10 905 € | 111 877 € |
| 2019 | — | 120 229 € |
| 2018 | — | 118 244 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| RAIZON | 29 200 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 140 489 € |
| medián kraja | 187 718 € |
| medián Slovenska | 117 726 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- POPEX, verejná obchodná spoločnosťPovažská Bystrica · tržby 68 236 € (2025)
- Metal Fitting, s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 68 169 € (2016)
- SaraGrow s. r. o.Stropkov · tržby 68 141 € (2025)
- MD GAS, s.r.o.Bytča · tržby 68 075 € (2025)
- RUDOLF JOZEF VRANA, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 68 068 € (2025)
- RW Trading, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 68 053 € (2025)
- PORES DENT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 67 889 € (2025)
- ColorfulLmade eshop, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 67 888 € (2025)
- TOMEX Trade s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 67 832 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RAIZON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo RAIZON: Dunajská Streda
RAIZON sídli na adrese Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020. Na tej istej adrese je zapísaných 83 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
RAIZON: IČO, sídlo a základné údaje
RAIZON, s.r.o. (IČO 52789403) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 3. 12. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Rajmund Frizória. Za rok 2021 sú v závierke tržby 29 200 € a výsledok hospodárenia +1 691 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 12. 2019 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) RAIZON, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 29 200 €, typická firma odvetvia 117 726 € (medián z 15 614 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy RAIZON
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RAIZON
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RAIZON
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Dunajská Streda
Vitamin360, a.s.ASSIST, s.r.o.ELBO, s.r.o.AGRO - FOOD, spol. s r.o.Kukkonia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.