BuskerTunes s. r. o.
Plavecký Štvrtok · Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
120 €tržby 2025 ▲ 85 %−36 158 €strata 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 960 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -509 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -280 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 567 €
- 24 : tržby 65 €, výsledok hospodárenia -15 301 €
- 25 : tržby 120 €, výsledok hospodárenia -36 158 €
BuskerTunes s. r. o. (IČO 52788601) mala v roku 2025 tržby 120 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BuskerTunes
V roku 2025 mala BuskerTunes priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ BuskerTunes
Podľa Registra právnických osôb koná za BuskerTunes 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník BuskerTunes
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok BuskerTunes
Za rok 2025 má BuskerTunes v závierke tržby 120 €, o 84,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −36 158 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 120 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BuskerTunes
Najvyššie tržby: rok 2025, 120 €. Najnižšie: rok 2024, 65 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 120 € |
| 2024 | 65 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −59 775 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −36 158 € |
| 2024 | −15 301 € |
| 2023 | −1 567 € |
| 2022 | −280 € |
| 2021 | −509 € |
| 2020 | −5 960 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BuskerTunes
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 112 624 €, vlastné imanie −54 775 € a záväzky 167 399 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 112 624 € | −54 775 € | 167 399 € |
| 2024 | 86 328 € | −18 617 € | 104 945 € |
| 2023 | 26 860 € | −3 316 € | 30 176 € |
| 2022 | 8 000 € | −1 749 € | 9 749 € |
| 2021 | 8 000 € | −1 469 € | 9 469 € |
| 2020 | 8 237 € | −960 € | 9 197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BuskerTunes (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 120 € | −36 158 € | 112 624 € | −54 775 € | 167 399 € | −15 364 € | −30 131,7 % |
| 2024 | 65 € | −15 301 € | 86 328 € | −18 617 € | 104 945 € | −14 280 € | −23 540,0 % |
| 2023 | — | −1 567 € | 26 860 € | −3 316 € | 30 176 € | −1 440 € | — |
| 2022 | — | −280 € | 8 000 € | −1 749 € | 9 749 € | −280 € | — |
| 2021 | — | −509 € | 8 000 € | −1 469 € | 9 469 € | −300 € | — |
| 2020 | — | −5 960 € | 8 237 € | −960 € | 9 197 € | −5 930 € | — |
Riziko: zaplatí BuskerTunes?
Peniaze od štátu: BuskerTunes
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BuskerTunes
Dátum vzniku BuskerTunes je 4. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142482/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 8 237 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121156114
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 120 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BuskerTunes
- vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
BuskerTunes v odvetví nakladateľské činnosti
BuskerTunes je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58), činnosť ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 482 € (1 118 závierok), BuskerTunes má 120 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BuskerTunes 16. z 16.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 925 €, polovica do 45 482 €, tri štvrtiny do 137 492 €; 10 % firiem má viac než 410 782 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 966 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 925 € |
| medián | 45 482 € |
| horný kvartil | 137 492 € |
| 10 % firiem má viac než | 410 782 € |
| BuskerTunes | 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- BuskerTunes
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BuskerTunes s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BuskerTunes | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 120 € | 45 482 € |
| 2024 | 65 € | 44 157 € |
| 2023 | — | 45 547 € |
| 2022 | — | 42 054 € |
| 2021 | — | 39 292 € |
| 2020 | — | 36 317 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BuskerTunes | 120 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 43 500 € |
| medián kraja | 46 918 € |
| medián Slovenska | 45 482 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Vydavateľstvo G-ATELIÉR, s.r.o.Gelnica · tržby 278 € (2024)
- AT PUBLISHING, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 214 € (2025)
- MACCIUS, s.r.o.Polianka · tržby 211 € (2025)
- Aiming Media s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 210 € (2025)
- Dínom-dánom s. r. o.Námestovo · tržby 190 € (2024)
- Studio Point A s.r.o.Galanta · tržby 188 € (2025)
- Momentum Bridge s. r. o.Zvolen · tržby 173 € (2025)
- DETEL, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 162 € (2025)
- NAP Kiadó spol. s r.o.Dunajská Streda · tržby 148 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BuskerTunes, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BuskerTunes: Plavecký Štvrtok
BuskerTunes sídli na adrese Poštová ulica 165/38, 900 68 Plavecký Štvrtok, okres Malacky. V obci Plavecký Štvrtok je 421 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 502.
Plavecký Štvrtok: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
BuskerTunes: IČO, sídlo a základné údaje
BuskerTunes s. r. o. (IČO 52788601) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plavecký Štvrtok, okres Malacky. Dátum vzniku je 4. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ján Fila. Za rok 2025 sú v závierke tržby 120 € a výsledok hospodárenia −36 158 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 1. 2020 |
| Obec | Plavecký Štvrtok |
| Okres | Okres Malacky |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví nakladateľské činnosti (SK NACE 58) BuskerTunes s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 120 €, typická firma odvetvia 45 482 € (medián z 1 118 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Nakladateľské činnosti: tržby a mzdy ›Nakladateľské činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Plavecký Štvrtok
Barna&Co s. r. o.ELISIS s. r. o.NO LIMIT SK s.r.o.RAIKH&Co. s. r. o.FEPAX, s.r.o.Všetky firmy v obci Plavecký Štvrtok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.19) v okrese Malacky
Marada Capital Services, a.s.CREATIVE PRESS s.r.o.ERDE Europe s. r. o.Media Support s. r. o.Longpoint s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.