Lukáš Bulko
Aktívny · Trenčín · podniká od 2019 · 6 rokov
Čo robí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2019Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 05:44
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Lukáš Bulko: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Lukáš Bulko (IČO 52768155), sídlo Trenčín, je v registri zapísaný od 4. 11. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Lukáš Bulko
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Lukáš Bulko?
Lukáš Bulko a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Lukáš Bulko v objeme 4 000 € z rokov 2020 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu umenia: 4 000 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2020, 2 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2021 | 1 | 2 000 € |
| 2020 | 1 | 2 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História Lukáš Bulko
Dátum vzniku Lukáš Bulko je 4. 11. 2019, teda pred 6 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 350-43827
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Fond na podporu umenia, hodnota zmluvy 2 000 €. Firma vznikla 4. 11. 2019.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lukáš Bulko
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Lukáš Bulko v odvetví vzdelávanie
Lukáš Bulko je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 461 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Trenčín
Lukáš Bulko má miesto podnikania v obci Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 279 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 847.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Lukáš Bulko: IČO, sídlo a základné údaje
Lukáš Bulko (IČO 52768155) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Trenčín, okres Trenčín. Začiatok podnikania je 4. 11. 2019, podniká 6 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Vznik | 4. 11. 2019 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Lukáš Bulko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Lukáš Bulko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lukáš Bulko
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 500 €
- Granty a dotácie35výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 119 049 € · naposledy 8. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava409 zmlúv za 3 roky · 3 968 084 € · naposledy 20. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave205 zmlúv za 3 roky · 185 902 € · naposledy 19. 10. 2026 Všetkých 3 229 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Trenčín
DL Lauko, s.r.o.JUMA Trenčín s.r.o.Stomatológia Trenčín, s. r. o.KASPER WORK s.r.o. v konkurzeVedecko-náučné centrum FUTURUM, n.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.