EURO DD SLOVAKIA, s. r. o.
Dunajská Streda · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
15 477 €tržby 2025 ▲ 27 %+9 395 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 €
- 21 : tržby 15 293 €, výsledok hospodárenia 1 180 €
- 22 : tržby 2 224 €, výsledok hospodárenia 283 €
- 23 : tržby 1 645 €, výsledok hospodárenia 334 €
- 24 : tržby 12 173 €, výsledok hospodárenia 3 446 €
- 25 : tržby 15 477 €, výsledok hospodárenia 9 395 €
EURO DD SLOVAKIA, s. r. o. (IČO 52764052) mala v roku 2025 tržby 15 477 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia EURO DD SLOVAKIA
Podľa Registra právnických osôb konajú za EURO DD SLOVAKIA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník EURO DD SLOVAKIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- EURO DD GROUP, s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| EURO DD GROUP, s.r.o.od 26. 11. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EURO DD SLOVAKIA
Za rok 2025 má EURO DD SLOVAKIA v závierke tržby 15 477 €, o 27,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 395 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 15 477 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 044 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EURO DD SLOVAKIA
Najvyššie tržby: rok 2025, 15 477 €. Najnižšie: rok 2023, 1 645 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 477 € |
| 2024 | 12 173 € |
| 2023 | 1 645 € |
| 2022 | 2 224 € |
| 2021 | 15 293 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 14 631 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 395 € |
| 2024 | 3 446 € |
| 2023 | 334 € |
| 2022 | 283 € |
| 2021 | 1 180 € |
| 2020 | −7 € |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EURO DD SLOVAKIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +60,7 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EURO DD SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +60,7 % | +19,3 % |
| 2024 | +28,3 % | +12,5 % |
| 2023 | +20,3 % | +10,7 % |
| 2022 | +12,7 % | +9,6 % |
| 2021 | +7,7 % | +9,4 % |
| 2020 | — | +9,2 % |
| 2019 | — | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+27,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +27,1 % |
| 2024 | +640,0 % |
| 2023 | −26,0 % |
| 2022 | −85,5 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EURO DD SLOVAKIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 38 772 €, vlastné imanie 19 631 € a záväzky 19 141 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 38 772 € | 19 631 € | 19 141 € |
| 2024 | 25 143 € | 10 236 € | 14 907 € |
| 2023 | 15 147 € | 6 790 € | 8 357 € |
| 2022 | 14 795 € | 6 456 € | 8 339 € |
| 2021 | 13 844 € | 6 172 € | 7 672 € |
| 2020 | 5 000 € | 4 993 € | 7 € |
| 2019 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EURO DD SLOVAKIA (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 477 € | 9 395 € | 38 772 € | 19 631 € | 19 141 € | 10 626 € | +60,7 % |
| 2024 | 12 173 € | 3 446 € | 25 143 € | 10 236 € | 14 907 € | 4 456 € | +28,3 % |
| 2023 | 1 645 € | 334 € | 15 147 € | 6 790 € | 8 357 € | 570 € | +20,3 % |
| 2022 | 2 224 € | 283 € | 14 795 € | 6 456 € | 8 339 € | 432 € | +12,7 % |
| 2021 | 15 293 € | 1 180 € | 13 844 € | 6 172 € | 7 672 € | 1 549 € | +7,7 % |
| 2020 | — | −7 € | 5 000 € | 4 993 € | 7 € | — | — |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí EURO DD SLOVAKIA?
Peniaze od štátu: EURO DD SLOVAKIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EURO DD SLOVAKIA
Dátum vzniku EURO DD SLOVAKIA je 26. 11. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45714/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121141737 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: EURO DD GROUP, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 15 477 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EURO DD SLOVAKIA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
EURO DD SLOVAKIA v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
EURO DD SLOVAKIA je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), EURO DD SLOVAKIA má 15 477 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 519 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EURO DD SLOVAKIA 205. z 239.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| EURO DD SLOVAKIA | 15 477 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EURO DD SLOVAKIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EURO DD SLOVAKIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EURO DD SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 477 € | 53 914 € |
| 2024 | 12 173 € | 50 067 € |
| 2023 | 1 645 € | 49 305 € |
| 2022 | 2 224 € | 48 720 € |
| 2021 | 15 293 € | 46 823 € |
| 2020 | — | 45 727 € |
| 2019 | — | 45 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EURO DD SLOVAKIA | 15 477 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 60 294 € |
| medián kraja | 52 229 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Coresystem, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2025)
- KJF, s. r. o.Myjava · tržby 39 000 € (2025)
- NUOZH s. r. o.Horná Ves · tržby 38 996 € (2025)
- INTRANA, spol. s r.o.Utekáč · tržby 38 996 € (2025)
- Ladislav Olexa - INT s. r. o.Družstevná pri Hornáde · tržby 38 984 € (2025)
- AJBIS, s.r.o.Ružomberok · tržby 38 974 € (2025)
- DATA 32 s.r.o.Poltár · tržby 38 972 € (2025)
- creona, s. r. o.Levice · tržby 38 967 € (2025)
- DP8 s. r. o.Banská Bystrica · tržby 38 948 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EURO DD SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EURO DD SLOVAKIA: Dunajská Streda
EURO DD SLOVAKIA sídli na adrese Hlavná 5931/80, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
EURO DD SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
EURO DD SLOVAKIA, s. r. o. (IČO 52764052) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 26. 11. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú JUDr. Mgr. Irena Dudásová a Mgr. Peter Dudás. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 477 € a výsledok hospodárenia +9 395 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 11. 2019 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 044 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) EURO DD SLOVAKIA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 477 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy EURO DD SLOVAKIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EURO DD SLOVAKIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EURO DD SLOVAKIA
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
EURO DD GROUP, s.r.o.Honey Art, s.r.o.NC GROUP SLOVAKIA, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Dunajská Streda
3code s.r.o.Gratex IQ, a.s.CoreNest s. r. o.ECoding Slovakia s. r. o.HOSKOV s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.