CTX Software, s. r. o.
Žilina · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
97 636 €tržby 2025 ▲ 6 %+57 449 €zisk 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 9 180 €, výsledok hospodárenia 6 612 €
- 20 : tržby 55 137 €, výsledok hospodárenia 42 668 €
- 21 : tržby 55 080 €, výsledok hospodárenia 17 748 €
- 22 : tržby 78 505 €, výsledok hospodárenia 42 879 €
- 23 : tržby 98 319 €, výsledok hospodárenia 51 228 €
- 24 : tržby 91 755 €, výsledok hospodárenia 43 821 €
- 25 : tržby 97 636 €, výsledok hospodárenia 57 449 €
CTX Software, s. r. o. (IČO 52751902) mala v roku 2025 tržby 97 636 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CTX Software
CTX Software má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 109 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 8 109 € | — |
| 2024 | — | 8 214 € | — |
| 2023 | — | 6 165 € | — |
| 2022 | — | 1 060 € | — |
| 2021 | — | 18 366 € | — |
| 2020 | — | 964 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ CTX Software
Podľa Registra právnických osôb koná za CTX Software 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník CTX Software
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Jozef Hriadel100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jozef Hriadelod 31. 12. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CTX Software
Za rok 2025 má CTX Software v závierke tržby 97 636 €, o 6,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +57 449 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 98 319 €.
Výkaz ziskov a strát CTX Software
Najvyššie tržby: rok 2023, 98 319 €. Najnižšie: rok 2019, 9 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 97 636 € |
| 2024 | 91 755 € |
| 2023 | 98 319 € |
| 2022 | 78 505 € |
| 2021 | 55 080 € |
| 2020 | 55 137 € |
| 2019 | 9 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 262 405 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 57 449 € |
| 2024 | 43 821 € |
| 2023 | 51 228 € |
| 2022 | 42 879 € |
| 2021 | 17 748 € |
| 2020 | 42 668 € |
| 2019 | 6 612 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CTX Software
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +58,8 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CTX Software | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +58,8 % | +19,3 % |
| 2024 | +47,8 % | +12,5 % |
| 2023 | +52,1 % | +10,7 % |
| 2022 | +54,6 % | +9,6 % |
| 2021 | +32,2 % | +9,4 % |
| 2020 | +77,4 % | +9,2 % |
| 2019 | +72,0 % | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+42,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,4 % |
| 2024 | −6,7 % |
| 2023 | +25,2 % |
| 2022 | +42,5 % |
| 2021 | −0,1 % |
| 2020 | +500,6 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CTX Software
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 69 176 €, vlastné imanie 65 406 € a záväzky 3 770 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 69 176 € | 65 406 € | 3 770 € |
| 2024 | 61 266 € | 52 957 € | 8 309 € |
| 2023 | 72 443 € | 59 136 € | 13 307 € |
| 2022 | 65 223 € | 50 908 € | 14 315 € |
| 2021 | 26 279 € | 24 029 € | 2 250 € |
| 2020 | 56 716 € | 48 281 € | 8 435 € |
| 2019 | 13 670 € | 11 612 € | 2 058 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CTX Software (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 636 € | 57 449 € | 69 176 € | 65 406 € | 3 770 € | 73 463 € | +58,8 % |
| 2024 | 91 755 € | 43 821 € | 61 266 € | 52 957 € | 8 309 € | 69 112 € | +47,8 % |
| 2023 | 98 319 € | 51 228 € | 72 443 € | 59 136 € | 13 307 € | 74 471 € | +52,1 % |
| 2022 | 78 505 € | 42 879 € | 65 223 € | 50 908 € | 14 315 € | 58 795 € | +54,6 % |
| 2021 | 55 080 € | 17 748 € | 26 279 € | 24 029 € | 2 250 € | 43 988 € | +32,2 % |
| 2020 | 55 137 € | 42 668 € | 56 716 € | 48 281 € | 8 435 € | 51 169 € | +77,4 % |
| 2019 | 9 180 € | 6 612 € | 13 670 € | 11 612 € | 2 058 € | 8 370 € | +72,0 % |
Riziko: zaplatí CTX Software?
Peniaze od štátu: CTX Software
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CTX Software
Dátum vzniku CTX Software je 9. 11. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/73520/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 9 180 € · majetok 13 670 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121125292
- Nový spoločník: Ing. Jozef HriadelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 97 636 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CTX Software
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
CTX Software v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
CTX Software je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), CTX Software má 97 636 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CTX Software 165. z 608.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 863 €, polovica do 53 909 €, tri štvrtiny do 98 221 €; 10 % firiem má viac než 313 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 863 € |
| medián | 53 909 € |
| horný kvartil | 98 221 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 549 € |
| CTX Software | 97 636 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CTX Software
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CTX Software s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CTX Software | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 97 636 € | 53 909 € |
| 2024 | 91 755 € | 50 067 € |
| 2023 | 98 319 € | 49 305 € |
| 2022 | 78 505 € | 48 720 € |
| 2021 | 55 080 € | 46 823 € |
| 2020 | 55 137 € | 45 727 € |
| 2019 | 9 180 € | 45 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CTX Software | 97 636 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 55 789 € |
| medián kraja | 51 217 € |
| medián Slovenska | 53 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PATECCO SLOVAKIA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 240 000 € (2025)
- quick solution s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 240 000 € (2022)
- Raidenstorm s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 927 € (2025)
- Geetoo Technology SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 926 € (2025)
- TRAVELDATA s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 871 € (2025)
- Gaboušek s. r. o.Pezinok · tržby 239 846 € (2025)
- ShadowTeam s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 239 706 € (2025)
- SIOX s.r.o.Trnava · tržby 239 548 € (2025)
- Ozonius s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 405 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CTX Software, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CTX Software: Žilina
CTX Software sídli na adrese Veľká okružná 17, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 478 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 415 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
CTX Software: IČO, sídlo a základné údaje
CTX Software, s. r. o. (IČO 52751902) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 9. 11. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Jozef Hriadel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 97 636 € a výsledok hospodárenia +57 449 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 11. 2019 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) CTX Software, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 97 636 €, typická firma odvetvia 53 909 € (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy CTX Software
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CTX Software
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CTX Software
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 568 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Žilina
HOUR, spol. s r.o.ELEKTROSYSTEM, a.s.DLOUHY TECHNOLOGY s.r.o.Shiji Slovakia s.r.o.INSEKO a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.