VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Beasiness s. r. o.

Malinovo · Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov

35 720 €tržby 2025+5 918 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

35 720 €tržby 2025
+5 918 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia 62 €
  2. 20 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia 16 €
  3. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  4. 22 : tržby 7 905 €, výsledok hospodárenia 238 €
  5. 23 : tržby 15 817 €, výsledok hospodárenia 41 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -449 €
  7. 25 : tržby 35 720 €, výsledok hospodárenia 5 918 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Beasiness s. r. o. (IČO 52745805) mala v roku 2025 tržby 35 720 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Beasiness

V roku 2025 mala Beasiness priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Beasiness

Podľa Registra právnických osôb koná za Beasiness 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník Beasiness

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Beasiness

Za rok 2025 má Beasiness v závierke tržby 35 720 €, a výsledok hospodárenia +5 918 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 35 720 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202536 tis. €
Výsledok hospodárenia 20255 918 €zisk
Majetok (aktíva) 202529 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202518 tis. €62,7 % majetku
Pridaná hodnota 20257 744 €
Zisková marža 2025+16,6 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 7 rokov5 742 €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Beasiness

Súvaha Beasiness

Všetky čísla zo závierok Beasiness (7 rokov)
Čísla zo závierok Beasiness po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202535 720 €5 918 €28 818 €10 742 €18 076 €7 744 €+16,6 %
2024—−449 €23 764 €4 824 €18 940 €——
202315 817 €41 €23 793 €5 274 €18 519 €300 €+0,3 %
20227 905 €238 €8 483 €5 232 €3 251 €500 €+3,0 %
2021—−84 €11 €−6 €17 €——
2020100 €16 €95 €78 €17 €100 €+16,0 %
2019100 €62 €79 €62 €17 €100 €+62,0 %

Riziko: zaplatí Beasiness?

Peniaze od štátu: Beasiness

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Beasiness

Dátum vzniku Beasiness je 17. 12. 2019, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: FLORIL’S, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142258/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 100 € · majetok 79 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým FLORIL’S, s.r.o., odvtedy Beasiness s. r. o.
  4. Nový spoločník: Ing. Beata LiščíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 35 720 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Beasiness

  • Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov
  • Výroba výrobkov studenej kuchyne
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmena
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Beasiness v odvetví výroba potravín

Beasiness je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 611 € (2 787 závierok), Beasiness má 35 720 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 183 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Beasiness 46. z 71.

V odvetví v okrese Senec183aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 787Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Beasiness, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Senec ›

Sídlo Beasiness: Malinovo

Beasiness sídli na adrese Ivánska 578/17, 900 45 Malinovo, okres Senec. V obci Malinovo je 907 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.

Subjektov v obci Malinovo907aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví183okres Senec

Malinovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Beasiness: IČO, sídlo a základné údaje

Beasiness s. r. o. (IČO 52745805) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malinovo, okres Senec. Dátum vzniku je 17. 12. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Beata Liščíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 35 720 € a výsledok hospodárenia +5 918 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov (SK NACE 1071)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 12. 2019
Skoršie názvyFLORIL’S, s.r.o.
ObecMalinovo
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Beasiness s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 35 720 €, typická firma odvetvia 82 611 € (medián z 2 787 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy Beasiness

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Beasiness

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Beasiness

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 267 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy240zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Malinovotypický nepokrytý dopyt 1,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Malinovo

Virtusbonum, s. r. o.ARDC s. r. o.ELEKTRONIKA a.s.AKROM SK s. r. o.BpV Construction, s. r. o.Všetky firmy v obci Malinovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.71) v okrese Senec

FLORIL, s. r. o.Loupol s. r. o.M+L GROUP, s. r. o.RIVER spol. s r.o.KRALMAX s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk