SVB a NP Slovany 163
Slovany · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
16 013 €tržby 2025+5 129 €zisk 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 25 : tržby 16 013 €, výsledok hospodárenia 5 129 €
SVB a NP Slovany 163 (IČO 52743772) mala v roku 2025 tržby 16 013 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci SVB a NP Slovany 163
SVB a NP Slovany 163 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár SVB a NP Slovany 163
Podľa Registra právnických osôb koná za SVB a NP Slovany 163 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SVB a NP Slovany 163
Za rok 2025 má SVB a NP Slovany 163 v závierke tržby 16 013 €, a výsledok hospodárenia +5 129 €.
Súvaha SVB a NP Slovany 163
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 129 €, vlastné imanie 3 749 € a záväzky 1 380 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 129 € | 3 749 € | 1 380 € |
| 2024 | 10 817 € | 10 412 € | 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SVB a NP Slovany 163 (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 013 € | 5 129 € | 5 129 € | 3 749 € | 1 380 € | — | +32,0 % |
| 2024 | — | — | 10 817 € | 10 412 € | 405 € | — | — |
Riziko: zaplatí SVB a NP Slovany 163?
Peniaze od štátu: SVB a NP Slovany 163
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SVB a NP Slovany 163
Dátum vzniku SVB a NP Slovany 163 je 22. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. · 03/2019
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 10 817 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 16 013 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SVB a NP Slovany 163 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
SVB a NP Slovany 163 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), SVB a NP Slovany 163 má 16 013 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 827 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SVB a NP Slovany 163 391. z 486.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| SVB a NP Slovany 163 | 16 013 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SVB a NP Slovany 163
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SVB a NP Slovany 163 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SVB a NP Slovany 163 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 013 € | 45 441 € |
| 2024 | — | 41 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SVB a NP Slovany 163 | 16 013 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 52 246 € |
| medián kraja | 45 605 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ENRO Trading s.r.o.Modra · tržby 39 015 € (2020)
- Mayerson Development s.r.o.Nové Zámky · tržby 39 009 € (2023)
- PEKNÝ DOMOV - v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 009 € (2022)
- Jozef Miškovský, s.r.o.Rajec · tržby 39 007 € (2025)
- Delta Property Services II, s. r. o.Poprad · tržby 39 006 € (2025)
- DPD Service, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 001 € (2025)
- SYRIMA s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2024)
- FIRST CHOICE Real Estate SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 000 € (2025)
- SIDERO s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SVB a NP Slovany 163, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SVB a NP Slovany 163: Slovany
SVB a NP Slovany 163 sídli na adrese Slovany 163, 038 43 Slovany, okres Martin. V obci Slovany je 73 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Slovany: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
SVB a NP Slovany 163: IČO, sídlo a základné údaje
SVB a NP Slovany 163 (IČO 52743772) je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom v obci Slovany, okres Martin. Dátum vzniku je 22. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Dagmar Štrbová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 013 € a výsledok hospodárenia +5 129 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 22. 10. 2019 |
| Obec | Slovany |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) SVB a NP Slovany 163 má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 013 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy SVB a NP Slovany 163
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SVB a NP Slovany 163
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SVB a NP Slovany 163
- Tendre120súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy429zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Slovany
Najbližší tender zadarmo
AkumulátorMinisterstvo obrany Slovenskej republikylehota 15. 10. 2026, 10:00 · odhad 200 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 908 zmlúv za 3 roky · 1 008 701 238 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Slovany
PDUCH AGRO, s. r . o.TRANSWATER SLOVAKIA, spol. s r.o.CESTUJ.SK s. r. o.Pozemkové spoločenstvo Urbariát SlovanyCreative-Engineering, s. r. o.Všetky firmy v obci Slovany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Martin
Okresné stavebné bytové družstvo MartinI - CYCKLE s.r.o." Hodžova 2,4,6,8 "Spoločenstvo vlastníkov bytov „Hurbanova…„ Spoločenstvo vlastníkov bytov, Štúrovo…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.