VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LaugoTech spol. s r. o.

Trenčín · Výroba ostatných elektrických zariadení

9 349 €tržby 2022 ▲ 20 %+4 857 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

9 349 €tržby 2022 ▲ 20 %
+4 857 €zisk 2022
  1. 19 : tržby 2 569 €, výsledok hospodárenia 814 €
  2. 20 : tržby 8 785 €, výsledok hospodárenia 1 841 €
  3. 21 : tržby 7 810 €, výsledok hospodárenia 4 356 €
  4. 22 : tržby 9 349 €, výsledok hospodárenia 4 857 €
  5. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LaugoTech spol. s r. o. (IČO 52731685), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 29. 10. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ LaugoTech

Podľa Registra právnických osôb koná za LaugoTech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník LaugoTech

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok LaugoTech

Za rok 2022 má LaugoTech v závierke tržby 9 349 €, o 19,7 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +4 857 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 9 349 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 354 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20229 349 €▲ +19,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20224 857 €zisk
Majetok (aktíva) 20240 €
Zisková marža 2022+52,0 %medián odvetvia +3,3 %
Súčet výsledkov za 6 rokov12 tis. €2019 až 2024
Vyrubená daň z príjmov354 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LaugoTech

Súvaha LaugoTech

Všetky čísla zo závierok LaugoTech (6 rokov)
Čísla zo závierok LaugoTech po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—0 €0 €————
2023—0 €0 €——0 €—
20229 349 €4 857 €8 345 €7 698 €647 €1 009 €+52,0 %
20217 810 €4 356 €7 399 €6 840 €559 €420 €+55,8 %
20208 785 €1 841 €4 101 €1 841 €2 260 €2 221 €+21,0 %
20192 569 €814 €814 €814 €—815 €+31,7 %

Riziko: zaplatí LaugoTech?

Peniaze od štátu: LaugoTech

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LaugoTech

Dátum vzniku LaugoTech je 29. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39133/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 2 569 € · majetok 814 €
  3. Nový spoločník: Viliam BalážSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LaugoTech

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Odevná výroba
  • Textilná výroba
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

LaugoTech v odvetví výroba elektrických zariadení

LaugoTech je v registri v odvetví Výroba elektrických zariadení (SK NACE 27), činnosť výroba ostatných elektrických zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 96 761 € (1 033 závierok), LaugoTech má 9 349 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 99 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LaugoTech 35. z 36.

V odvetví v okrese Trenčín99aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 033Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia97 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+3,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LaugoTech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Trenčín ›

Sídlo LaugoTech: Trenčín

LaugoTech sídli na adrese Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 116 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 848aktívnych
V tom istom odvetví99okres Trenčín
Na tej istej adrese116aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

LaugoTech: IČO, sídlo a základné údaje

LaugoTech spol. s r. o. (IČO 52731685) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 29. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Viliam Baláž. Za rok 2022 sú v závierke tržby 9 349 € a výsledok hospodárenia +4 857 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 10. 2019
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Vyrubená daň z príjmov354 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba elektrických zariadení (SK NACE 27) LaugoTech spol. s r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 9 349 €, typická firma odvetvia 96 761 € (medián z 1 033 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Výroba elektrických zariadení: tržby a mzdy ›Výroba elektrických zariadení v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy LaugoTech

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LaugoTech

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LaugoTech

  • Tendre18súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 160 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 232 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
  • Výhry konkurentov192firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 700 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 27.90) v okrese Trenčín

PPT-SK spol. s r.o.SPIN TN, s.r.o.BAR-TEC s. r. o.JM Systems, s.r.o.COLLUM SERVICE, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk