VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

T-Maximum s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

3 720 €tržby 2025+3 262 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 720 €tržby 2025
+3 262 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  3. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  4. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  5. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  7. 25 : tržby 3 720 €, výsledok hospodárenia 3 262 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

T-Maximum s. r. o. (IČO 52730492) mala v roku 2025 tržby 3 720 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci T-Maximum

T-Maximum má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Konateľ T-Maximum

Podľa Registra právnických osôb koná za T-Maximum 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci T-Maximum

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch T-Maximum
Podiely spoločníkov na vkladoch T-Maximum Peter Kupka 50,0 %, Jozef Gyurovics 50,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Kupka: 2 500 €, 50,0 %Jozef Gyurovics: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Peter Kupka50,0 %
  • Jozef Gyurovics50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Kupkaod 26. 11. 2019 2 500 €50,0 %
Jozef Gyurovicsod 26. 11. 2019 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok T-Maximum

Za rok 2025 má T-Maximum v závierke tržby 3 720 €, a výsledok hospodárenia +3 262 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 362 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20253 720 €
Výsledok hospodárenia 20253 262 €zisk
Majetok (aktíva) 20253 624 €
Vlastné imanie 20253 262 €
Záväzky 2025362 €10,0 % majetku
Pridaná hodnota 20253 720 €
Zisková marža 2025+87,7 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−27 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov362 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát T-Maximum

Súvaha T-Maximum

Všetky čísla zo závierok T-Maximum (7 rokov)
Čísla zo závierok T-Maximum po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 720 €3 262 €3 624 €3 262 €362 €3 720 €+87,7 %
2024—−5 000 €0 €0 €———
2023—−5 000 €0 €0 €———
2022—−5 000 €0 €0 €———
2021—−5 000 €0 €0 €———
2020—−5 000 €0 €0 €———
2019—−5 000 €—0 €———

Riziko: zaplatí T-Maximum?

Peniaze od štátu: T-Maximum

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy T-Maximum

Dátum vzniku T-Maximum je 26. 11. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/141823/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019
  3. Nový spoločník: Peter KupkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 3 720 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti T-Maximum

  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

T-Maximum v odvetví výroba potravín

T-Maximum je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 458 € (2 779 závierok), T-Maximum má 3 720 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 281 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T-Maximum 82. z 92.

V odvetví v okrese Bratislava V281aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 779Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia82 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T-Maximum, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava V ›

Sídlo T-Maximum: Bratislava - Petržalka

T-Maximum sídli na adrese Rovniankova 1667/14, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 25 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví281okres Bratislava V
Na tej istej adrese25aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

T-Maximum: IČO, sídlo a základné údaje

T-Maximum s. r. o. (IČO 52730492) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 26. 11. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Peter Kupka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 720 € a výsledok hospodárenia +3 262 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 11. 2019
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov362 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) T-Maximum s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 720 €, typická firma odvetvia 82 458 € (medián z 2 779 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy T-Maximum

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu T-Maximum

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu T-Maximum

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 33 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava V

Importex s. r. o.Crustoria s. r. o.KUBO SLOVAKIA PLUS s.r.o.OBUK CZ s. r. o.Sofia Design s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk