KIMKROS s. r. o.
Humenné · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
48 992 €tržby 2025 ▲ 6 %−15 €strata 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 45 700 €, výsledok hospodárenia 751 €
- 20 : tržby 43 254 €, výsledok hospodárenia 654 €
- 21 : tržby 46 111 €, výsledok hospodárenia 1 108 €
- 22 : tržby 46 340 €, výsledok hospodárenia 598 €
- 23 : tržby 46 400 €, výsledok hospodárenia 575 €
- 24 : tržby 46 158 €, výsledok hospodárenia 1 410 €
- 25 : tržby 48 992 €, výsledok hospodárenia -15 €
KIMKROS s. r. o. (IČO 52716767) mala v roku 2025 tržby 48 992 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KIMKROS
V roku 2025 mala KIMKROS priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 2 627 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 2 627 € | — |
| 2021 | — | 3 107 € | — |
| 2020 | — | 4 631 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ KIMKROS
Podľa Registra právnických osôb koná za KIMKROS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník KIMKROS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Balogáč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Balogáčod 3. 10. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KIMKROS
Za rok 2025 má KIMKROS v závierke tržby 48 992 €, o 6,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −15 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 48 992 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KIMKROS
Najvyššie tržby: rok 2025, 48 992 €. Najnižšie: rok 2020, 43 254 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 48 992 € |
| 2024 | 46 158 € |
| 2023 | 46 400 € |
| 2022 | 46 340 € |
| 2021 | 46 111 € |
| 2020 | 43 254 € |
| 2019 | 45 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 081 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −15 € |
| 2024 | 1 410 € |
| 2023 | 575 € |
| 2022 | 598 € |
| 2021 | 1 108 € |
| 2020 | 654 € |
| 2019 | 751 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KIMKROS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KIMKROS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 0,0 % | +8,8 % |
| 2024 | +3,1 % | +6,0 % |
| 2023 | +1,2 % | +4,1 % |
| 2022 | +1,3 % | +4,6 % |
| 2021 | +2,4 % | +4,4 % |
| 2020 | +1,5 % | +3,4 % |
| 2019 | +1,6 % | +3,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 6 rokov, najviac v roku 2021 (+6,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,1 % |
| 2024 | −0,5 % |
| 2023 | +0,1 % |
| 2022 | +0,5 % |
| 2021 | +6,6 % |
| 2020 | −5,4 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KIMKROS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 396 €, vlastné imanie 10 081 € a záväzky 1 315 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 396 € | 10 081 € | 1 315 € |
| 2024 | 10 436 € | 10 096 € | 340 € |
| 2023 | 9 058 € | 8 686 € | 372 € |
| 2022 | 8 487 € | 8 111 € | 376 € |
| 2021 | 7 955 € | 7 513 € | 442 € |
| 2020 | 7 530 € | 6 405 € | 1 125 € |
| 2019 | 5 950 € | 5 751 € | 199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KIMKROS (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 992 € | −15 € | 11 396 € | 10 081 € | 1 315 € | 1 119 € | 0,0 % |
| 2024 | 46 158 € | 1 410 € | 10 436 € | 10 096 € | 340 € | 1 750 € | +3,1 % |
| 2023 | 46 400 € | 575 € | 9 058 € | 8 686 € | 372 € | 677 € | +1,2 % |
| 2022 | 46 340 € | 598 € | 8 487 € | 8 111 € | 376 € | 3 330 € | +1,3 % |
| 2021 | 46 111 € | 1 108 € | 7 955 € | 7 513 € | 442 € | 4 411 € | +2,4 % |
| 2020 | 43 254 € | 654 € | 7 530 € | 6 405 € | 1 125 € | 5 400 € | +1,5 % |
| 2019 | 45 700 € | 751 € | 5 950 € | 5 751 € | 199 € | 950 € | +1,6 % |
Riziko: zaplatí KIMKROS?
Peniaze od štátu: KIMKROS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KIMKROS
Dátum vzniku KIMKROS je 17. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39182/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 45 700 € · majetok 5 950 €
- Nový štatutár: Ján BalogáčKonateľ
- Nový spoločník: Ján BalogáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 48 992 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KIMKROS
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Informačná činnosť
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Čistiace a upratovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Dizajnérske činnosti
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Verejné obstarávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
KIMKROS v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
KIMKROS je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), KIMKROS má 48 992 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 294 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KIMKROS 57. z 104.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| KIMKROS | 48 992 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KIMKROS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KIMKROS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KIMKROS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 48 992 € | 45 458 € |
| 2024 | 46 158 € | 41 451 € |
| 2023 | 46 400 € | 39 296 € |
| 2022 | 46 340 € | 39 137 € |
| 2021 | 46 111 € | 36 517 € |
| 2020 | 43 254 € | 38 849 € |
| 2019 | 45 700 € | 41 631 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KIMKROS | 48 992 € |
|---|---|
| medián okresu Humenné | 55 995 € |
| medián kraja | 41 458 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kalužáková s.r.o.Nitra · tržby 119 334 € (2025)
- TRENFIN, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 119 246 € (2024)
- Niche group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 208 € (2025)
- "BYTOVKA PIONIERSKA 982"Považská Bystrica · tržby 119 195 € (2025)
- WeTranslate SEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 158 € (2025)
- YINGXIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 119 109 € (2025)
- SVB 56Dubnica nad Váhom · tržby 119 087 € (2025)
- SKYSIDE SLOVAKIA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 119 024 € (2014)
- Grizzly Reality Levice, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 000 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KIMKROS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KIMKROS: Humenné
KIMKROS sídli na adrese Dargovských hrdinov 1830/11, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 582 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 215. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
KIMKROS: IČO, sídlo a základné údaje
KIMKROS s. r. o. (IČO 52716767) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 17. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ján Balogáč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 992 € a výsledok hospodárenia −15 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 10. 2019 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) KIMKROS s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 992 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›
Sieť prepojení firmy KIMKROS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KIMKROS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KIMKROS
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy437zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov535firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Humenné
Priemyselný park Chemes, s.r.o.Obecný podnik Hrubov, s.r.o.Radlest, s. r. o.MOF INVEST, a. s.Dunajská 7, družstvo
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.