VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mercell s. r. o.

Veľké Leváre · Ochrana, reštaurovanie a iné podporné činnosti v oblasti kultúrneho dedičstva

41 280 €tržby 2025 ▼ 16 %+10 494 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

41 280 €tržby 2025 ▼ 16 %
+10 494 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 11 000 €, výsledok hospodárenia 2 288 €
  2. 20 : tržby 48 000 €, výsledok hospodárenia 15 068 €
  3. 21 : tržby 37 000 €, výsledok hospodárenia 12 475 €
  4. 22 : tržby 45 674 €, výsledok hospodárenia 11 564 €
  5. 23 : tržby 30 676 €, výsledok hospodárenia 2 494 €
  6. 24 : tržby 48 880 €, výsledok hospodárenia 12 433 €
  7. 25 : tržby 41 280 €, výsledok hospodárenia 10 494 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mercell s. r. o. (IČO 52716554) mala v roku 2025 tržby 41 280 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mercell

osobné náklady v roku 2021 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Mercell

Podľa Registra právnických osôb koná za Mercell 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník Mercell

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mercell
Podiely spoločníkov na vkladoch Mercell Mgr. art. Robert Mercell 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. art. Robert Mercell: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. art. Robert Mercell100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. art. Robert Mercellod 31. 10. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Mercell

Za rok 2025 má Mercell v závierke tržby 41 280 €, o 15,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 494 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 48 880 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 121 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202541 tis. €▼ −15,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202510 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202593 tis. €
Vlastné imanie 202572 tis. €
Záväzky 202521 tis. €23,0 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025+25,4 %medián odvetvia +12,0 %
Súčet výsledkov za 7 rokov67 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 121 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Mercell

Súvaha Mercell

Všetky čísla zo závierok Mercell (7 rokov)
Čísla zo závierok Mercell po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202541 280 €10 494 €93 279 €71 816 €21 463 €16 154 €+25,4 %
202448 880 €12 433 €80 820 €61 322 €19 498 €19 422 €+25,4 %
202330 676 €2 494 €70 925 €48 889 €22 036 €10 717 €+8,1 %
202245 674 €11 564 €77 770 €46 395 €31 375 €21 563 €+25,3 %
202137 000 €12 475 €53 498 €34 831 €18 667 €19 355 €+33,7 %
202048 000 €15 068 €34 109 €22 356 €11 753 €22 154 €+31,4 %
201911 000 €2 288 €8 149 €7 288 €861 €2 957 €+20,8 %

Riziko: zaplatí Mercell?

Peniaze od štátu: Mercell

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Mercell

Dátum vzniku Mercell je 31. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/141309/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 11 000 € · majetok 8 149 €
  3. Nový spoločník: Mgr. art. Robert MercellSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 41 280 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mercell

  • Reštaurovanie nástennej maľby, historickej omietky a muriva v interiéroch a exteriéroch historickej architektúry (v zmysle zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)
  • Reštaurovanie závesného obrazu na plátne, alebo inom nosiči (v zmysle zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)
  • Zabezpečenie výkonu reštaurovania a konzervovania kultúrnych pamiatok, zbierkových predmetov a archeologických nálezov (v zmysle zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)
  • Komplexná obnova kultúrneho dedičstva (v zmysle zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)
  • Návrhy a realizácia preventívneho reštaurovania (v zmysle zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)
  • Poradenská činnosť v oblasti reštaurovania, konzervovania a obnovy kultúrneho dedičstva (v zmysle zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)
  • Reštaurovanie s výnimkou kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov, ktoré sú dielami výtvarného umenia [§ 3 ods. 1 písm. d) desiaty bod]
  • Fotografické služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Keramická výroba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Mercell v odvetví knižnice, archívy a múzeá

Mercell je v registri v odvetví Knižnice, archívy a múzeá (SK NACE 91), činnosť ochrana, reštaurovanie a iné podporné činnosti v oblasti kultúrneho dedičstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 000 € (139 závierok), Mercell má 41 280 €, čo je 90 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 89 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mercell 14. z 32.

V odvetví v okrese Malacky89aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou139Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mercell, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Malacky ›

Sídlo Mercell: Veľké Leváre

Mercell sídli na adrese SNP 9, 908 73 Veľké Leváre, okres Malacky. V obci Veľké Leváre je 521 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 369.

Subjektov v obci Veľké Leváre521aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 369aktívnych
V tom istom odvetví89okres Malacky

Veľké Leváre: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

Mercell: IČO, sídlo a základné údaje

Mercell s. r. o. (IČO 52716554) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Leváre, okres Malacky. Dátum vzniku je 31. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Mgr. art. Robert Mercell. Za rok 2025 sú v závierke tržby 41 280 € a výsledok hospodárenia +10 494 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOchrana, reštaurovanie a iné podporné činnosti v oblasti kultúrneho dedičstva (SK NACE 9130)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 10. 2019
ObecVeľké Leváre
OkresOkres Malacky
Vyrubená daň z príjmov1 121 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví knižnice, archívy a múzeá (SK NACE 91) Mercell s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 41 280 €, typická firma odvetvia 46 000 € (medián z 139 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Knižnice, archívy a múzeá: tržby a mzdy ›Knižnice, archívy a múzeá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy Mercell

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mercell

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mercell

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 200 €
  • Výhry konkurentov34firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Veľké Leváretypický nepokrytý dopyt 176 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľké Leváre

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.Cemix, s.r.o.PHARMA GROUP, a.s.ASPARAGUS spol. s r.o.DOP - KONT, s.r.o.Všetky firmy v obci Veľké Leváre ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk