IS - inžinierske siete, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
45 214 €tržby 2025 ▲ 42 %+3 465 €zisk 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 3 021 €, výsledok hospodárenia 23 €
- 20 : tržby 12 011 €, výsledok hospodárenia -6 389 €
- 21 : tržby 23 935 €, výsledok hospodárenia 1 434 €
- 22 : tržby 30 969 €, výsledok hospodárenia 2 242 €
- 23 : tržby 30 469 €, výsledok hospodárenia 504 €
- 24 : tržby 31 836 €, výsledok hospodárenia 731 €
- 25 : tržby 45 214 €, výsledok hospodárenia 3 465 €
IS - inžinierske siete, s. r. o. (IČO 52709027) mala v roku 2025 tržby 45 214 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IS - inžinierske siete
IS - inžinierske siete má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 921 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 921 € | — |
| 2024 | — | 1 785 € | — |
| 2023 | — | 1 660 € | — |
| 2022 | — | 1 563 € | — |
| 2021 | — | 1 262 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ IS - inžinierske siete
Podľa Registra právnických osôb koná za IS - inžinierske siete 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník IS - inžinierske siete
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Martin Sedláček100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Martin Sedláčekod 25. 2. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IS - inžinierske siete
Za rok 2025 má IS - inžinierske siete v závierke tržby 45 214 €, o 42,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 465 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 45 214 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát IS - inžinierske siete
Najvyššie tržby: rok 2025, 45 214 €. Najnižšie: rok 2019, 3 021 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 214 € |
| 2024 | 31 836 € |
| 2023 | 30 469 € |
| 2022 | 30 969 € |
| 2021 | 23 935 € |
| 2020 | 12 011 € |
| 2019 | 3 021 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 010 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 465 € |
| 2024 | 731 € |
| 2023 | 504 € |
| 2022 | 2 242 € |
| 2021 | 1 434 € |
| 2020 | −6 389 € |
| 2019 | 23 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IS - inžinierske siete
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,7 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IS - inžinierske siete | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,7 % | +4,0 % |
| 2024 | +2,3 % | +3,1 % |
| 2023 | +1,7 % | +2,4 % |
| 2022 | +7,2 % | +2,4 % |
| 2021 | +6,0 % | +2,3 % |
| 2020 | −53,2 % | +1,9 % |
| 2019 | +0,8 % | +2,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+297,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +42,0 % |
| 2024 | +4,5 % |
| 2023 | −1,6 % |
| 2022 | +29,4 % |
| 2021 | +99,3 % |
| 2020 | +297,6 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IS - inžinierske siete
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 815 €, vlastné imanie 7 011 € a záväzky 14 804 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 815 € | 7 011 € | 14 804 € |
| 2024 | 63 335 € | 3 546 € | 59 789 € |
| 2023 | 29 968 € | 2 815 € | 27 153 € |
| 2022 | 18 362 € | 2 311 € | 16 051 € |
| 2021 | 16 331 € | 69 € | 16 262 € |
| 2020 | 17 345 € | −1 366 € | 18 711 € |
| 2019 | 22 965 € | 5 023 € | 17 942 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IS - inžinierske siete (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 214 € | 3 465 € | 21 815 € | 7 011 € | 14 804 € | 13 944 € | +7,7 % |
| 2024 | 31 836 € | 731 € | 63 335 € | 3 546 € | 59 789 € | 9 786 € | +2,3 % |
| 2023 | 30 469 € | 504 € | 29 968 € | 2 815 € | 27 153 € | 9 136 € | +1,7 % |
| 2022 | 30 969 € | 2 242 € | 18 362 € | 2 311 € | 16 051 € | 10 850 € | +7,2 % |
| 2021 | 23 935 € | 1 434 € | 16 331 € | 69 € | 16 262 € | 8 697 € | +6,0 % |
| 2020 | 12 011 € | −6 389 € | 17 345 € | −1 366 € | 18 711 € | −1 967 € | −53,2 % |
| 2019 | 3 021 € | 23 € | 22 965 € | 5 023 € | 17 942 € | 908 € | +0,8 % |
Riziko: zaplatí IS - inžinierske siete?
Peniaze od štátu: IS - inžinierske siete
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IS - inžinierske siete
Dátum vzniku IS - inžinierske siete je 25. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/141203/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121118219
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 3 021 € · majetok 22 965 €
- Nový štatutár: Ing. Martin SedláčekKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Martin SedláčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 45 214 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IS - inžinierske siete
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie jaslí
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
IS - inžinierske siete v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
IS - inžinierske siete je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), IS - inžinierske siete má 45 214 €, čo je 45 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 335 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IS - inžinierske siete 66. z 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| IS - inžinierske siete | 45 214 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IS - inžinierske siete
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IS - inžinierske siete s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IS - inžinierske siete | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 214 € | 101 405 € |
| 2024 | 31 836 € | 107 696 € |
| 2023 | 30 469 € | 108 953 € |
| 2022 | 30 969 € | 110 929 € |
| 2021 | 23 935 € | 107 911 € |
| 2020 | 12 011 € | 98 550 € |
| 2019 | 3 021 € | 117 881 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IS - inžinierske siete | 45 214 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 61 261 € |
| medián kraja | 73 218 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MKR Metal, s.r.o.Kostolné Kračany · tržby 103 457 € (2025)
- Vaša Kľúčovka s. r. o.Kráľovičove Kračany · tržby 103 385 € (2024)
- kovoSteel, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 103 187 € (2025)
- JARI, s. r. o.Štvrtok · tržby 103 158 € (2025)
- TablePro s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 102 996 € (2025)
- Heating, s. r. o.Korňa · tržby 102 842 € (2025)
- KV MONT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 785 € (2020)
- ADAMSS s.r.o.Žilina · tržby 102 762 € (2025)
- gaspair s. r. o.Považská Bystrica · tržby 102 493 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IS - inžinierske siete, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IS - inžinierske siete: Bratislava - Petržalka
IS - inžinierske siete sídli na adrese Topoľčianska 3201/16, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
IS - inžinierske siete: IČO, sídlo a základné údaje
IS - inžinierske siete, s. r. o. (IČO 52709027) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 25. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Martin Sedláček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 214 € a výsledok hospodárenia +3 465 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 10. 2019 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) IS - inžinierske siete, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 214 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy IS - inžinierske siete
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu IS - inžinierske siete
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IS - inžinierske siete
- Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 250 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy30zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
- Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR326 zmlúv za 3 roky · 3 497 213 € · naposledy 12. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Bratislava V
VM Building Solutions Slovensko s.r.o.TATsteel s. r. o.VARUS s. r. o.StavoTechnika s.r.o.Techfun s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.