Aleksey Korovkin
Bratislava - Vrakuňa
zaniknutá od 24. 10. 2021
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026
Tržby a zisk
Aleksey Korovkin: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Aleksey Korovkin (IČO 52698459), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaný od 8. 5. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).
Aleksey Korovkin: IČO, sídlo a základné údaje
Aleksey Korovkin (IČO 52698459) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 8. 5. 2020, podniká 6 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Aleksey Korovkin
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Aleksey KorovkinNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
169,9 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026
Riziko: zaplatí Aleksey Korovkin?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Aleksey Korovkin z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Aleksey Korovkin
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Aleksey KorovkinNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
524,7 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Aleksey Korovkin
Dátum vzniku Aleksey Korovkin je 8. 5. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Aleksey Korovkin. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Začiatok podnikaniaNešpecifikovaná právna forma · Po/7789/B
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Aleksey Korovkin v odvetví pozemná doprava
Aleksey Korovkin je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 245 aktívnych subjektov.
Končiace zmluvy v odbore firmy Aleksey KorovkinNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
3,14 mld. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Miesto podnikania: Bratislava - Vrakuňa
Aleksey Korovkin má miesto podnikania v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 196 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 675.
Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Údaje z registra
| Právna forma | Nešpecifikovaná právna forma |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 49410 |
| Vznik | 8. 5. 2020 |
| Skoršie názvy | Aleksey Korovkin |
| Obec | Bratislava - Vrakuňa |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Diery na trhu v okrese firmy Aleksey KorovkinNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Aleksey KorovkinNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
787,2 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Sieť prepojení firmy Aleksey KorovkinNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Stráženie a Excel: Aleksey KorovkinNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.