VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Anna.Kominková s. r. o.

Prešov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

22 204 €tržby 2025 ▲ 2 %+629 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

22 204 €tržby 2025 ▲ 2 %
+629 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 9 776 €, výsledok hospodárenia 5 706 €
  2. 20 : tržby 31 594 €, výsledok hospodárenia 17 578 €
  3. 21 : tržby 24 742 €, výsledok hospodárenia 13 212 €
  4. 22 : tržby 22 649 €, výsledok hospodárenia -695 €
  5. 23 : tržby 20 134 €, výsledok hospodárenia 2 291 €
  6. 24 : tržby 21 698 €, výsledok hospodárenia -1 081 €
  7. 25 : tržby 22 204 €, výsledok hospodárenia 629 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Anna.Kominková s. r. o. (IČO 52691900) mala v roku 2025 tržby 22 204 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Anna.Kominková

Anna.Kominková má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 16 629 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Anna.Kominková

Podľa Registra právnických osôb koná za Anna.Kominková 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník Anna.Kominková

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Anna.Kominková
Podiely spoločníkov na vkladoch Anna.Kominková Anna Kominková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Anna Kominková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Anna Kominková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anna Kominkováod 5. 10. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Anna.Kominková

Za rok 2025 má Anna.Kominková v závierke tržby 22 204 €, o 2,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +629 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 31 594 €.

Tržby 202522 tis. €▲ +2,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025629 €zisk
Majetok (aktíva) 202545 tis. €
Vlastné imanie 202543 tis. €
Záväzky 20252 450 €5,4 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+2,8 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 7 rokov38 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát Anna.Kominková

Súvaha Anna.Kominková

Všetky čísla zo závierok Anna.Kominková (7 rokov)
Čísla zo závierok Anna.Kominková po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202522 204 €629 €45 087 €42 637 €2 450 €18 044 €+2,8 %
202421 698 €−1 081 €45 131 €42 008 €3 123 €15 446 €−5,0 %
202320 134 €2 291 €45 360 €43 090 €2 270 €15 821 €+11,4 %
202222 649 €−695 €43 999 €40 800 €3 199 €16 039 €−3,1 %
202124 742 €13 212 €44 876 €41 496 €3 380 €20 727 €+53,4 %
202031 594 €17 578 €32 041 €28 284 €3 757 €28 187 €+55,6 %
20199 776 €5 706 €12 462 €10 706 €1 756 €7 821 €+58,4 %

Riziko: zaplatí Anna.Kominková?

Peniaze od štátu: Anna.Kominková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Anna.Kominková

Dátum vzniku Anna.Kominková je 5. 10. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39097/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 9 776 € · majetok 12 462 €
  3. Nový spoločník: Anna KominkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 22 204 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Anna.Kominková

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Poistenie alebo Zaistenie
  • Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
  • Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Kapitálového trhu
  • Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Starobného dôchodkového sporenia
  • Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore Doplnkové dôchodkové sporenie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Anna.Kominková v odvetví administratívne a kancelárske služby

Anna.Kominková je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Anna.Kominková má 22 204 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 1 874 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Anna.Kominková 444. z 656.

V odvetví v okrese Prešov1 874aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Anna.Kominková, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Prešov ›

Sídlo Anna.Kominková: Prešov

Anna.Kominková sídli na adrese Sibírska 24, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 794 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 000. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 794aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 000aktívnych
V tom istom odvetví1 874okres Prešov
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Anna.Kominková: IČO, sídlo a základné údaje

Anna.Kominková s. r. o. (IČO 52691900) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 5. 10. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Anna Kominková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 204 € a výsledok hospodárenia +629 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 10. 2019
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Anna.Kominková s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 204 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy Anna.Kominková

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Anna.Kominková

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Anna.Kominková

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Prešov

MOLIPharm s. r. o.PT Pharmacy VII., s. r. o.LED SOLAR Service, a. s.Estilofina s.r.o.DOMIKO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk