ESKADA NITRA, s.r.o.
Nitra · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
744 124 €tržby 2025 ▲ 165 %−2 583 €strata 2025aktívna 7 rokov10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 56 755 €, výsledok hospodárenia 7 847 €
- 20 : tržby 31 239 €, výsledok hospodárenia 853 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -982 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -812 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -907 €
- 24 : tržby 280 375 €, výsledok hospodárenia 16 498 €
- 25 : tržby 744 124 €, výsledok hospodárenia -2 583 €
ESKADA NITRA, s.r.o. (IČO 52691811) mala v roku 2025 tržby 744 124 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ESKADA NITRA
ESKADA NITRA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 75 878 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 75 878 € | 56 974 € |
| 2024 | — | 23 300 € | 17 768 € |
| 2020 | — | 18 680 € | 13 870 € |
| 2019 | — | 13 740 € | 10 200 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 75 % 56 974 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 18 731 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ ESKADA NITRA
Podľa Registra právnických osôb koná za ESKADA NITRA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník ESKADA NITRA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- AKROPOLIS RealFin, s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| AKROPOLIS RealFin, s.r.o.od 11. 10. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ESKADA NITRA
Za rok 2025 má ESKADA NITRA v závierke tržby 744 124 €, o 165,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 583 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 744 124 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ESKADA NITRA
Najvyššie tržby: rok 2025, 744 124 €. Najnižšie: rok 2020, 31 239 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 744 124 € |
| 2024 | 280 375 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 31 239 € |
| 2019 | 56 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 19 914 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 583 € |
| 2024 | 16 498 € |
| 2023 | −907 € |
| 2022 | −812 € |
| 2021 | −982 € |
| 2020 | 853 € |
| 2019 | 7 847 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ESKADA NITRA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,3 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ESKADA NITRA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,3 % | +8,4 % |
| 2024 | +5,9 % | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | +2,7 % | +2,5 % |
| 2019 | +13,8 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ESKADA NITRA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 226 995 €, vlastné imanie 24 739 € a záväzky 202 256 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 226 995 € | 24 739 € | 202 256 € |
| 2024 | 92 399 € | 27 308 € | 65 091 € |
| 2023 | 11 541 € | 10 810 € | 731 € |
| 2022 | 11 935 € | 11 717 € | 218 € |
| 2021 | 12 936 € | 12 718 € | 218 € |
| 2020 | 13 918 € | 13 700 € | 218 € |
| 2019 | 25 919 € | 12 847 € | 13 072 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ESKADA NITRA (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 744 124 € | −2 583 € | 226 995 € | 24 739 € | 202 256 € | 100 666 € | −0,3 % |
| 2024 | 280 375 € | 16 498 € | 92 399 € | 27 308 € | 65 091 € | 51 091 € | +5,9 % |
| 2023 | — | −907 € | 11 541 € | 10 810 € | 731 € | −733 € | — |
| 2022 | — | −812 € | 11 935 € | 11 717 € | 218 € | −680 € | — |
| 2021 | — | −982 € | 12 936 € | 12 718 € | 218 € | −650 € | — |
| 2020 | 31 239 € | 853 € | 13 918 € | 13 700 € | 218 € | 19 795 € | +2,7 % |
| 2019 | 56 755 € | 7 847 € | 25 919 € | 12 847 € | 13 072 € | 22 184 € | +13,8 % |
Riziko: zaplatí ESKADA NITRA?
Peniaze od štátu: ESKADA NITRA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ESKADA NITRA
Dátum vzniku ESKADA NITRA je 11. 10. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49525/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 56 755 € · majetok 25 919 €
- Nový spoločník: AKROPOLIS RealFin, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121107362
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 744 124 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ESKADA NITRA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
ESKADA NITRA v odvetví administratívne a kancelárske služby
ESKADA NITRA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), ESKADA NITRA má 744 124 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 135 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ESKADA NITRA 50. z 869.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| ESKADA NITRA | 744 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ESKADA NITRA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ESKADA NITRA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ESKADA NITRA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 744 124 € | 42 000 € |
| 2024 | 280 375 € | 39 518 € |
| 2023 | — | 40 738 € |
| 2022 | — | 39 912 € |
| 2021 | — | 35 907 € |
| 2020 | 31 239 € | 34 318 € |
| 2019 | 56 755 € | 37 023 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ESKADA NITRA | 744 124 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 40 906 € |
| medián kraja | 40 584 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Feranto s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 696 566 € (2018)
- HES INVEST, s. r. o.Prievidza · tržby 1 696 050 € (2025)
- FUMBI NETWORK j. s. a.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 693 001 € (2024)
- PHARMAGEN Trade SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 690 110 € (2025)
- FARM HOUSE EU, s.r.o.Rovinka · tržby 1 688 161 € (2025)
- AstraMedica s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 684 045 € (2025)
- PST Assets s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 683 136 € (2025)
- Salexcontrol s.r.o.Turňa nad Bodvou · tržby 1 678 376 € (2025)
- IMONICE TRANSPORT, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 678 320 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ESKADA NITRA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ESKADA NITRA: Nitra
ESKADA NITRA sídli na adrese Plynárenská 348/5, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 132 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
ESKADA NITRA: IČO, sídlo a základné údaje
ESKADA NITRA, s.r.o. (IČO 52691811) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 11. 10. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Andrej Martinec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 744 124 € a výsledok hospodárenia −2 583 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 10. 2019 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ESKADA NITRA, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 744 124 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy ESKADA NITRA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ESKADA NITRA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ESKADA NITRA
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 12 tis. €
- Granty a dotácie87výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TOPREAL group, s. r. o.TOPREAL CAPITAL s.r.o.DELIVERY Nitra, s.r.o.Tantal expres 1 s. r. o.AKROPOLIS RealFin, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nitra
NITRAGREEN, s. r. o.TSE Slovakia s. r. o.Logistics - NR, s. r. o.PEOPLE SK, s.r.o. v konkurzeGolem - NR, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.