VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

M-H FOREST s. r. o.

Nová Bystrica · Služby poskytované v lesníctve

49 213 €tržby 2025 ▲ 2 949 %+24 975 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 213 €tržby 2025 ▲ 2 949 %
+24 975 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 48 708 €, výsledok hospodárenia 465 €
  2. 20 : tržby 15 817 €, výsledok hospodárenia 1 549 €
  3. 21 : tržby 32 614 €, výsledok hospodárenia 628 €
  4. 22 : tržby 2 933 €, výsledok hospodárenia 596 €
  5. 23 : tržby 2 864 €, výsledok hospodárenia 674 €
  6. 24 : tržby 1 614 €, výsledok hospodárenia 172 €
  7. 25 : tržby 49 213 €, výsledok hospodárenia 24 975 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

M-H FOREST s. r. o. (IČO 52686949) mala v roku 2025 tržby 49 213 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci M-H FOREST

V roku 2025 mala M-H FOREST priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ M-H FOREST

Podľa Registra právnických osôb koná za M-H FOREST 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník M-H FOREST

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok M-H FOREST

Za rok 2025 má M-H FOREST v závierke tržby 49 213 €, o 2 949,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 975 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 213 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 494 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €▲ +2 949,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202525 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202538 tis. €
Vlastné imanie 202534 tis. €
Záväzky 20254 051 €10,6 % majetku
Pridaná hodnota 202528 tis. €
Zisková marža 2025+50,7 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 7 rokov29 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 494 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát M-H FOREST

Súvaha M-H FOREST

Všetky čísla zo závierok M-H FOREST (7 rokov)
Čísla zo závierok M-H FOREST po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 213 €24 975 €38 111 €34 060 €4 051 €27 899 €+50,7 %
20241 614 €172 €9 426 €9 086 €340 €614 €+10,7 %
20232 864 €674 €9 032 €8 913 €119 €894 €+23,5 %
20222 933 €596 €10 845 €8 240 €2 605 €813 €+20,3 %
202132 614 €628 €10 255 €7 644 €2 611 €871 €+1,9 %
202015 817 €1 549 €12 392 €7 015 €5 377 €1 821 €+9,8 %
201948 708 €465 €12 562 €5 465 €7 097 €593 €+1,0 %

Riziko: zaplatí M-H FOREST?

Peniaze od štátu: M-H FOREST

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy M-H FOREST

Dátum vzniku M-H FOREST je 25. 10. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/73426/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 48 708 € · majetok 12 562 €
  3. Nový spoločník: Jana MihálikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 49 213 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti M-H FOREST

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

M-H FOREST v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

M-H FOREST je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 447 € (3 554 závierok), M-H FOREST má 49 213 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 440 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M-H FOREST 52. z 87.

V odvetví v okrese Čadca440aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 554Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M-H FOREST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Čadca ›

Sídlo M-H FOREST: Nová Bystrica

M-H FOREST sídli na adrese Nová Bystrica 468, 023 05 Nová Bystrica, okres Čadca. V obci Nová Bystrica je 570 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 473. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nová Bystrica570aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 473aktívnych
V tom istom odvetví440okres Čadca
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Nová Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

M-H FOREST: IČO, sídlo a základné údaje

M-H FOREST s. r. o. (IČO 52686949) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Bystrica, okres Čadca. Dátum vzniku je 25. 10. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Jana Miháliková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 213 € a výsledok hospodárenia +24 975 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 10. 2019
ObecNová Bystrica
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov2 494 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) M-H FOREST s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 213 €, typická firma odvetvia 24 447 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 3 554 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy M-H FOREST

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu M-H FOREST

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu M-H FOREST

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy233zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 896 tis. €
  • Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v obci Nová Bystricatypický nepokrytý dopyt 74 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Bystrica

SOMPRA, s.r.o.VELM, spol. s r.o.YEMANITY s.r.o.FRANTIŠEK ŠADIBOL, spol. s r.o.SlovakiaWood, s. r. o.Všetky firmy v obci Nová Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Čadca

Gasparik Forstservice, s.r.o.LES-UK s.r.o.MAROUTGROUP, s. r. o.Družstvo vlastníkov neštátnych lesov obce…MH-Wood s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk