KRASVILL s. r. o.
Ždiar · Administratívne a pomocné činnosti
60 122 €tržby 2025 ▲ 6 %−3 898 €strata 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 2 343 €, výsledok hospodárenia -10 305 €
- 20 : tržby 43 537 €, výsledok hospodárenia 18 334 €
- 21 : tržby 31 190 €, výsledok hospodárenia 14 982 €
- 22 : tržby 49 347 €, výsledok hospodárenia 17 777 €
- 23 : tržby 63 534 €, výsledok hospodárenia 11 200 €
- 24 : tržby 56 688 €, výsledok hospodárenia 6 547 €
- 25 : tržby 60 122 €, výsledok hospodárenia -3 898 €
KRASVILL s. r. o. (IČO 52682056) mala v roku 2025 tržby 60 122 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KRASVILL
KRASVILL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 9 072 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 9 072 € | — |
| 2024 | — | 8 534 € | — |
| 2023 | — | 4 636 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ KRASVILL
Podľa Registra právnických osôb koná za KRASVILL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník KRASVILL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Miroslava Krasuľová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslava Krasuľováod 9. 10. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KRASVILL
Za rok 2025 má KRASVILL v závierke tržby 60 122 €, o 6,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 898 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 63 534 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KRASVILL
Najvyššie tržby: rok 2023, 63 534 €. Najnižšie: rok 2019, 2 343 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 60 122 € |
| 2024 | 56 688 € |
| 2023 | 63 534 € |
| 2022 | 49 347 € |
| 2021 | 31 190 € |
| 2020 | 43 537 € |
| 2019 | 2 343 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 54 637 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 898 € |
| 2024 | 6 547 € |
| 2023 | 11 200 € |
| 2022 | 17 777 € |
| 2021 | 14 982 € |
| 2020 | 18 334 € |
| 2019 | −10 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KRASVILL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −6,5 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KRASVILL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −6,5 % | +8,4 % |
| 2024 | +11,5 % | +4,9 % |
| 2023 | +17,6 % | +3,1 % |
| 2022 | +36,0 % | +2,7 % |
| 2021 | +48,0 % | +3,0 % |
| 2020 | +42,1 % | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+58,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,1 % |
| 2024 | −10,8 % |
| 2023 | +28,7 % |
| 2022 | +58,2 % |
| 2021 | −28,4 % |
| 2020 | +1 758,2 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KRASVILL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 109 476 €, vlastné imanie 59 640 € a záväzky 49 836 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 109 476 € | 59 640 € | 49 836 € |
| 2024 | 66 328 € | 63 535 € | 2 793 € |
| 2023 | 62 787 € | 56 987 € | 5 800 € |
| 2022 | 57 783 € | 45 788 € | 11 995 € |
| 2021 | 31 335 € | 28 011 € | 3 324 € |
| 2020 | 16 972 € | 13 029 € | 3 943 € |
| 2019 | 7 067 € | −5 305 € | 12 372 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KRASVILL (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 122 € | −3 898 € | 109 476 € | 59 640 € | 49 836 € | 27 695 € | −6,5 % |
| 2024 | 56 688 € | 6 547 € | 66 328 € | 63 535 € | 2 793 € | 34 803 € | +11,5 % |
| 2023 | 63 534 € | 11 200 € | 62 787 € | 56 987 € | 5 800 € | 36 678 € | +17,6 % |
| 2022 | 49 347 € | 17 777 € | 57 783 € | 45 788 € | 11 995 € | 23 189 € | +36,0 % |
| 2021 | 31 190 € | 14 982 € | 31 335 € | 28 011 € | 3 324 € | 17 963 € | +48,0 % |
| 2020 | 43 537 € | 18 334 € | 16 972 € | 13 029 € | 3 943 € | 21 042 € | +42,1 % |
| 2019 | 2 343 € | −10 305 € | 7 067 € | −5 305 € | 12 372 € | −10 389 € | −439,8 % |
Riziko: zaplatí KRASVILL?
Peniaze od štátu: KRASVILL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KRASVILL
Dátum vzniku KRASVILL je 9. 10. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39119/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 2 343 € · majetok 7 067 €
- Nový spoločník: Ing. Miroslava KrasuľováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121105294
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 60 122 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KRASVILL
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
KRASVILL v odvetví administratívne a kancelárske služby
KRASVILL je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), KRASVILL má 60 122 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 912 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KRASVILL 115. z 357.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| KRASVILL | 60 122 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KRASVILL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KRASVILL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KRASVILL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 60 122 € | 42 000 € |
| 2024 | 56 688 € | 39 510 € |
| 2023 | 63 534 € | 40 736 € |
| 2022 | 49 347 € | 39 924 € |
| 2021 | 31 190 € | 35 891 € |
| 2020 | 43 537 € | 34 323 € |
| 2019 | 2 343 € | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KRASVILL | 60 122 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 36 270 € |
| medián kraja | 36 684 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Seraphinea s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 137 228 € (2025)
- BENY CONSULT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 137 162 € (2025)
- AWYN, s.r.o.Prešov · tržby 137 155 € (2025)
- PB TEL s.r.o.Brezno · tržby 137 154 € (2025)
- ZK vždyviac, s. r. o.Žilina · tržby 137 119 € (2025)
- MDV Trading s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 010 € (2025)
- CONTRADUCT, s. r. o.Žabokreky nad Nitrou · tržby 136 998 € (2025)
- Autoservis DUFI s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 994 € (2025)
- BELWIN s. r. o.Hosťovce · tržby 136 992 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KRASVILL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KRASVILL: Ždiar
KRASVILL sídli na adrese 774, 059 55 Ždiar, okres Poprad. V obci Ždiar je 356 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.
Ždiar: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
KRASVILL: IČO, sídlo a základné údaje
KRASVILL s. r. o. (IČO 52682056) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ždiar, okres Poprad. Dátum vzniku je 9. 10. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Miroslava Krasuľová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 122 € a výsledok hospodárenia −3 898 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 10. 2019 |
| Obec | Ždiar |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) KRASVILL s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 122 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy KRASVILL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KRASVILL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KRASVILL
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Ždiartypický nepokrytý dopyt 60 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Združenie rodičov pri ZŠ a MŠ v Ždiari
Najväčšie firmy v obci Ždiar
STRACHAN, s. r. o.TATRA Stone, s. r. o.ZORLAND, s.r.o.SKI CENTRUM ŽDIAR, s.r.o.HGdata s.r.o.Všetky firmy v obci Ždiar ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Poprad
DMP Development s. r. o.Benedent s.r.o.LG Bau-Trade, s.r.o.Alpha Transport & Trade s. r. o.SYNTAX tatry SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.