VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

R.A.J. group s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Činnosti reklamných agentúr

115 728 €tržby 2025 ▲ 1 %−46 445 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

115 728 €tržby 2025 ▲ 1 %
−46 445 €strata 2025
  1. 19 : tržby 15 460 €, výsledok hospodárenia -7 559 €
  2. 20 : tržby 73 449 €, výsledok hospodárenia -12 135 €
  3. 21 : tržby 60 436 €, výsledok hospodárenia 577 €
  4. 22 : tržby 91 953 €, výsledok hospodárenia -16 271 €
  5. 23 : tržby 93 599 €, výsledok hospodárenia 810 €
  6. 24 : tržby 114 973 €, výsledok hospodárenia -60 569 €
  7. 25 : tržby 115 728 €, výsledok hospodárenia -46 445 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

R.A.J. group s. r. o. (IČO 52667677) mala v roku 2025 tržby 115 728 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci R.A.J. group

R.A.J. group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 35 233 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ R.A.J. group

Podľa Registra právnických osôb koná za R.A.J. group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník R.A.J. group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch R.A.J. group
Podiely spoločníkov na vkladoch R.A.J. group Jakub Eliáš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jakub Eliáš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jakub Eliáš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jakub Eliášod 9. 10. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok R.A.J. group

Za rok 2025 má R.A.J. group v závierke tržby 115 728 €, o 0,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −46 445 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 115 728 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025116 tis. €▲ +0,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−46 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025174 tis. €
Vlastné imanie 2025−134 tis. €
Záväzky 2025308 tis. €177,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−20 tis. €
Zisková marža 2025−40,1 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−142 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát R.A.J. group

Súvaha R.A.J. group

Všetky čísla zo závierok R.A.J. group (7 rokov)
Čísla zo závierok R.A.J. group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025115 728 €−46 445 €174 135 €−134 249 €308 384 €−19 735 €−40,1 %
2024114 973 €−60 569 €133 422 €−86 845 €220 267 €5 884 €−52,7 %
202393 599 €810 €95 517 €3 690 €91 827 €45 282 €+0,9 %
202291 953 €−16 271 €69 091 €−26 429 €95 520 €28 492 €−17,7 %
202160 436 €577 €43 968 €9 536 €34 432 €17 078 €+1,0 %
202073 449 €−12 135 €9 797 €−10 735 €20 532 €18 133 €−16,5 %
201915 460 €−7 559 €9 033 €1 400 €7 633 €−3 537 €−48,9 %

Riziko: zaplatí R.A.J. group?

R.A.J. group a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom R.A.J. group z rokov 2020 až 2024.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202025. 4. 2020

História firmy R.A.J. group

Dátum vzniku R.A.J. group je 9. 10. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/140848/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 15 460 € · majetok 9 033 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica. Firma vznikla 9. 10. 2019.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121108176
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 115 728 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti R.A.J. group

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Dizajnérske činnosti
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Výroba nápojov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

R.A.J. group v odvetví reklama a prieskum trhu

R.A.J. group je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), R.A.J. group má 115 728 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je R.A.J. group 181. z 563.

V odvetví v okrese Bratislava V1 375aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 050Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb R.A.J. group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo R.A.J. group: Bratislava - Petržalka

R.A.J. group sídli na adrese Žltá 1/A, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 433aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 565aktívnych
V tom istom odvetví1 375okres Bratislava V
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

R.A.J. group: IČO, sídlo a základné údaje

R.A.J. group s. r. o. (IČO 52667677) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 9. 10. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Jakub Eliáš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 115 728 € a výsledok hospodárenia −46 445 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 10. 2019
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) R.A.J. group s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 115 728 €, typická firma odvetvia 46 201 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy R.A.J. group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu R.A.J. group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu R.A.J. group

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

JEMS, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava V

Media and Digital Services a.s.HAVAS MEDIA Slovakia, s. r. o.Sunflower Pharmacy, s.r.o.MACANO MEDIA s.r.o.VALEXP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk